Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
nie podskakuj mała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jasne, że mam 158 cm wzrostu, to mnie tu zaraz zwyzywają od małych :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a ja myślisz ile mam???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
159?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D Tyle kochana co TY:D albo 2cm mniej, kto by to liczył:D:D:D Spadam.Trzymaj się.Do poniedziałku. Lecę się upić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tylko nie pij na pusty żołądek :P:P Baw się kobieto :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
A skąd ty dobra duszo wiesz,że jestem dziś bez jedzonka,tylko na samych kawach?:O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kobieca intuicja... :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
(może stąd, że mam tak samo:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Witam serdecznie kobietki 🌻 Jak tam po weekendzie? Wypoczęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Hej!Czowiek szybko zapomina o weekendzie,jak w poniedziałek na dzień dobry stoi w kilometrowych korkach...a zaraz potem widzi zwały roboty do przerobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Uhuuu.... Powiało chłodem... ;) Jeszcze tylko jutro, pojutrze, itd... i będzie następny weekend :o Trzymaj się ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Spoko luzik, potrzebowałam się tylko wygadać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie ma problemu ;) Bardzo chętnie posłucham :D Ja się wczoraj posprzeczałam z moim lubym o jego dzieci... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Coś musiało widać być w powietrzu, bo w weekend mój znajomy też się pokłócił o dzieci swojej kobiety i w efekcie się wyprowadził... Drażliwy i delikatny bardzo temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zgodze się, tyle, że ja nie miałam nic złego na myśli :O Dziewczyny przygotowały grila na działce. Byliśmy my i znajomi. Rzucił tekstem "młodziez się wszystkim zajmie a my odpoczywamy". Głupio mi było... "Dzieci" zaiwaniają a ja księżniczka siedze przy stole... Korona mi z głowy nie spadnie jak im pomoge, a nie chce, żeby miały jakieś poczucie, że muszą mnie obsługiwać. Co innego rodzice, co innego ja... A czy to TEN znajomy się wyprowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
TEN, dokładnie:O Sprawa zawiła bardzo, a moja głowa czasem na to wszystko za mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taki moment kiedy nie wiesz czy masz się cieszyć, czy mu współczuć... Ciężko... Jak się poznaliście? Bo z tego co pamętam to on mieszka za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Znamy się już ładnych parę lat i już różne etapy ta znajomość przybierała i wciąż przybiera. A że nasze sytuacje rodzinne itd. są jakie są, to ten nasz "związek dusz" nie należy do najłatwiejszych. Ale, co nas czasem zastanawia, wciąż istnieje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Widocznie COŚ w tym musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
coś musi, PRZYPADEK czy PRZEZNACZENIE... Dobra starczy tego tematu, bo to mnie jakoś dziwnie nastraja. Mało optymistycznie. A ty prezent wrzuć czasem na luz, poprostu, musisz zbudować sobie zdrowe relacje i pomiędzy twoim mężczyzną i pomiędzy jego dziećmi, może to wymagać cierpliwości i czasu, ale przy dobrych chęciach wszystkich stron jest duża szansa,że wszystko będzie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku to jest cholernie trudne. Mam z nimi dobre koleżeńskie układy, ale dobrze wiem jak podchodzą do kwestii mojego wieku. Sama chyba wiesz, że 19 letniej dziewczynie trudno pogodzić się z tym, że ojciec spotyka się z dziewczyną niewiele starszą od niej. Dlatego chce żeby traktowały mnie jak koleżanke, a nie tylko i wyłącznie jak kobiete ojca. W momencie kiedy one będą "zmuszone", żeby skakać dookoła mnie z pewnością mnie nie polubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Musisz znaleźć złoty środek, nie możesz być pewnie tak do końca koleżanką, jak już to starszą koleżanką, którą darzy się szacunkiem i ze zdaniem której będą się liczyć. I przy tym nie zapominaj nigdy, że to u jego boku zamierzasz spędzić życie, a nie z córkami, bo one za parę lat rozejdą się w swoje strony, założą swoje rodziny, najważniejsze to co między Wami, dbajcie o to i pielęgnujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zgadzam się z Tobą, ze nigdy nie będe z nimi miała takiego kontaktu jak ze swoimi znajomymi. Ciągle szukam tego złotego środka ;) W każdym razie atmosfera wczoraj w domu była dość niesympatyczna ;) Na szczęście przyjechał mój brat z moją chrześnicą ;) Oj mała zdobyła serce mojego lubego :D A brat przerażony co ciocia z wujkiem wyprawiają z małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Niejeden powód do zgrzytu jeszcze przed Wami:O Byle końcowy wynik wychodził na plus🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
uuuu goździku... Ja jestem jakby to ładnie ująć, dość impulsywna ;) Czasem dziękuje Bogu, że on potrafi mnie na ziemie sprowadzić, bo nie raz wybucham z byle powodu. Gratuluje mu cierpliwości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
mówią,że skrajności lubią się przyciągać, i ja się zgadzam że coś w tym jest ale na początku, potem trzeba mieć/znaleźć wspólne punkty,wystarczy kilka,ale dotyczące newralgicznych punktów życia, wtedy to na resztę swoich słabostek będziecie spokojnie i bezstresowo patrzeć i sielskie życie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Staram się zawsze iść na jakiś kompromis ;) to o co najczęściej się sprzeczamy wynika z jego troski o mnie. Szkoła, to, że np kiedy spotykam się z koleżankami późno wracam do domu (i nie chodzi o to, że on sam został, tylko o to, że może mi się cos stać itd), o kwestie zdrowotne, itp ;) Pierwszy raz w życiu mam poczucie, że ktoś troszczy się o mnie i jest ze mnie dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozwalam
o.k. ale musisz z nim ustalić i to szybciutko niektóre tematy, nie jest twoim ojcem, rodziców posiadasz, więc troska troską ale w zdrowych granicach opiekuńczość/troskliwość/szacunek itd. oczywiście tak, ale jak w związku partnerskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
to ja pisałam, to piętro wyżej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×