Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

♪♪♪ ♪♪♪ ♪♪♪ ♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪ ♪♪ ♪ ♪♪ ♪♪ ♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ jeszcze ci zaśpiewam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to Choć nie masz oczu chmurnych jak burza pod koniec lata. Ty każdym latem i każdą burzą mojego świata... Pytam się gwiazdy, co drogę wskazać, błądzącym miała Czemu ze wszystkich pragnień na świecie to mnie wybrałeś. Gwiazda, co w rzece wciąż się przegląda, też tego nie wie. Czemu ze wszystkich pragnień na świecie wybrałam Ciebie. Połóż mnie na swym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu. Poczuj smak tego pragnienia, jak pieczęć. Proszę połóż, połóż mnie na swym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu. Poczuj smak tego pragnienia jak pieczęć proszę połóż mnie Choć nie masz dłoni, która policzek, jak ogień pali. Dłoni chłopaka, po którym został w komodzie szalik. Choć nie masz dłoni, jak ta, co w sercu klawiszem stuka. To Twojej dłoni przecież dłoń moja od zawsze szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malutka śliczne to tylko nie wiem czy to wiersz czy słowa piosenki :D jak piosenka to jeszcze nadaj melodie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psalm dla Ciebie Tu Es Petrus byłam na kocercie SUPER :) mogę wysłać melodię ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie chcialam stopke dopisać, a tu się nie daje, bo wszelkie poprawki na mojej stronie kwituje tekstem, że mnie nie zidentyfikowano poprawnie... co ja robię xle? jak mam się dostać na swoja strone i cos poprawić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita siedzisz na kafe więc nie jesteś obca:D witaj w klubie:D witam wszystkich🖐️ Ciemniak ty paskudo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak ale nogi ma paskudne jeśli to jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilador_a ...........a dlaczego taka smutna ale ładna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubi... bo to ks. Twardowski z takiego cyklu co to mnie najpierw doprowadza do łez, a potem do śmiechu :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×