Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Goździk Cały dziń się nie odzywała, a teraz dokonała przełomowego wpisu (pierwszego na stronie 100) :D Gdzie te "sto lat"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nogi na stół i dawaj!! :D Prosze jak nam się kobietki rozruszały- nawet na stole chcą tańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
stoooooooooo lat stoooooooooo lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A bym se potańczyła na stole.. :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dobry taniec nie jest zły! STO LAT! i do następnej setki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kurcze ja dziś jestem wybitnie "zachciewna" :P Mam ochote na taką impreze z tańcami i szaleństwami :P Pamiętam jak (chyba z 2 lata temu :P) byliśmy z lubym na obiedzie i wychodząc z restauracji usłyszeliśmy muzyke dobiegającą z dyskoteki ;) Luby prawie siłą mnie tam zaciągnął i balowaliśmy do 3 nad ranem :D To były czasy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a co to jest dyskoteka..? kurde juz niepamietam jak to wygląda..Ostatnio byłam na studiach :O Teraz mam totalnego lenia i bardziej podobają mi sie imprezy słuzbowe przy whisky i pysznym zarciu..A najlepiej w jakimś fajnym hotelu z basenem i solarium w cenie..tak jak na jednym szkoleniu jakies pól roku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No ja od tamtego czasu też nie byłam :O Ale szczerze to nie ubolewam nad tym ;) W moim 23 letnim życiu byłam na dyskotece może z 10 albo i mniej razy ;) Też wole takie imprezki o jakich mowisz Kawa ;) A i tam potańczyć można... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,a ja przegapilam 1 wpis na 100 stronie ;) a tu juz polowa..... ehhhhh ..... ps. sto lat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jeszcze 15 minut.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"xfhhfxfjxfhf Jak otworzyć plik w formacie .ufo ?? koleżanka zeskanowała mi zdjęcia i nie umiem ich otworzyć 16:36 programem kosmos \" hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel ludzie to mają pomysły :D Zarzegnałam wczoraj dąsy mojego męża :D Ma się swoje sposoby :classic_cool: Po pracy pojechałam na zakupy, kupiłam buty i pare innych ciuszków, no i oczywiście torta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
*zażegnałam.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Heh a jakie buty? :D :D :D JA byłam wczoraj na aerobiku, oczywiście wyszłam mokra od potu ale za to z fantastycznym humorem.Koleżance wyśmienicie uklada się z tym facetem z netu :D :D Zakręcili nam w firmie wodę bo szef nie płacił rachunków hahahahaha Myślał ze to reklamy mu przysyłają z wodociągów i wyrzucał hahahhahahahha Faceci....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Szukałam na stronie, ale tego modelu nie ma akurat ;) Kozaki na obcasie. Coś a la kowbojki tyle, że są bardziej przylegające do nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Moje niestety nie były w takiej przystępnej cenie :O Ale opłacało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent... no ja w zeszłym roku kupilam sobie 3 pary kozaczków :O Mój brat mówi że to już choroba psychiczna..Rocznie kupuję bardzo wiele par..a piesek wyrósl z obgryzania obcasów.Jak chce kolejne buty a mam już w czym chodzić to biję Miśka argumentem że tanie i sie opłaca. Już mi nie pozwoli wydać 500zł na kozaczki bo jedne z zeszłego roku takie leżą w koncie pokryte kurzem..Heh.. Mam po prostu taką słabość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawa - te pierwsze sa fajne :) , szkoda tylko ze ja MUSZE buty przymierzyc przed kupnem .... tak to bym sie moze skusila...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja tam nie mam takich dewiacji :P Jedyne co kolekcjonuje z taką pasją to kolczyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel zamówiłam dzisiaj te piersze :D :D :D Prezent - kolczyków też mam sporo bo sama robie :D , ale ostatnio zaczynam sie przestawiać na złoto, więc rzadziej nosze te "hand-made"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja w prawdzie nie robie, ale kupuje od koleżanki, która się tym trudni ;) Za złotem nie przepadam- w przeciwieństwie do lubego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja kiedyś w ogóle nie nosiłam biżuterii, spódnic, obcasów itp itd, nie wspominając o makijażu. A teraz hahahaa zamieniałam się w prawdziwą rasową blond kobietę w makijażu, butach na obcasach i biżuterii. Wcześniej nosiłam sporo srebra, ale od kilku miesięcy złoto- i , na niekorzyść finansową Miśka hehe, zaczynam się w nim coraz bardziej lubować. :D :D A jeżeli chodzi o robienie biżuterii samemu - to to świetna zabawa, relaks i spora satysfakcja jak nosi się coś co sie zrobiło samemu. Relaksuje mnie aktywnośc artystyczna.Opórcz tego sporo maluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Gość prezent
fajne :D Podoba mi się bardzo ta butelka i filiżanka :D Obrazki też ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
:D :D :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Dzięki Angel :D To po mamie ;) teraz jestem w trakcie malowania obrazka z tukanami do mojego nowego biura :D :D Lubię to, ale mało czasu mam na to niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
nooo prezent -patrz, wymyśliłam prezent dla ukochanego na 40ste urodziny - namaluj mu obrazek :D :D W końcu coś na temat hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×