Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

Gość Wielbiciel Romana
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Romana
co to sięstało? nie wyswietla mi stopki i na pomarańczowo?😠 Chyba Cię kocham ale tego nie rozumiesz Bo ty chyba nic do mnie nie czujesz Mur między nami jest tak wysoki Nie można go obejsć ani przeskoczyć Bariera psychiczna zbudowana przez ludzi Którzy chyba nigdy tego nie czuli Nie wiem co robić gdy jestes blisko Powiedzieć Ci o tym czy siedzieć cicho Mam nadzieję że to kiedys wyczujesz Spojrzysz na mnie i wreszcie zrozumiesz Powiem Ci wtedy jak bardzo cię kocham Nie będę się czuł jak skończony idiota Przy Tobie się czuję naprawdę bardzo dobrze Już nie będę miał nigdy złych wspomnień Stara rana w sercu się prawie zagoiła I wiem że Ty bys mnie nigdy tak nie zraniła Jestes inna niż wszystkie dziewczyny Dlatego Cię tak bardzo misiu lubimy Ja jednak Ciebie lubię najbardziej Kocham Cię bardzo mówię poważnie Twoje imię brzmi tak wspaniale Kocham Cię mój silny Romanie To nieprawda co mówia że jestes pedałem I tak im wszystkim nigdy nie ufałem Wspaniała z Ciebie Romanie dziewczyna Lubię smak jaki ma Twoja slina Najbardziej lubię jak wracasz z pola Wtedy jestes tak ładnie spocona Lubię zapach jak się trzy dni nie myjesz A pózniej mnie brutalu bierzesz na siłę Kocham Twój przedziałek i Twoje pejsy Uwielbiam Twoje wspaniałe żółte zęby Ciebie tylko tak mocno kocham Tobie nie przeszkadza to że nie mam oka Gdy pierwszy raz w Jambalay-u mnie ujrzałes Z radosci na mój widok aż się zjebałes Kocham Ciebie ty mój Prosiaczku Moje Słonko mój mały Warchlaczku Kocham Ciebie ty mój Buraczku Moja Jarzębinko mój mały Robaczku Wiedziałem że będzie z nas dobrana para Ja lubię fiołki a Ty tulipany W Twoje urodziny osrałem Cię jak spałes Obudziłes się wtedy i tak ładnie rozesmiałes Raz chyba tylko byłes na mnie zły Wyjebałes mi z bani bo nie otworzyłem Ci drzwi Lubię z Toba ogladać zachód słońca Siedzimy wtedy na skurwiałej łace Patrzymy na siebie i mocno przytulamy A wokół nas tylko żaby i bociany Próbował mi Cię odbić Kazimierz Wihóra Zajebałem sztacheta tego głupiego chuja Jestes mój i tylko mój Nie odbierze mi już Ciebie żaden głupi chuj Kocham Ciebie ty mój Prosiaczku Moje Słonko mój mały Warchlaczku Kocham Ciebie ty mój Buraczku Moja Jarzębinko mój mały Robaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvxvxvx
a jak nie mam nika to nie mam stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tu nie właź
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałem i co
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka2
jak założe to wpisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka2
śliczniutka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
###############.......................############### ############................................############ ##########.....................................########## #########...............@........@............######### #########..............@@......@@...........######### #########............@@@@@@@@..........######### #########............@@@@@@@@.........########## ###########...........@@@@@@.........############ ##############.........@@@@@.....########.@@.## ##################.@@@@@@.#########.@@.#### #################.@@@@@@@.######.@@.###### ################.@@@@@@@@@.####.@@.###### ###############.@@@@@@@@@@.#####.@@.##### ##############.@@@@@@@@@@@.#####@@.##### #############.@@@@@@@@@@@@.###.@@.###### #############.@@@@@@@@@@@@.##.@@.####### #############.@@@@@@@@@@@@@@@.######### ################@@@@@@@@@.@@############ ############################################# jest jeszcze taka opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka2
jeszcze śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka2
jeszcze ktoś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bez
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvxvx
to po co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrrrrrrrrrr
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest stopka
o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi stopka
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek.....23
🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×