Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
🖐️ miłe panie ;) Oby dziś nic nie zepsuło mojego dobrego humoru... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A no cały tydzień będzie taki pokręcony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Kobiety! -> Prezent, czas działa na twoją korzyść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cześć Goździku 🌻 ięki ;) I tak dalej wyglądam jak grzeczna dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
co ja "ięki" czyżby chodziło o jęki, jakieś nocne wspomnienia?...:D wiem że to miało być dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D:D:D wspomnienia... :D:D Dzięki być miało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja mam tyle roboty, że nie mam czasu myśleć, że mi się nie chce, co przyznać trzeba jest nawet dobre ale fakt, że święto w środku tygodnia wybija z rytmu i te korki pierniczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Heeeeeej Dzięki prezent za nowe foto. Świetnie na nim wyglądasz :D :D ale i tak pozostane przy opinii że w jasnych pasemkach wyglądałabyś super :) Zapracowana dzisiaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
ja też jestem zasypana robotą :O A chęci bliskie 0... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja sobie W-wy w korkach nawet nie chcę wyobrażać,na szczęście nie muszę, już P-ń mnie drażni na maxa a jutro to na bank będzie porażka jak wszyscy niedzielni kierowcy zaczną kursować swoimi świeżo wypucowanymi "furami" osiągając niebagatelne prędkości:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A futra na pokaz mody już panie wyciągnęły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
u mnie porażka,totalny brak prezencji,brak funduszy na kozaki:O jak myslicie pamiętają ci wszyscy "życzliwi" w czym człowiek był na 1.XI w zeszłym roku?jak pamiętają to jestem na spalonej pozycji... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cholera Goździku... Ja bym na Twoim miejscu nie szła :D:D:D Jutrto po raz pierwszy będe z lubym na cmentarzu- zarówno na "swoim", jak i "jego"... Istnieje wobec tego ogromne prawdopodobieństwo, że spotkamy tam i moją dalszą rodzine, i jego. Boje się... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no Wy bezbożnicy:O bój się;) a tak serio to fryzura,pełen makijaż,strój ale taki do zazdroszczenia,mężczyznę za rękę i miej wszystko w dup*e;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
czego się boisz? daj spokój - olej to.. JA też niechętnie chodzę na cmentarz.Chyba odwale obowiazek z rana a potem jade na grób matki mojego Miska 50km od nas. JA mam cmentarz jakieś 300m od bloku wiec wieczorem nie będę musiała palic światła w kuchni tak jasno będzie od zniczy ;D romantyczny nastrój hiehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
zamówiliśmy pizze :D :D :D :P ide sie obzerać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja chodze często na cmentarz do dziadka... On właściwie mnie wychował. Popełnił niestety samobójstwo... A czego się boje? Wzroku tych starych bab w futrach kiedy zostane przedstawiona przez lubego jako przyszła żona (to samo oczywiście ze strony mojej rodziny ;) ) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
taa komentarze są nieuniknione, uwielbiam to "psipsianie" między babami a za chwilę mina niewiniątka i naginka do komunii:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade sama w tym roku na cmentarz ... jeszcze bez lubego... :) jakos jemu sie nie pali do poznania mojej rodzinki.... chociaz mu mowie ze to nic strasznego ;) futra nie posiadam ,takze odpada mi paradowanie w nim ;) , mam za to swietna kurtke ze wstawkami ze skory krowy :P ... wszyscy sie ogladaja jak ja zaloze...i pewnie jutro ja zaloze ... do tego mam podobna torebke tez w krowi wzor :D ;) wyjazdzam rano do rodzicow , o 12 jest msza na cmentarzu, a po cmentarzu szybki obiad i spadam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
aaallllllllleeeeeeeeee się nażaaaaaaaaaaaaaarłam...uffff wziełam sobie urlop na czwartek i piątek :D Zapowiada sie wypoczynek. Właśnie sie dowiedziałam że muszę dzisiaj wieczorem jechać do Bolesławca :O zawieźć kierowcy auto...wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci tego urlopu 😭 ja musze isc do pracy.....ale w przyszlym tyg chyba wezme z jeden dzien , bo musze opony zmienic.... a mam je u ojca w firmowym magazynie (kolo 80 km od Wawy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
włączyłam sobie winampa w pracy i słucham Lady Pank :D Nie ma to jak wprowadzić się w dobry nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o kurczę ktoś tu mówi o urlopie->zazdroszczę:O zimno cholernie dzisiaj,faktycznie jak jutro tak będzie to futro by się przydało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no ja mam płaszczyk nowy, a jak bedzie ciepło to nowa skóra :D :D :D Też kupiona przez Misia w ramach prezentu dla mnie - widzisz Goździk - to juz drugi taki facet :P Wsadził mnie w auto, wywiózł do Niemiec do sklepu z super przecenami i kupiłam sobie śliczną skórzaną kurtkę za 250zł!!!! I to firmówka. U nas taka kosztuje około 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja do takich widać szczęścia nie mam:O 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, to kto w koncu kupil ta kurtke , Ty czy on ? rozumiem ze Ty kupilas ,a on zaplacil ? :classic_cool: litosci......jeszcze 2 h ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×