Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy istnieje coś takiego jak sponsoring bez seksu i co najważniejsze, czy jest tańszy?

Polecane posty

6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale jak się musi podłe czuć ta osoba która płaci za towarzystwo , bo ktoś tylko  dla kasy z nią przebywa. To już lepiej psa kupić albo zacząć udzielać się w schroniskach ...

 Pewnie każdy swoją opcję znajdzie jak będzie chciał. Człowiek to jednak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Zależy ile tej kasy masz mnie to nawet podnieca 

Może też być kwestia upokorzenia kogoś jak dajesz kasę za towarzystwo , a później mówisz my się nie znamy won 😄 W mojej ocenie bez sensu i marnotrawstwo. 

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wątpię 😁

Na pewno bym ciężkiej pracy na etacie 8h nie zamienil na towarzystwo lachona bez sex

Chyba że to granie co niedzielę 5h za 100zl ale by musiała być mocna petarda bo zwykla to ogarne za same zdjęcia setupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gretta_ napisał:

 Pewnie każdy swoją opcję znajdzie jak będzie chciał. Człowiek to jednak człowiek.

No właśnie nie każdy znajdzie to czego szuka mi się wydaje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kiii napisał:

Parę jest do wyboru,  mam còrkę z mamą pilnują kiedy ja wyjdę hmm.

Ja już psa nie mam, ale za to kota. Poszedłbyś ze mną na spacer? 😜   ZCVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Może też być kwestia upokorzenia kogoś jak dajesz kasę za towarzystwo , a później mówisz my się nie znamy won 😄 W mojej ocenie bez sensu i marnotrawstwo. 

Mnie podnieca mysl że ona musi bo w pracy jak se dobrze ustawie mental

Ostatnio w zabce przerwalem kosa brunette dlubanie w paznokcie i byla mocno wkoorwiona 😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Na pewno bym ciężkiej pracy na etacie 8h nie zamienil na towarzystwo lachona bez sex

Chyba że to granie co niedzielę 5h za 100zl ale by musiała być mocna petarda bo zwykla to ogarne za same zdjęcia setupu...

Ja i z ofertą sex bym nie zamienił, bo mam priorytety 😄 Frajerzy niech płacą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja i z ofertą sex bym nie zamienił, bo mam priorytety 😄 Frajerzy niech płacą 😄

Ogólnie kasa z pracy to boli tak myślę bo jak z giełdzie wpadnie to co cię to kosztowało dwa klikniecia i trochę stresu w trakcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gretta_ napisał:

Ja już psa nie mam, ale za to kota. Poszedłbyś ze mną na spacer? 😜   ZCVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Koty robią w kuwetę.

Ktoś mieszka w mieście prostą poradę napisałem.

Nie szukałem tak jest. Plus systematyczność codziennie każde warunki zachodzą aby kogoś poznać. Wychodząc z psem oczywiście gdzieś pobiegał bez smyczy.

Każdy ma jakieś takie miejsce robi wspòlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wątpię 😁

widze jak sie pysznisz i pastwisz nad gosciem nie majac ku temu podstaw ale skad psychol ma czerpac siłe wiadomo xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...sz na kasie hipermarket dwa dni żeby lachona wepchac godzinę a tak naprawdę pół bo ci każe prysznic zanim się ustawi poda adres otworzy rozebrać się no to jest w skrajnym przypadku zamiana 3dni po 8h na 30 minut pochwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Może też być kwestia upokorzenia kogoś jak dajesz kasę za towarzystwo , a później mówisz my się nie znamy won 😄 W mojej ocenie bez sensu i marnotrawstwo. 

Akurat jestem kultury osobistej i mógłbym z prostytutka życie ułożyć więc bez takich tekstów nawet gdyby nie bardzo mi się podobała to szacunek mam do człowieka bo w końcu dała mi heblowac a pieniądze i tak nie istnieją to wytor ludzkiej wyobraźni 

Podejrzewam że gdyby być dobrym hakerem to można by bank wyczyścić bez mydla i se kombinować cyferki za darmo mało to takich się slyszy ze giełdzie btc okradli do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marawstala napisał:

Z drugiej strony miałbyś spokój że nikt się właśnie nie przyczepi i masz święty spokój : ) 

Święty spokój to mam jak się zaszyje w swojej jaskini, a do towarzystwa wąskie grono jest wystarczające.😄 Natomiast to co autor szuka to opcja dla osób totalnie nie potrafiących sobie zorganizować znajomych, bo z jakiegoś powodu nie chcą z nimi ludzie mieć kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

No właśnie nie każdy znajdzie to czego szuka mi się wydaje 😁

Powiem wam tyle że mając lub nie mając drugiej osoby bywa i tak ciężko w bliskimi relacjach, coś się psuje. To pokolenie 30 około 40 latków to już ekspresowo się rozstają na kompromis nie pójdą ewentualnie są jeszcze razem ale własciwie  jakby osobno żyją. Takie pozory pary, małżeństwa bo dziecko np jest.   Różne tez powody są takich rozstających się par lub dziwnie żyjących.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kiii napisał:

Koty robią w kuwetę. 

Mój nie uznaje kuwety tylko awaryjnie stoi sobie na klatce. Ale pytałam o coś innego Poszedłbyś na spacer 😜  Ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Święty spokój to mam jak się zaszyje w swojej jaskini, a do towarzystwa wąskie grono jest wystarczające.😄 Natomiast to co autor szuka to opcja dla osób totalnie nie potrafiących sobie zorganizować znajomych, bo z jakiegoś powodu nie chcą z nimi ludzie mieć kontaktów.

Introwertyk? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to by było. ROzumiem takie coś dla żartu, żeby poudawać, że się ma żonę kogoś tam przed rodziną znajomymi. ALbo kogoś na jakis bal, jak już koniecznie potrzeba. Albo neipełnosprawny ktoś. No, może bogaci starsi ludzie ale to tez raczej na okazję wyjścia ww jakies miejsce. Ale, żeby w pełni władz umysłowych tak płacić dziewczynie za to że wyjdzie do kina na spacer, to i tak mógłby byc samobój, jeśli polubisz tę osobę a to jasne, że tak się stanie a ona wtedy już nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Akurat jestem kultury osobistej i mógłbym z prostytutka życie ułożyć więc bez takich tekstów nawet gdyby nie bardzo mi się podobała to szacunek mam do człowieka bo w końcu dała mi heblowac a pieniądze i tak nie istnieją to wytor ludzkiej wyobraźni 

Podejrzewam że gdyby być dobrym hakerem to można by bank wyczyścić bez mydla i se kombinować cyferki za darmo mało to takich się slyszy ze giełdzie btc okradli do 0

Dobry haker to nie musi nawet ryzykować bo dla kogoś może coś robić za porządną i bezpieczną flotę. 

No ja mam inaczej bo nie każdego szanuje i nie mam aż tak mocnego ego aby snuć sielankową wizje z prоstytutą. 😄

Pieniądze istnieją nawet jeżeli są elektroniczne, a wytworem wyobraźni jest bardzo często strach. Mamy inny mental to oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No właśnie nie każdy znajdzie to czego szuka mi się wydaje 😁

Taki wziąłem komplet ale chyba pójdzie do salonu a jamraja mały 

Hhttps://ae01.alicdn.com/kf/S7a7d07134e0544ba973696202202f2a0i/TEKKEN-8-Poster-Leinwand-Malerei-Poster-und-Drucke-Wand-Kunst-Bild-Home-Wohnzimmer-Decor.jpg

Bo miałem Cyberpunk ale mi się kojarzy z tym pedau klaudiusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gretta_ napisał:

Introwertyk? 

Mieszanka różnych osobowości w zależności od potrzeb i zawsze jest potrzeba zaszyć się jak w norze lis żeby naładować psyche 🤭😁 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dobry haker to nie musi nawet ryzykować bo dla kogoś może coś robić za porządną i bezpieczną flotę. 

No ja mam inaczej bo nie każdego szanuje i nie mam aż tak mocnego ego aby snuć sielankową wizje z prоstytutą. 😄

Pieniądze istnieją nawet jeżeli są elektroniczne, a wytworem wyobraźni jest bardzo często strach. Mamy inny mental to oczywiste. 

Czytałem kiedyś artykuł wyznania banków co chwila są okradane ale nie zglaszajom bo by klienci uciekli strata wizerunek jest ogromna a kultury haker se bierze pare baniek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gretta_ napisał:

Mój nie uznaje kuwety tylko awaryjnie stoi sobie na klatce. Ale pytałam o coś innego Poszedłbyś na spacer 😜  Ze mną?

Moje by chyba nawet nie wiedziały do czego służy kuweta, bo nauczone biegać pod świerki na pole 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Czytałem kiedyś artykuł wyznania banków co chwila są okradane ale nie zglaszajom bo by klienci uciekli strata wizerunek jest ogromna a kultury haker se bierze pare baniek 

Na pewno są jakieś ubytki kasy o których bank niechętnie mówi. Ja póki co się przełamałem żeby płacić telefonem,bo zwykle lubiłem szelest gotówki i nieufność zwłaszcza wobec systemów elektronicznych 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Na pewno są jakieś ubytki kasy o których bank niechętnie mówi. Ja póki co się przełamałem żeby płacić telefonem,bo zwykle lubiłem szelest gotówki i nieufność zwłaszcza wobec systemów elektronicznych 😁

A jak to działa online czy offline? Ja właśnie myślę sobie kupić kejs przezroczysty i wsadzic karte, zazwyczaj mi dowód osobisty zbędny będzie to można by już nie nosić portfela 

Edytowano przez Nie potrzebuje więcej niż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Na pewno są jakieś ubytki kasy o których bank niechętnie mówi. Ja póki co się przełamałem żeby płacić telefonem,bo zwykle lubiłem szelest gotówki i nieufność zwłaszcza wobec systemów elektronicznych 😁

Ja płąciłem tak tylko kiedy kupowałem coś dla pracodawcy. Sam z siebie nie. Wiem do czego bym się przyczynił. I nie chcę mieć w tym udziału. Ludzie nawet nie myślą, że jak będą tak robić, to dają zielone światło ,żęby zmniejszać ilość gotówki w obiegu i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gretta_ napisał:

Powiem wam tyle że mając lub nie mając drugiej osoby bywa i tak ciężko w bliskimi relacjach, coś się psuje. To pokolenie 30 około 40 latków to już ekspresowo się rozstają na kompromis nie pójdą ewentualnie są jeszcze razem ale własciwie  jakby osobno żyją. Takie pozory pary, małżeństwa bo dziecko np jest.   Różne tez powody są takich rozstających się par lub dziwnie żyjących.     

Zawsze kompromis jest tym złotym środkiem który pozwala przetrwać jeżeli chodzi o jakieś relacje aka znajomości. Wiesz ja postawiłem na jakość czyli sis, dwie znajome i styka jeżeli chodzi o zażyłość i jakieś głębsze zaufanie. Chociaż znam sporo ludzi ale to są powierzchowne i trochę na dystans. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Moje by chyba nawet nie wiedziały do czego służy kuweta, bo nauczone biegać pod świerki na pole 😄

Kot szybko zaskakuje co to kuweta. Taki maluch przedostatnio 7 tygodniowy  to wpadał sam do kuwety a potem się gramolił żeby sie wydostać z niej 😄 dosyc wysoką miałam ok 30 cm.I te starsze też załapują od razu nawet jak wcześniej nie miały. To jest dobre jak się czasem zostawi kota w mieszkaniu na dłużej. Nie ma niespodzianek wtedy 😄 Pamiętam jak mi czarną wizytową spódniczkę kot spaskudził ona tylko okoliczmościowo była używana Jesuu szału dostałam, ale uratowałam. Pewnym specyfikiem.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×