Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sno

administracja w szkole

Polecane posty

Gość sno

Zawsze chciałam pracować w szkole.NIestety nie było mi dane być nauczycielem. Skończyłam ekonomie, zarządzanie kadrami. Myślałam o pracy biurowej w szkole, np w sekretariacie szkolnym. Pomóżcie proszę, gdzie mam złożyć stosowne dokumenty??? U dyrektora szkoły, czy może u pań sekretarek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej porozmawiaj z dyrekcją. Będziesz wiedziała, na czym stoisz... Praca w szkole to jedna wielka biurokracja, ale nuda i monotonia w niej nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sno
Alea29 Skąd wiesz tyle o pracy w szkole? Pracujesz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszo
Ja jestem kierownikiem administracji w szkole.. jest przerąbane, bo oprócz tego, że 1. musisz być na bieżąco z prawem- zamóweinia publiczne, VAT itp 2. musisz sie użerać z personelem np. z komunistycznymi sprzataczkami 3. musisz dbać o takie gówna jak papier toaletowy, wystajace gniazdko ze sciany to jeszcze dają ci 1000 zł na rękę. Naprawdę to niewdzieczna funkcja, bo w sumie jestes za wszystko odpowiedzialny a gowno to warte..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sno
Cześć. Nie, nie zniechęciłam się. Chyba mnie złapało grypsko i się rozłożyłam, a szef ma problem, że zachorowałam i nie ma mnie w pracy. Koniecznie muszę ją zmienić, bo nie daję u siebie rady psychicznie. Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×