Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smele

Kto lubi Charlesa Bronsona?

Polecane posty

Gość smele

Czy jest ktos kto lubi tego genialnego aktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhemmm
Nie lubie. Ostatnio byl takie beznadziejny film z nim na jedynce- western "Konie Vadleza" czy jakos tak. Nawet nie bylo smieszne w swojej durnocie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smele
To obejrzyj sobie wszystkie częsci " Zyczenie smierci" Genialny film!!!!!!!!!! Grał twardziela w tych filmach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhemmm
Nie ogladalam, moze kiedys. Ogladales/ogladalas ten film o ktorym pisze? Wiesz moze o co w nim chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smele
Oczywiście: Pierwsza część! Nowojorski architekt (Charles Bronson) jest świadkiem okrutnego gwałtu i mordu na swej żonie i córce. Wstrząs psychiczny powoduje zmianę jego liberalnych zasad; postanawia osobiście wymierzyć sprawiedliwość bezkarnym bandytom i gwałcicielom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhemmm
No tak, ale czy ogladales/alas Konie valdeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smele
nie, bo nie lubie westernów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhemmm
Oki, ja tez obejrzalam przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smele
niestety lubilem w cz. przeszłym bo Bronson od trzech lat już nie żyje!! Zmarł na zapalenie płuc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhemmm
Tez mi go bylo szkoda:( Moj tata go lubil. Przypomnialam sobie, fajnie gral w parszywej dwunastce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie. I moj tato tez :) Konie Valdeza calkiem ok ;) Uwielbiam westerny :) Zyczenie i Parszywa tez super filmy... ze nie wspomne o 7 Wspanialych :) A Ch.B. to w koncu troche rodak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smele
Po śmierci Bronsona jedynym aktorem żyjącym z filmu " Siedmiu wspaniałych" został Robert Vaughn !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Charles Bronson - amerykański aktor o polskich korzeniach (Charles Dennis Buchinsky - w oryginale: Buczyński) często grał pozytywnych bohaterów o polskobrzmiących nazwiskach (co się niezwykle rzadko zdarza w Hollywood). I za to go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smele
A Wiecie za co ja go lubiłem? Za to że nie był dupą wołową, zawsze sobie poradzil we filmach. Był twardzielem i to trzeba mu przyznać. Wystarczy obejrzec ktoras z czesci " Życzenie śmierci"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×