Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

bardzo smutna jest stopka laguny, a stopka maalutka, wywolała u mnie wyrzuty sumienia że na pierwszym roku na egzaminie pisemnym podłożyłem gotowca z fizyki teoretycznej i dotychczas nie załowałem tego, ale wszystko przedemną od czego mam internet i umiejętność szybkiego czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałęczowiankę
Najlepsza stopka, to taka, której nie ma. Jeszcze do przyjęcia jest jednolinijkowa. Ale tylko idiota nie mający nic do powiedzenia od siebie, wali sobie stopkę z tekstu ściągniętego od kogoś - długości kolei transsyberyjskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka dla Pijawki:p ciagle prosi o zioło...to niech uzywa...ile dusza zapragnie:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazdka Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi staną cicho za Waszym progiem, by spełniać to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt Magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie dla wszystkich wpisujących się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt wypełnionych spokojem radością i miłością. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej prosze
lubie czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej prosze
o ruszyło się :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×