Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

Myślę,że moja jest niezaprzeczalnie najlepsza.Najlepsza,bo Monty Pythonowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z swiatecznego korzystam zwyczaju, By przeslac zyczen tyle, ile kwiecia w maju I zyczyc wam naprawde z cala serdecznoscia By swieta napelnily wam dusze radoscia Czegóz jeszcze Wam zycze? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mam stopki
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi zając do baranka, jaka piękna ta pisanka, wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Teraz biega, głośno krzyczy, że WESOłYCH Świąt Wam od A do Z życzy.:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale romantycznie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celaaaaaaaaaa
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki wielki, jaki piękny jest świat, Ile można zobaczyć i trzeba, Szkoda czasu, by pusty przeżyć dzień, Plecak włóż w rękę, weź pajdę chleba. Daj rękę przyjacielu, spójrz droga przed nami, Woła nas jasne niebo, lasu aksamit, Chodź ze mną przyjacielu i nie bój się drogi, Głowę masz nie od parady, mocne, zdrowe nogi. Którą ścieżką, którym szlakiem chcesz iść, Ile w życiu się jeszcze wydarzy, Górska grań, jasny brzeg, jezioro lśni Uwierz mi, że wystarczy zamarzyć. Daj rękę przyjacielu, spójrz droga przed nami, Woła nas jasne niebo, lasu aksamit, Chodź ze mną przyjacielu i nie bój się drogi, Głowę masz nie od parady, mocne, zdrowe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cialllllllllllllllllllllllllll
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×