Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
A może i dwa... :D:D:D Heheh :D Mąż to skwitował "jak Ci przyrżne w te Twoje małe dupsko, to Ci spuchnie tak, ze w zadnej ręce się nie zmieści" :D Hehehe :D terrorysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no wiesz:po pierwsze nie widziałam z bliska twojego pośladka:P po drugie nie widzialam ręki twojego mężczyzny:P kawał chłopa z niego faktycznie,jak się uśmiecha rozbraja mnie momentalnie, ale ale Prezent,dopiero mnie oświeciło:czy ty sobie wyobrażałaś twojego pośladka w jego dłoni,siedząc obok swojego faceta i uśmiechając się niewinnie do ww. twojego faceta??!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk pójde dalej... Nie tylko sobie wyobrażam, ale i głośno wyrażam myśli :P Stąd jego reakcja :D:D: hehhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
fajny jest ten Van/Vin;) a apropos pogody to u nas +8st. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie dokładnie tyle samo ;) No fajny, fajny... ma takie fajne ciemne oczka :D Dobrze, że mężulek tez ma takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski.... pomozcie mi napisac dlaczego nie moge byc z wiadomokim.... jak bede na to patrzec - moze bedzie mi latwiej... - pare razy zdarzylo mu sie sklamac..... - mail do tamtej panienki z tekstem \" sam nie wiem co mnie do Ciebie ciagnie\" ... - wczesniej (od jakiegos czasu juz nie) zdarzalo mu sie wrocic po kilku piwach ... - nie popisal sie w moje urodziny... - szybko sie zlosci (ja tez ,ale ja przynajmniej wtedy nie krzycze..) - jeszcze wczesniej - unikal kontaktu, nie odbieral tel. itepe... co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
rachunki, zakupy, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak......zapomnialam o najwazniejszym..... - brak zainteresowania rachunkami..... - sexem..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel sama wiesz,że bez względu na ilość argumentów przeciw czy za,to dla Ciebie nie ma jednak znaczenia, zajrzyj moja droga w swoje serce i tak odpowiedzi szukaj na pytanie czy jest to miłość i związek zdrowy,budujący,dający ci siłę i chęć do życia, czy jest to związek chory, czy to jest ten jeden na milion?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
właśnie stwierdziłam,że moje odrosty zaczynają być widoczne, a myślałam że do świąt przetrzymam:P no nic farba i malowanko pewnie jeszcze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chory zwiazek....a raczej byl , bo on od soboty jest zupelnie inna osoba.... wiem ze to za pozno..i on specjalnie tak robi, zeby wzbudzic we mnie poczucie winy... litosc..... i Bog wie co jeszcze.... on chce sprobowac jeszcze raz.... mowi ze jakby mogl.....dalby mi wszystko czego chce.... ze nie musimy razem mieszkac ...tylko zeby razem byc.... ja wiem ze nie moge z nim byc... mysle ze to jego zachowanie jest tylko pewnie chwilowe.... ale ciezko mi z tym.... nie moglam jednak wyrzucic go tak po prostu z mojego mieszkania...z mojego zycia..... chociaz teraz wiem ze to byl blad.... dobra.... koniec marudzenia.... na dzis..... mam to na swoje wlasne zyczenie .... hmmmm gozdziki szt 2 gdzies znow wcielo ?? ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik.....nie widzialas moich SIWYCH ..... :O , mowie Ci, na czarnych idealnie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nieodpowiedzialny - nie mozna mu ufać - chrapie - daje obietnice bez pokrycia - nie jest dla Ciebie podporą - kłamie - oszukuje - sprawil Ci przykrość niejednokrotnie - ostatnio olewajac Cię w Twoje urodziny - NIE CHCESZ Z NIM SPĘDZIĆ RESZTY SWOJEGO ŻYCIA - nie jest materiałem na faceta - potrzebuje mamusi a nie kobiety - nie zaspokaja Twoich podstawowych potrzeb - prowadzi podwójne życie - macie odmienne poglądy na większośc spraw - podczas gdy nie chce uprawiać sexu z Tobą - ślini się w mailu do INNEJ KOBIETY (to zdrada, prawda?) - ukrywa przed Toba wiele spraw - nie jest księciem na białym rumaku :P - brzydko się wyraża do Ciebie, bez szacunku... Wystarczy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
wiem,moja siostra ma ten sam problem,naturalne czarne i multum siwków, czarne włosy mają jakąś tendencję do wcześniejszego siwienia,albo no jasne bardziej na nich widać:O wieczne farbowanie,jak walka z wiatrakami,a potem włosy osłabione:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Moja koleżanka ma dokładnie to samo z włosami. Ma 28 lat i pełno siwków ;) Za to mój naturalny kolor jest najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a może odwrotnie? Zaczniemy wypisywac plusy niebycia z nim.. - poznasz cudownego faceta o urodzie Vina - który będzie smakował jak wino...i im dłuzej będziesz go znała tym będzie pyszniejszy - nikt nie będzie Ci chrapał - nowy facet nie wypuści Cie z łożka :P - następne urodziny będą szcześliwe i będziesz się uśmiechała a nie płakala - nowy facet zamieszka z Tobą pod warunkiem placenia rachunków, wyprowadzania psa na spacer mimo ze bedzie sie wstydził zakladac jej nowy różowy kubraczek haha :P - będzie zmywał i gotował w czasie gdy Ty w kumpelkami bedziesz na imprezie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no dobra będzie chrapał... z resztą Kawa nie przesadziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
może i na wyciągnięcie ręki...czasem nie trzeba daleko szukać:D namierzyłam prezent dla mojej córki,wieczorkiem zamawiam,przebitka między sklepem 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
może i na wyciągnięcie ręki...czasem nie trzeba daleko szukać:D namierzyłam prezent dla mojej córki,wieczorkiem zamawiam,przebitka między sklepem 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel są ;) I to czasem bliżej niż nam się wydaje ;) Goździku trafiła Ci się okazja ;) Przypomniało mi się jak to kiedyś zobaczyłam na wystawie lalke, podróbke Barbi, paskudna była :P Wymalowana... Ohydztwo... Nazwali ją moim imieniem :D Chciałam nawet producenta zaskarżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyy wlasnie sobie przypomnialam..... potrzebuje kupic prezent na imieniny dla mojej mamy na sobote :O , sklepy internetowe odpadaja - poczta strajkuje i na pewno nie zdaze odebrac..... co moge jej kupic ? w sumie nie ma jakichstam zainteresowan , oprocz swojego ogrodu .... ale ksiazki , albumy na ten temat odpadaja... i cos niezbyt drogiego..... weekend w spa tez odpada , za tydzien wybiera sie do sanatorium na 3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no dobre Prezent:D:D:D 3dychy przebitki ale to i tak full kasy,ale to nic, już widzę te szczęśliwe oczy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel, a jakiś ładny sweterek, szal albo chustka w sam raz na tę pore roku? Albo torebka, bądź coś z takich dodatków?? Moja mam zawsze cieszy się z takich prezentów, ale nią kieruje coś innego... Ona sama nie może niestety sobie nic kupić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×