Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Trzeba się uczyć Goździku :P Kawa wspominałam ;) mamy bulterierka :D Właściwie bulterierke ;) Prezent od chłopaków z pracy "na nową droge życia" kiedy to wyprowadziłam się od rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
no i pewnie, że go zabiore!! Nie zostawiłabym bydlaka naszego kochanego :D Wiecie co, jak sobie pomyśle, że nie będe widziała mojej malutkiej chrześnicy tyle czasu to mi się płakać chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent, musisz koniecznie założyć sobie neta i skype\'a a będziesz mogła codziennie rozmawiac z nią przez mikrofon no i widzieć ją przez kamerkę :) A Twoja bulterierka jest może biała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież moze Cie odwiedzać na wakacje... to dla niej szansa poznania innego kraju, wypoczęcia, poznania innej kultury i jezyka. Wybacz ze nie pamiętam Twojego psiaka..zapamiętalam tylko Yorka Angel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tal ;) Ma jedną brązową łatke na oczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
stała czytelniczko miało być *tak ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel... yyyyyy... :O Nie ma :O Weterynarz powiedział, że musi mieć tylko książeczke zdrowia... Strona, którą wysłałaś mi sie nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiem, że mogę mieć z nią kontakt przez internet (już teraz na Skypie wrzeszczy mi do mikrofonu i pokazuje język do kamery :P), ale nie chce, żeby pamiętała mnie jako "ciocie z internetu"... Kawa to oczywiste, że będzie do nas przyjeżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Bardzo pociesznajest czytelniczko - szczególnie jak taki bydlak usiłuje Ci wejść na kolana bo ma ochote na pieszczoty :D Straszna z niej przylepa i pieszczoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale wiem, o czym mówisz, odnośnie tego pieszczocha :) to wyobraź sobie, że moja bokserka też lubiła włazić mi na kolana, a jest to bydlaczek blisko 40kg żywej wagi :D napisałm lubiła, bo teraz ma prawie 10 lat i po mału babcinka się z niej robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent pies musi miec aktualne szczepienia i paszport. Apropo jedzenia..ja byłam na zakupach firmowych i wszyscy nażarliśmy się kabanosami z bułkami i musztardą.... Teraz tylko łóżeczko mi się marzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przepisy dotyczące wywozu zwierząt za granicę są obecnie dość restrykcyjne . Wyjazd z psem , kotem i tchórzofretką do krajów Unii niesie ze sobą konieczność podjęcia odpowiednich działań. ZWIERZĘTA MUSZĄ POSIADAĆ PASZPORT I AKTUALNE SZCZEPIENIA P.WŚCIEKLIŹNIE . Szczepienie jeśli jest wykonywane po raz pierwszy musi być wykonane co najmniej miesiąc przed wyjazdem !! .Przy kolejnych szczepieniach odstęp pomiędzy podaniem kolejnych dawek nie moze być mniejszy niż rok . Aby wyrobić paszport zwierzę musi być trwale oznaczone , WYRAŹNYM tatuażem , albo za pomocą czipa ( transpondera) wszczepianego pod skórę . Mały mikroczip instalowany jest podskórnie , w okolicy karku zwierzęcia . Czip może się przemieszczać ale czytnik zawsze go odczyta . Zalecane jest aby poddawać czipowaniu zwierzęta z zakończonym wzrostem , bo tylko wówczas jest gwarancja , że nie będzie się przemieszczał . \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zadzwoniłam do lubego, żeby podskoczył do kliniki dla zwierząt (jest blisko jego firmy) i poprosił o informacje, w razie czego zaczął już to załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Czuje, że mam temperature :O Chce do łóżka!! Poprosze lubego, żeby mnie dziś wygrzał porządnie :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepisu nie mam, tylko knajpe jak tylko wychodze z osiedla - maja m.in ze 100 rodzajow nalesnikow (tzn dodatkow na slono, ostro, slodko , jak sobie mozna wymarzyc ), pierogi , grzane winko i piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o temat jedzenia,stały punkt programu:D to i ja mam do dodania że właśnie pochłonęłam coś pysznego, błogosławię sąsiedztwo baru mlecznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ja mam koło firmy "pub" w którym zbiera się "lepsiejsza" część sąsiedniego osiedla na kubek taniego wina za 1,5 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
mgła jest wciąż u was?nie cierpię takiej wilgoci,ochydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma i wczoraj prawie nie było... Ale Wawa ponoć koszmar.. zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeewam.. Jeszcze czeka mnie wyjazd na lotnisko po odbiór auta.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
U mnie troche już lepiej, ale rano jak wyszłam z psem, to nie widziałam drugiej strony ulicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
a wilgoci też nie lubie, bo mi się wtedy włosy kręcą :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
P-ń wciąż zamglony,w dzień jak w dzień,ale jak się zrobi ciemno to jazda samochodem to już żadna przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
już lepsze kręcone niż przyklapnięte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×