Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Prezent - czy TY masz dysortografie czy po prostu ten komputer sprawia że tyle błędów robisz? Ja ostatnio też sie uwsteczniam dlatego postanowiłam czytać więcej ksiażek..Alejakos mi to nie wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A gdzie tym razem zrobiłam błąd? :D Ja po prostu nie zastanawiam się nad tym co pisze, i często dopiero po fakcie patrze na monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ok kawa widze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
I jeszcze RZadko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mnie nie zrozum źle - to nie miała być złosliwa uwaga. Po prostu sama zauwazam tez u siebie ze robie coraz wiecej błedów. Ściągam sobie e-booki do czytania. Ostatnia ksiażka okazała się bardzo erotyczna..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Może źle spałaś? Albo za ciężko nosiłaś? Kup jakąś maść rozgrzewającą i przeciwbólową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa dawaj tytuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a propos ZESPÓŁ NAPIĘĆ przeczytałam ale seerca mojego nie zdobył, masz coś dla mnie jeszcze interesującego?to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, nie tytul, tylko dawaj na maila ;) wiecie co .... szyja juz mniej boli ;) ale nie to chcialam ... wlasnie kolezanka mi poradzila co mam zrobic jak ten \"moj\" sie po rzeczy nie bedzie chcial pofatygowac...... mam mu powiedziec zeby ich sobie poszukal na allegro ..... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
heheh Angel :D Niezły pomysł ;) A przynajmniej zostawił coś wartościowego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
zegarek,biżuteria,kasa itp. to ja przyjmę, ale jego brudnych gaciorów to bym już nie chciała:P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa........ hahahahahahaha bardzo zabawne..... :) dvd + 6 glosnikow , komp, monitor, pianino (elektroniczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To ja biore kompa - nasz ostatnio coś szwankuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
całkiem nieźle,nie ma zmiłuj opyl to Angel,będziesz miała przynajmniej częściowy zwrot poniesionych kosztó:P a satysfakcja w to nie wątpię gwarantowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaa...... wole mu to oddac i nie miec z nim wiecej nic do czynienia (czy razem sie to pisze???????? ), pozniej jeszcze bedzie chcial zeby mu to oddac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jeszcze godzina i 20 minut... Nie mam pomysłu na obiad dzisiaj. Wogole nie chce mi się robić. I odszedl od niej, bo nie miała pomysłu na obiad...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sos mexykanski, troche surowej szyneczki i makaron do tego :) a co ! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto pociągnieć szczotką przed snem - to erotyczna ksiażka a smarkuli która sie puszcza z kim popadnie..Pisana troche prostym jezykiem...miałam wrazenie jakby pisala ją jakaś smarkula..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa a masz możliwość przesłania mi jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc ciekawa ;) , tylko teraz musze znalezc troche czasu ...bo mam w domu jeszcze 3 nieprzeczytane, czekajace na swoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa dzięki ;) Szybka dziewczyna z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Drukuje sie... Nie potrafie długo siedzieć i czytać przy komputerze. Chyba, że szkła zamienie na okulary a tego nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okulaaaaaaarnicaaaaaaaaaa :P ;) Ja bym musiała za dużo drukować. A w domu czekają jeszcze prawdziwe ksiażki do przeczytania a czasu brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×