Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emil Gliwice 34

Wierzycie w Milosc Internetowa???

Polecane posty

Gość co za brednie
NIE NIE I JESZCZE RAZ NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwie tak
ja myślę że jest to mozliwe...internet jest także sposobem na poznanie nowych ludzi...ale to chyba nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie tak
tylko magia musi byc i nie zwlekac za dlugo ze spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwie tak
rzeczywiście ta magia jest baaardzo potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie tak
ja spotkalam sie z kims z neta.... bylo super.......to moj ideal faceta..... tylko czy on tak dalej sadzi o mnie ??????????????? poczekam zobazce na randce nowil tyle cudnych rzeczyu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co? przed chwila skonczyles czytac Samotnosc w sieci?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze! z moim mezem jestesmy tego przykladem ;-) choc w sieci nie bylo mowy o uczuciach ale o bzdetach dnia codziennego, to cos sie zrodzilo na spotkaniu i nie zniszczyla tego nawettt duuuuza odleglosc miedzykontynentalna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooooooow!a jaka owocna ta wasza \"internetowa znajomosc\":) Duzo zdrowka i radosci dla Dzieciaczka i Mamusi:)aby do grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
filipinka27.....zgadzam sie w 100% z Tobą. Mam słodkiego faceta poznanego przez neta. Jednak chyba wazne jest to że zadne z nas nie szukało wielkiej love tylko przez przypadek zaczelismy gaworzyc. Najpierw o bzdurach, co kto lubi, czego nie itp... Po miesiacu spotkanko i juz było dalej słodko....Nikt na nic sie nie nastawiał, zero sciemniania i chyba wtedy jest mozliwa. A teraz kumpela wpadła tak po same uszy i szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_jedyna
oczywiscie ze istnieje taka milosc.moja maz poznal kobiete przez internet w styczniu, w lutym juz u niej i jej rodzicow spedzal weekendy a teraz mieszkaja razem.ba, nawet ponoc kupili mieszkanie wspolnie.ta, tak, rozowdzimy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Czy jest mozliwe poznanie kogos na necie i ..................\' wszystko jest możliwe ... możesz iśc wyrzucić śmieci i poznać miłość kubełkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne że możliwe
6 letnia znajomość. W tym roku obchodzimy 4 rocznice slubu i mamy 2-letnia córeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje malzenstwo jest potwierdzeniem tego ze mozna na necie poznac wielka milosc.Nie ma reguly na to ale ludzie moga spotkac sie wszedzie nawet na necie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beettyyyyyyyy
witam wassssss jasne ze mozna poznac....mam przyklad mojej kumpeli...poznala go dwa latka temu naczacie i we wrzesniu biora slub i co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz moje 3 grosze
To juz chyba oczywistość- spotkanie kogoś w sieci. Ja juz dzięki temu od roku jestem mężatką. Spotkaliśmy sie po 3 tygodniach gadania na gg. Potem trochę podchodów i sie udalo :) Najwazniejsze, zeby z internetu szybko przejsc, do kontaktów w realu. Rzeczywistość szybko weryfikuje, kto udawał, kto kłamał, a komu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×