Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dezorientacja

Jak to powiedzieć rodzicom?

Polecane posty

Gość dezorientacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj wy to jeszcze nic
ojojojoj ty no nie wiem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezorientacja
Zakochalam sie... zakochalam sie tak naprawde... zakochalam sie w mezczyznie ktory ma zone i dziecko... teraz musze to powiedziec rodzicom ze to jest wlasnie mezczyzna ktorego kocham... tylko jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj wy to jeszcze nic
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mówić jak
i tak to długo nie potrwa przepraszam, z emówi, ale wiem z wąłsnego doswiadczenia :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tylko ci się wydaje że go kochasz. chciałabyś żeby tobie ktoś rozbił rodzinę?? więc się zastanów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę się odkochać :O Może być to trudne dla Ciebie, ale zapewniam, iż będzie krokiem w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezorientacja
mam 23 lata spodziewalam sie takich odpowiedzi. ja juz probowalam sie odkochac...walczylam naprawde !!! ale to jest silniejsze...silniejsze niz wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Facet nigdy nie opuści żony z dzieckiem - chyba że ona sama go zostawi (zdanie sprawdza się w 98%). Albo kochanka była wcześniej jego partnerką zanim poznał żonę to wtedy jest pewna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra radaaa
Kup sobie wibrator i zostaw faceta - wtedy wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto oszalałaś tylu jest wolnych facetów a Ty żonatego sie chwycilaś.Przecież on płaciłby cale życie alimenty,jeżeli w ogóle zechciał by odejść od swojej zony. Zastanów sie kobieto ostatkiem twojego rozumu,jeszcze jak masz przebłyski jakiej kolwiek mądrości uciekaj od niego jak najdalej,jesteś mloda masz czas na poznanie kogoś innego. Zastanów sie jakby Tobie ktoś rozburzył zycie malżeńskie jakbyś się czuła? Pomysl Tylko kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
walcz o swoje! Mój faceta też był zonaty. wszyscy mówili mi, że to nie ma przyszłości, że on zony i syna nie zostawi. a jednak. rozwiódł się z nią. na małego płaci alimenty, ale jest ze mną. nie wiem co będzie później. w tej chwili o tym nie myslę. byc może i mnie kiedyś zostawi skoro zrobił to juz raz, ale dla mnie liczy sie tylko to, że w tej chwili go mam. a co do rodzicow to moi przyjęli to normalnie. powiedzieli, że to moje życie i moja sprawa jak nim pokieruję i że jeżeli będę kiedyś cierpieć to będzie to tylko i wyącznie moja zasługa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mówić jak
wiem, jak cieżko się odkochać... tzn nie wiem bo sama nie potrafię :( Przemyśl to milion razy, zrób to ps. czy jego żona wie o Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jak poznalas tego
faceta i czy on czuje to samo. Nie wiadomo czy jest sens mowic rodzicom, moze to uczucie nie przetrwa.Wiecej szczegolow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza_po_lzie
Mam to samo. Powiedzial ze nie odejdzie od zony a ja cierpie bo pozwolilam na wiecej :( Nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza_po_lzie
A ja mialam nadzieje gdy mowil ze mysli o mnie inaczej niz tylko o sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się zakochałaś czy go kochasz ?! nie mów nic rodzicom tylko się zakochaj w jakimś niezajętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza_po_lzie
Firthlady jezeli ktos jest juz zakochany to potem trudno zwrocic uwage na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka kolorowa
To po co się w taki związek pchałaś -teraz masz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie warto zaczynac z takimi.. najbardziej cierpia dzieci !!!!!!!!!! a potem jak np zostalabys ich macocha to Cie znienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakazany owoc bardziej kusi! Gdyby był wolny i łaził za Tobą, to może byłoby całkiem inaczej! Dlaczego chcesz skomplikować sobie życie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lza_po_lzie, oj chyba nie ... jak któraś potrafi się zakochać w żonatym facecie to tak sobie myślę, że ona przede wszystkim chce się zakochać i przychodzi jej to bardzo łatwo. Zresztą ... co to jest zakochanie się wg ciebie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego chcesz o tym powiedziec rodzicom, przeciez jestes dorosla i chyba zdajesz sobie sprawę z tego w co się pakujesz - nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza_po_lzie
Firthlady ... Nie mam definicji zakochania bo nigdy tego nie przezylam i szczerze mowiąc ja nie wierzę w wielkie uczucia...moze jedynie w zauroczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza_po_lzie
Tam wyzej chciałam napisac zauroczony a nie zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×