Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Oddycham... Ale tętno to mi chyba spadło do 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sobie kompleksy chce wyleczyc poprostu... niektore posty i tematy sa zalosne ...w stylu \"mam 1,70 ,waze 45 kg , czy nie jestem za gruba ?? \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Róznym ludzio różne rzeczy poprawiaja nastrój... Trzeba im to wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa ja mam mniejsze :D I jakoś też nikt nie narzekał :D Jakoś ciężko wyobrazić mi sobie mnie z wielkim biustem :D Byłoby to ciut nieproporcjonalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Śmieszą mnie topiki typu "nie byłem pierwszym mojej dziewczyny", albo "mój facet sypiał z innymi przede mna". Ma to dla Was jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
bo tu straszne małolaty piszą,myślą że życie znają bo mają po 17-18lat, pożyją dopiero mądrości życiowej nabiorą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent.. dla mnie znaczenia nie ma .... wazne jest to co jest teraz , a nie co facet robil 10 lat temu :) , z iloma osobami spal itd. zreszta ja o to nigdy nie pytalam... nikogo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam niedlugo do domu... nie wiem czy bede w stanie cos napisac pozniej.... obiecuje ze do poniedzialku tu sie jednak pojawie .... pa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
trzymaj się ciepło Angel i głowa do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm generalnie nie ma znaczenia co facet robił wczesniej - chyba ze dowiedziałabym się ze brał udział w jakimś perwersyjnym sexie z FACETEM... Chyba tego bym nie wytrzymała.Za kazdym razem gdy by sie zblizał do mnie miałabym to przed oczami... :O Witajcie z rana.Jestem po imprezie i żyję... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Miałam ciężką nocke... Śniła mi się moja nauczycielka francuzkiego :P Chciała mnie oblać, wyzywała od głąbów i nieuków :O Jakaś mania prześladowcza czy coś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak Kawa :D Zdecydowanie wiąże te dwie sytuacje ze sobą ;) Ta baba zresztą nigdy mnie nie lubiała, ale ja jej jeszcze pokaże :P Wyśle jej kartke z Francji... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
cześć babki,mam świeżutką farbę na głowie:P co spowodowało poważną poprawę mojego nastroju i samoakceptację totalną,przynajmniej na dziś;) a że dziś będzie u mnie pewien bardzo przystojny znajomy(tylko znajomy),to już w ogóle humor gwarantowany:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeew a ja nadal nierozbudzona... co do włosów i farb - ostatnio spowrotem wróciłam do ciemnych spodów wystajacych spod jasnego blondu na głowie.Dobrze sie czuję w takim połączeniu i przy mojej fryzurze fajnie wygląda. Jak miałam zrobionego koka na wesele brata to ludzie pytali jak osiagnęłam taki fajny efekt połączenia jasnych loczków z ciemnymi - mysleli że to są dopięte ciemne pasemka i nie wierzyli ze to wszystkie moje naturalne włosy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
"naturalne" brzmi w tym kontekście trochę nie na miejscu ;) ale przyszłam po co innego, chcę Wam zapodać linka na rozweselenie :) http://100lat.pl/PoprawaNastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Do twarzy Ci metaxa, nie da się ukryć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
metaxa dawaj fote na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cisza jak makiem zasiał..... :D Szef dowalił mi taką robote, że chyba spędze weekend w firmie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma 🖐️ wiecie co jest ok... .caly czas od soboty bylam jakas taka nerwowa, a wczoraj pelen spokoj.... wnerwilo tylko mnie to ze jak wrocilam do domu on jeszcze nie byl spakowany , ale wystarczylo moje pytanie \"moze Ci pomoc \" i nabral tempa... klucz oddal... nie wiem czy gdzie nie dorobil , w sumie to Gerda , do dorabiania potrzebna karta ,ale na lewo mozna wszystko zrobic.... nie wiem czy sie jeszcze kiedys spotkamy... ja musze odpoczac... od tego wszystkiego..... jade dzis do rodzicow, wracam w niedziele..... moze tam nie bede o tym myslala zreszta powoli klapki mi spadaja...i nawet o dziwo jakos mi nie smutno.... szok pourazowy czy co ? :P aachaaaa odgraza ze ze mi przeleje kase na konto - dalam mu numer i zobaczymy dzieki WAM ZA WSZYTSKO :) p.s. zmieniam zamki w przyszym tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a ja brązik z refleksami rudawymi:D kurde żeby człowiek miał tyle roboty,że nie ma czasu na net!kto to widział:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kochana - zobaczysz że znowu poczujesz się wolna i szczęśliwa. Skonczą się nerwy zwiazane z chrapaniem, z tym ze musiałaś zamienic sie we wredotę i mu przypominać o kasie za rachunki i nie będziesz sie musiała ciagle zastanawiać nad tym co on kombinuje za plecami i dlaczego ma hasła w kompie i dlaczego nie chce sexu.. Odzyskasz spokój ducha :) Prenent - ja weekend na pewno spędzę w pracy :O mam jakieś głupie szkolenie brrrrr sobota i niedziela idzie sie rypać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
witam całe zapracowane towarzystwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że towarzystwo nawet baaaaaaaaaaaaaaaardzo zapracowane... Ja mam dzisiaj troche spokojniej niż wczoraj.Wczoraj wróciłam do domu dopiero koło 19:00 i zasnęłam na serialu po 19..:O Padałam z nóg.Za to obiad jadłam w chińskiej restauracjiz moim MIśkiem :D Milutko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Mam wrażenie, że szef zrobił to złośliwie, że kazał robić mi te sprawozdania :O Mam zrobioną 1/6 całości, a od wczoraj nie zajmuje się niczym innym :O Stos papierów bierzących rośnie, a ja walcze z jakimś sprawozdaniem :O Szef zaplanował mi chyba robote do mojego wyjazdu :O A chce mieć to w poniedziałek rano na biurku... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×