Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
trochę samokrytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło, co prawda to prawda, gorzej gdy staje się to obsesją i celem samym w sobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie działa to tak, że owszem, lubie sobie coś kupić, ale potem trzy dni mam wyrzuty sumienia po co to zrobiłam :O :D Chłop mnie rozpieszcza to mi wystarczy :D Wczoraj w sklepie też mi powiedział "nie rób scen" no to musiałam kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie lubie kiedy on to robi :O Nie dziwie się mężczyznom, że nie potrafią zrozumieć kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
gdzie takich chłopów sprzedają?:D:D:D bo ja to nawet jak idę na zakupy raz powiedzmy na pół roku to i tak słyszę 'znowu coś sobie kupiłaś":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No mnie sie trafił taki rozrzutny ;) On należy do tych osób, którym jak coś się spodoba, to po prostu to kupuje (no chyba, że cena jest faktycznie nieprzyzwoita:O). Pożyczyć Ci go? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a poproszę pożycz raz na pół roku na pół dnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie ma sprawy :D A teraz ide do domu.... 🖐️ Miłego dzionka kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Witam kwiatuszki moje :D 🌻 Pogoda dziś u mnie smutna :( Ogólnie humor mi nie dopisuje od rana. Już dawno wina nie piłam, to pewnie dlatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Mi też jakoś niefajnie, od samego rana. :-0 To pewnie dlatego, że postanowiłam zostać abstynentką. :classic_cool: Albo dlatego, że urlop blisko, a mnie rzeczy niespodziewane (zwłaszcza miłe) zawsze wybijają z rytmu. :-( Głupiam, co nie? :-P Miłego dnia, buźka! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku bez takich tajemnic... :P Dawaj tutaj zaraz co to za miła rzecz Cię spotkała, która wybiła Cię z rytmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No taka, że mam od soboty urlop dwutygodniowy. Co nie pamiętam, czym jest i co się z tym robi. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Chcesz się zamienić? :O Ja już po urlopie jestem... Następny za rok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie chcę. Ale nie chcę też tak cierpieć. :-0 Ależ jestem popieprzona. :-( Moje marzenia: być normalną i mieć włosy jak kiedyś... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A cóż się stało z twoimi włosami?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Poszły se ode mnie precz. :-( Nie, jeszcze nie wszystkie, tak z połowa na razie. Łysieję, zapewne ze zgryzoty. I nie chcą odrastać :-0 To naprawdę nie poprawia samopoczucia, spoglądanie rano w lustro. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Uuuuu. Wierze. Może trzeba do lekarza? ;) Ale pewnie masz mnóstwo innych zalet, tylko patrząc w lustro trzeba myśleć o nich, a nie o wadach ;) Nie wiem skąd wzięłam tą mądrość ludową... :O To chyba ta pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Do lekarza w tej sprawie chodzę regularnie od 2,5 roku. :-0 Może to taki mój "krzyż"?... Zalety, zalety... co by tu wymyśleć... Eee, może ja po prostu nie będę jednak patrzeć w lustro. ;-) Będzie prościej. :-P Całe życie uważałam, że co jak co, ale ładna to nigdy nie będę. No to teraz przynajmniej jest konkretny powód. :classic_cool: Ale tak w ogóle to jestem dość fajna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie ma brzydkich kobiet... :D A żeś fajna to ja zastrzeżeń nie mam :D Jeden goździk fajny, drugi goździk fajny i ja też fajna- a co se będe żałować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
No ba! :D Nie ma powodu, żeby sobie żałować, trochę zdrowego samouwielbienia jeszcze nikomu nie zaszkodziło! :D :D :D Muszę porobić, niestety. :-0 Do później! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🌻 ja też czy chce czy nie mam troche roboty dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Właśnie jak grom z jasnego nieba spadła na mnie informacja,że ja to fajna jestem...Dziewczyny czy Wy mnie czasem nie przeceniacie?:D W pracy mam zamotanie. Od weekendu jestem na stałym łączu z panem mojego serca,jaki on jest czasem zamotany:O A w domu wczoraj walka na słowa z mężem,jak on mnie czasem wkurza:O Tak,że jak powyżej widzicie u mnie normalka:O Dziwna sytuacja,ale to jest włąśnie moje życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pomyśl sobie jakie życie byłoby nudne bez tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
A ja to sobie czasem myślę, że chciałabym mieć zwyczajne, nudne życie. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
No właśnie, już tak się to tej sytuacji przyzwyczaiłam, że jak mi kiedyś czasem zabraknie jednego elementu, to stwierdzę pewnie:ale nudy/dolina/czy to napewno moje życie/stabilnie ale czy tego właśnie napewno chcę?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Goździk - każdy chce mieć normalne nudne życie, ale jak już je ma to już go nie chce.Miałam kiedyś takie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mnie też czasem przeraża ta sielanka, którą mam teraz :O Niby się nie nudze, ale wszystko jest takie kolorowe, że aż strach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent,to przez traumę z dzieciństwa, że teraz jest tak pięknie,że aż nieprawdziwie i strach...Ale bez stresu,bajka o Kopciuszku przecież się pięknie skończyła🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No właśnie. Bajka. Czasem boje się zasnąć, zeby przypadkiem się nie obudzić z tego pięknego snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Masz stresa załuż dresa:D:D:D:P Już kiedyś zdaje się mówiłam,żebyś się cieszyła tym co jest,a nie grzęzła z czarnych myślach,bo jeszcze coś sobie ściągniesz:O Słuchaj rady starszej doświadczonej życiem kobiety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D Będe słuchała starszych :D Jade dziś znowu na zakupy :O Mąż mnie zmusił :O Okulary mam kupić na polecenie męża, bo on nie będzie patrzył na to jak się męcze przez szkła kontaktowe :O ;) Bedzie śmiesznie :D W okularach wyglądam jak 12 latka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×