Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

pozdrawiam i piszcie prosze i wpadajcie,,,,, gdzie sie wszystkie podzialy? Moze wiosna ,,,,,,,,,, cos zrobi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaaaaaaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie 🖐️ juz dawno nie widzialam tak paskudnej pogody bleeee:) nawet nie idzie nosa wychylić za okno a więc może po małym koniaczku i ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie cos na rozgrzewke
każda miłość jest piękna Przyniosę polnego kwiatka, przytulę blisko do siebie, niech serce Twoje poczuje, że jeszcze kocham Ciebie. Kiedy wieczorem o zmierzchu, dreszcze ogarnie ciało, zrobię ciepłą herbatkę, lub z rumem ciepłe kakao. Łóżko Ci też rozgrzeję, gorącym termoforem, żeby rozgrzać nóżki, a one rozgrzały moje Jeszcze podrapie za uszkiem, pogłasze Twoje czółko, żeby przypomieć młodość, kochana stara przyjaciółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u kogos tutaj spodobala mi sie taka stopka : "dla faceta rozebrac i nie wy****ac to jak dla kobiety przymierzyc i nie kupic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się podoba
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, W dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×