Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ale jestem glodna........ a dzis robie spagetti.... uprzedzajac pytania o skleroze - najwazniejsze skladniki - czyli makaron, mieso i sos juz mam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no to brawo Angel:P a sól do posolenia wody na makaron masz?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, mam , cebule i te inne dodatki tez.... dzis zrobilam liste zakupow i kartke zabralam ze soba... nie tak jak wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
i jak tu nie wierzyć powiedzeniu,że człowiek uczy się na własnych błędach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
;) człowiek się uczy całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skacowana :O , wczoraj wieczorem napatoczyl sie jeszcze kolega lubego... i wypilismy 2 butelki po 0.5....... zjedlismy tez spagetti......ale pyszne wyszlo ...... oczywiscie nie ja robilam.... bo przy mieszaniu makaronu oparzylam sobie palec (ofiara losu :O ) za to dzis dokonalam zdumiewajacego odkrycia... jak jestem skacowana - jezdze duzo mniej \"agresywnie\" i nawet mi sie to podoba , hehe ;) ...Dzis pobilam rekord swiata w wpuszczaniu przed siebie i zatrzymywaniu sie przed pasami.... powinnam dostac medal :P ... no i zadnego czerwonego swiatla nie zaliczylam , hehee ale to pewnie z leku przed zatrzymaniem przez Policje... ;) skonczylismy pic o 23, wiec i tak nic by nie wykazalo .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheIdzie sobie Czerwony Kapturek. Idzie, idzie. A tu wilka nie ma. Szuka, woła, wilka ni widu, ni słychu. Głupia sprawa - myśli - bez wilka bajka nieważna. W końcu dotarł Czerwony Kapturek do babci, ale tu też nie ma wilka. Babcia zdenerwowana, wilk dawno powinien tu być i ją zjeść - a tak to bajka może nie wyjść. Dzwonią po leśniczego. Leśniczy przyjechał w te pędy. Radzą co robić, wilka nie ma - bajka nieważna. Postanowili poszukać wilka w lesie. Chodzą, wołają. Wreszcie patrzą, a na polance leży wilk. Rozwalony, prawie się nie rusza. Cała trójka skoczyła do wilka: - Te, wilk, bajka zawalona, kapturka w lesie przegapiłeś, babci nie zjadłeś, co jest? Wilk na to: - Dajcie wy mi wszyscy spokój. Jestem kompletnie zje***y. Całą noc tańczyłem z Costnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D Angel nie bądź taka pewna,że od 23.00 do 8.00 wszystko z Ciebie wyparowało...Mogłabyś być na maxa zdziwiona dmuchając w balonik:O ale od czego jest urok osobisty,no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnego mandatu przez ten moj urok :D :D :D i jeszcze nigdy nie dmuchalam w balonik, bo tak niewinnie i anielsko (mimo czarnych wlosow ;) ) wygladam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no niestety u mnie widać z urokiem kiepsko😭 bo mam 2mandaty na koncie:O albo wykroczenia były tak duże,że już nie wchodziło w grę uniewinnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
hej hej...dobrze ze ten mój kac minął :D :D dzisiaj świeżo zabieram sie do pracy. Dobrze ze już piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ups dzisiaj to dopieru tu pusto:O no i ja niedługo robotę kończę na szczęście i weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Witam w poniedziałek 🖐️ Jak tam zdrówko kobietki? Mam dość po uczelnianym weekendzie. Żeby jeszcze nie było zbyt fajnie, pokłuciłam się z lubym wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a u mnie weekend minął głownie przy garach... W sobote robiłam pyszne gołąbki..Cały gar. A w niedziele oprócz śniadanka i obiadku jeszcze gofry z bitą śmietanką na podwieczorek... Będę niedługo ważyła tonę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
kurcze...zaczął mi sie babrać kolczyk w pępku..I go wyciagnęłam bo strasznie bolało..A teraz to nie wiem czy dam rade go włożyc spowrotem :( buuu A chciałam sobie taki ładny nowy kupić...JAk mi zarośnie to sobie chyba go do tyłka będę mogła przyczepić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
pokłÓciłam się Błąd ortograficzny I stopnia; u mnie na uczeln jeżeli ktoś robi takie przerażające błędy nie zdaje egzaminu-zaświadczenie o dysleksji nie obowiązuje. Zaraz stado bab mnie zaatakuje, że się czepiam pierdoły, ale jestem uczulona na punkcie gaf ortograficznych- a poza tym-jak same stwierdziłyście CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁEDACH. POZDROWIENIA. STUDENTKA PRAWA UŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
do studentki prawa - po pozdrawiam stawia się przecinek - za takie błędy traci się w oczach kontrahenta, do którego wysyła się jakiekolwiek pisma urzędowe. Życzę znalezienia dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Teraz zamkne się w sobie... :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa a jak dawno temu robiłaś kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
powinna uczyc ortografii dzieci w szkole...szalona polonistka hahahaha Ja chce kolczyka w pępku buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no jakies 2-3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
a właśnie, że nie. U mnie na uczeli bardzo rygorystycznie podchodzą do błędów- no bo jak to być może-notarisz, który pisze nieruhomość...? i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki 🖐️ tez MIALAM kiedys kolczyk w pepku, ale tez cos mi sie dzialo i wyjelam i mi zarosla dziurka :P (od kolczyka .....) studentko prawa.... jesli jestes uczulona na punkcie BLEDOW ortograficznych ..to proponuje 2 wyjscia ... 1. przeczytaj CALY temat - bo takie wybiorcze przegladanie i komentowanie tematu osobiscie mnie drazni 2. albo nie czepiaj sie pierdol i w ogole nie zabieraj glosu tam gdzie Cie o to nie prosza ... mgr ZiM U.W. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
hehehhehe Studentko moja droga, a może masz doczynienia chociaż w minimalnym stopniu z informatyką i takim trudnym programem jaki jest WORD, ktory zawiera w sobie (uwaga!) SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY!! Co z tego że wiesz jak sie pisze kłóci - to moze zmienic słownik - jak nie wiesz ze po pozdrawiam stawia się przecinek? heh.To by było na tyle. Angel - zarosła Ci? :( Buuuu ja nie chce... Co mam zrobić kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prezentu
...uuuuu nie udało się. są takie przypadki kiedy pisma notarialne są pisane ręcznie....uuuuu nie udało się. Ah mogę to jeszcze sprawdzić, czy wasze wypowiedzi mają sens logiczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×