Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

Gość bleblebleble
a moja stopka ma rozmiar 39, ale..nigdy nie lażała pod nikiem...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
mniejsza wyglądałaby dziwnie w stosunku do moich 175cm wzrostu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemniak ty tez nasz złą
stopke a wymyślasz innym zmień lepiej te wyrazy w stopce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tu że wpisują sie znajomi z pamiętnego topiku :D który prawdopodobnie był zaczarowany ech gdzie te czasy :D był słodki u mnie jak by co wszystko ok pozdrawiam 🌻 Witum🌻 Mała34🌻 Ewula🌻 Funky🌻 Rama Grzesio chyba też nasz :D 👄 jeśli kogoś pominełam też wielkiego słodkiego buziaka posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🖐️ Fineo🖐️ zgadza sie niektórzy tu siedzą poporostu chyba przyleżliśmy tu za nikiem Witum:D no coż przyznam szczerze że i mnie brakuje tego topiku naprawde był zaczarowany:D no i te wiersze i te rozmowy co niewspomne o małych romansikach:P pisz co u Ciebie czy jeszcze masz działke i dalej odpoczywasz na niej no i gdzie teraz najczęściej przebywasz na kafe bo ja tak sobie latam i tu i tam ot co skakam tam gdzie mi pasuje się wpisać:D jeszcze raz pozdrawiam i siedaj tu częściej tu też możemy wypić kawke i poklachać sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnka 🖐️ z tego co zauważyłam masz mało wpisów abyś wiedziała więc nie sądze abyś go znała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atuorka kazała skasować z czego myśmy nie byli zadowoleni i tak wszystko się rozpadło:( dobra dość tych rozczulań teraz pije kawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ stopke zmieniłam mam nadzieje że wam się podoba:D Ewusia nie wiem jak ty ale mnie właśnie przyciągnoł ten nik Witum i łaże sobie po ty topiku:D Stefanek 👄 jakiś zagubiony jesteś Fineo właśnie tu możemy sobie pogadać i wypić kawe:D prawda Ewcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×