Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

Do burdelu przychodzi stały klient.Prosi o najtańszą prostytutke.Była tak stara że miała strupy na cipie, ale pozrywała je przed stusunkiem i zostawiła pod poszuszką. Po obsłóżeniu, klient płaci jej 200 zł. zdziwiona prostytutka pyta się za co ta premia a on odpowiada: - To za te chipsy pod poduszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obleśne ale super
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w stopce,kawałek piosenki K.Kozak. :) Ale zamierzam zmienić,narazie szukam jakiegos fajnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam kawałek piosenki Verby i tak pewnie zmienie a cos krótszego,eh. :/ :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzisiejsza stopka to nic wyrafinowanego... ;) po prostu to słowo powtarzam średnio co minutę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 🖐️ wróciłaś :D Stefanek pewno odpoczywa gdzieś nad morzem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaa
Witajcie dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!! Otrzymałam śmieszny tekst prawie filozoficzny: cuda gospodarki >> > Siedem cudów socjalizmu: >> > 1. Każdy miał pracę >> > 2. Mimo, że każdy miał pracę, nikt nic nie robił >> > 3. Mimo, że nikt nic nie robił, plan wykonywano w 100 procentach >> > 4. Mimo, że plan wykonywano w 100 procentach, nigdzie niczego nie było >> > 5. Mimo, ze nigdzie niczego nie było, każdy wszystko jednak miał >> > 6. Mimo, że każdy wszystko miał, wszyscy jednak kradli >> > 7. Mimo, że wszyscy kradli, nigdy nigdzie tego nie brakowało >> > >> > Siedem cudów kapitalizmu: >> > 1. Nikt nie ma pracy >> > 2. Mimo, że nikt nie ma pracy, wszyscy pracują >> > 3. Mimo, że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany w 100 >> > procentach >> > 4. Mimo, że plan nie jest wykonywany w 100 %, wszędzie wszystko jest >> > 5. Mimo, że wszędzie wszystko jest, nie każdy jednak wszystko ma >> > 6. Mimo, że nie każdy wszystko ma, kradną jednak ci, co wszystko mają >> > 7. Mimo, że kradną ci, co wszystko mają, nigdy nikogo nie złapali i > wszędzie czegoś brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×