Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mychum

herbatka uspokajająca czy jakies tabletki?

Polecane posty

Gość Valerin dostepny bez recepty
Tak Forte jest najmocniejszy. I prosze bardzo :) Zmykam juz. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nerwuska odrazu najmocniejszy bys chcila:P w sumie racje chyba kupie jutro najmocniejsdzy jaki sie da:) heh az dziwne ze chlopak tyle ze mna wytrzymal...;p i rodzice i wogole;p oki koncze marudzenie serio ide spac, bo czytalam ze sen tes lagodzi nerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska
zazdroszcze Tobie, ja podswiadomie caly czas mam cos w tej glowce, i mam niespokojny sen, budze sie, od paru dni w nocy mam napady lekowe - wydaje mi sie ze ktos w domu jest, ze przez okno chce wejsc. Ostatnio tak panicznie sie balam podejsc zamknac okno w nocy... nie wiem co sie dzieje ze mna :( najgorsze jest to, ze dzisiaj jak sie kapalam wydawalo mi sie ze ktos do lazienki poka, slyszalam pukanie, a nikogo w domu nie bylo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela miała jakies tabletki bez recepty, ale zapomniałam, jak się nazywały... Mój tata, straszny nerwus, brał Nervomix, ale to bardziej z powodów nadciśnienia, nie chcieli mu dać leków typowo na ciśnienie, tylko dali mu własnie na nerwy, bo bardzo mu skakało, gdy się denerwował... Ja niestety mam to po nim. Denerwuję się o byle co. Od razu trzaskam piorunami. Ale w zeszłym roku miałam tak, że pojechałam do babci na miesiąc, tam codziennie piłam melisę. I to po 5 szklanek dziennie. I na serio mi pomogło. Piłam to zamiast napojów, czy herbaty normalnej. Wróciłam do domu, to na nic się nie denerwowałam. Byłam, jak aniołek.. (a zawsze było tak, ze wystarczyło, ze ojciec zaczynał mieć swoje fochy, to ja od razy miotałam ogniami). A po tej melisce, jak ręką odjął... Ale niestety, jak przestałam pić, to moje nerwice wróciły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa jest dobra, zresztą wszystkie tabletki ziołowe i uspakajające są na bazie melisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys w domu melise, teraz jus nie mam i nie pamietam gdzie mozna ja kupic...tylko w aptece?? i ile kosztuje? i ile saszetek w srodku jest do nerwuski: ja tes nie spie spokojne...czesto budze sie w nocy i naprawde duzo gadam przez sen..:( i boje sie ze kiedys powiem cos co nie wszyscy powinni wiedziec...a niespokojny sen tez jest chyba zwiozany z nerwami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Ci liczenie do 10 w dół jak się zdenerwujesz... nad tabletkami zastanowiłabym się, może jakiś sport? albo kiedy czujesz ze wybuchniesz idź pobiegać (mi pomaga;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bieganie w susmie pomaga..bo pamietaj jak kiedys bylam wkurzona na cos i omalo sie nie spoznilam na autobus, musialam wiec biec i jak jus dobieglam zlosc minela:) ale ja nie lubie biegac hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w domu herbarke antystresowa sproboje jej hehe, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska
melise wszedzie dostaniesz, nawet w supermarkecie, albo w Rossmanie.. Mi liczenie do 10 nie pomaga, tylko jeszcze bardziej wkur... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lululul4567
Valerin, Persen, Kalms, Velused.... jest mnóstwo dostepnych leków bez recepty, nie uzależniających, wszystkie na bazie naturalnych składników . Herbatka z melisy też dobrze działa! dostępna w każdym większym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lululul4567
Valused mialo być, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitka
a herbatka rumianek pomogla komus????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratajczak
To wasze chłopaki mają przesrane... Współczuję im... A wiecie, czemu fajni chłopacy nie mają dziewczyn (które by się na nich darły bez przyczyny)? Bo już mają swoich fajnych chłopaków ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a bierzecie jakies hormony ?? może tu lezy pronblem jak brałm chyba diane to mogłam rzucac wszytkim ze zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
Mozna to i to, możesz wieczorem pić melisę. Ja piję melisę, sporo zielonej herby i jeszcze 2x dziennie biorę Femavenę - tabletki wyciszaja, poprawiaja koncentracje i nastroj. Jest troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaB3667
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa Valerin soft? Bo szukalam informacji dotyczacych tego produktu i nic nie moge znalezc. Moze mozecie cokolwiek napisac mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, znacie jakies zamienniki? Tutaj przeczytalam troche komentarzy o Valerin soft: http://www.listalekow.pl/valerin-soft/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Wolalabym sie nie rozczarowac i zmarnowac bezsensownie pieniadze, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NikolaB3667 do kuvy nędzy nie SPAMUJ! Myślisz, że ktoś naiwny w to kliknie i ściągnie sobie czort wie jakiego wirusa??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do przedmowcy o co chodzi z tymi wirusami.bo ja dwa dni weszlam na cos podobnego i wyszlo mi ze komputer nie jest chroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusekk
Mam zaburzenia lękowe z napadami lęków. Przepisano mi różne psychotropy na tą dolegliwość, ale stwierdziłam, że spróbuję z herbatką dla nerwusów (dostępna w sklepach zielarskich). Piję rano i wieczorem. Napady lęków mnie opuściły! Co prawda odczuwam czasem delikatne lęki, ale to nie to co wcześniej. Jest coraz lepiej. Do tego będę chodziła do psychologa. Lepiej nie truć się lekami i sięgnąć po ziółka :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scream and shout
smiejcie sie, ale ja pije od dluzszego czasu herbatke dla niemowląt Holle, ona ma w skladzie rumianek, anyż, koper itd i niby jest na wzdęcia, kolki u dzieci, ale mnie uspokaja tez pod wzgledem psychicznym. moze to kwestia tego, ze mi smak z dziecinstwa przypomina, moze kwestia rytuału (po pracy przychodze, sciagam płaszcz i od razu zaparzam sobie herbatke i pije chocby sie waliło i paliło ;), ale czuje, ze pomaga mi sie wyciszyc i odprezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata z ziół melisy pomaga ukoić nerwy, działa też nasennie. Oprócz działania uspokajającego, melisa pomaga również uśmierzyć ból głowy i bóle menstruacyjne. Przepis na herbatę uspokajająca i przeciwdepresyjną: 20 g ziela dziurawca 10 g korzeni koziołka lekarskiego 20 g koszyczków rumianku 20 dag melisy, ta mieszanka jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×