Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
też o tym winie słyszałam :D Chyba spróbuje :D Choć po ostatnich urodzinach koleżanki, na których wypiłam dwie butelki Kadarki urwał mi się film, więc nie wiem na ile to prawda :P A propo nienasycenia - dobraliśmy się idealnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o kadarka,znam czywiście,mniam mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pychotka prawda Goździku? ;) Mąż uczył mnie popijać winko do obiadu, kolacji, a skończyło się na tym, ze jak widze kadarke to mi się uszy trzęsą i nie potrzebuje do tego, żadnego jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D i zaskakująco niska cena,zważywszy na wyśmienite wprost walory smakowe ww.kadarki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zdarzyło mi sie kupić już za 8 zł :O :P :D Jakaś promocja była czy cuś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no promocja:P to kupiłaś pewnie cały karton;) ale faktycznie cena jak jabol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No :O Ale za to jaki dobry jabol :D Chyba sobie dziś zrobie kuracje winną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja chyba jutro,na Magdzie M. już ostatnie dwa odcinki,to dobrze nie przegapisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No właśnie! ;) Spadam do domu ;) Do jutra kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
to spadaj->jak spadochron:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent - sok z buraków moze być paskudny - ale taka surówka do obiadku dobrze przyprawiona? Poza tym pamiętaj o zielonej pietruszce - ja sie juz tak do niej przyzwyczaiłam ze nie zjem rosołku bez sporej ilosci tego zielska :) :D No i wit z grupy B - tak jak wcześniej Ci mówiłam :) MArchewka nie ma takich właściwości jak burak. Czytelniczko - czy robie ozdoby świąteczne? Hmmm mało czasu mam na to - ale czasem robie sama stroiki, w empiku mozna kupić styropianowe bombki do własnej aranżacji..można zasuszyć plasterki pomarańczy (fajny zapach) albo całe pomarańcze z powbijanymi goździkami (nie psują się wtedy i ładnie pachną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Kawa wlasnie wczoraj miałam buraczki na obiad ;) Ale mi sie chce spać. Kurcze nie moge się jakoś pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
cześć kobiety, no to zakupy mikołajkowe do buta na jutro mam zrobione, oczywiście jak wpadłam między regały z zabawkami z zamiarem kupienia kilku drobnostek,jak być powinno na mikołaja,to się opanować nie mogłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku znam ten bol :D W temacie Mikołajek, przypomniało mi się jaki mój mąż jest nienormalny :P W niedziele stwierdziłam, ze moze przebrałabym się za mikołaja dla mojej 1,5 rocznej chrześnicy... Wczoraj mąż przyniósł mi strój Mikołaja... A właściwie pani Mikołajowej, myślicie, że chce, żebym tak pokazała się dziecku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D a propos przebrania to my w tym roku już musimy zorganizować gwiazdora obcego,bo dzieciaki wciąż pytają czy w zeszłym roku to napewno był gwiazdor a nie przebrany dziadek..;) 5-cio i 6-cio latków już się prawie nie dało przekonać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Całe moje dzieciństwo Mikołajem był mój ojciec, do tego ja byłam aniołkiem, a mój brat diabłem. Najśmieszniejsze w tym jest to, że ja wiedziałam, ze to mój tata, bo pomagałam mu się ubierać, a kiedy przychodziła moja kolej odebrania prezentu i ojciec mówił zmienionym głosem "usiądz mi na kolanach dziecko i powiedz jak się sprawowałaś" dostawałam histerii :D A ten strój, który dostałam wczoraj nie jest zły ;) Czerwona satynowa halka, obszyta przy biuście i u dołu białymi piórkami :P Piórka bardzo podobają się psu :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
teraz dzieciaki widać są inne;) ty uważaj żeby cię tak nie podwiewało,ty w trykotach powinnaś teraz chodzić słabeuszu;) a nie w cieniutkich haleczkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mąż podłączy mi grzałke to nie zmarzne :D:D:D Hahahahaha :D:D:D Przepraszam :D Wychodzi ze mnie moje zboczenie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no nie wątpię że podłączy swoją osobistą grzałkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:P:P:P Głodna jestem :O Mam ochote na schabowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dobre bo polskie:P najedz się lepiej na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To mnie najbardziej przeraża :O Ślimakom i żabom mówimy głośne NIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Prezent, proszę natychmiast zamówić skądś schabowego! Musisz się zrobić mięsożerna, kochana. Najlepiej wątróbki cielęce. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie no mięso jest wszędzie takie samo,więc schaboszczaka bez problemu zrobisz, i sklepy polskie są już prawie wszędzie w stolicach więc będzie o.k. no i podejdź do tego tak,że będziesz mogła mieć codzień na śniadanko świeżutki croissanty jak w Magdzie M.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
goździk II no wreszcie jesteś,chcesz lanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku podwójny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana!!!!!!!!!!!!!! Bałam się, że skończe pracować, zabiorą mi komputer do francji, potem wyjade, a Ciebie już nie będzie i nawet nie będe mogła się pożegnać... :( Cieszę się, że Cię "widze"!!!!! :D:D:D:D A wątróbki nie jadam :P:P Ani innych podrobów. Mam przykre wspomnienia z koloni, kiedy to wychowawca usiłował zmusić mnie do zjedzenie krwistej wątróbki :O Skończyło się na ewakuacji stołówki i sprzątaniu stołu :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no i goździk II co pojawiła się na moment i już jej nie ma... prezent wejdź w allegro w dla dzieci->zabawki->telefon futrzak kupiłam go dziś m.in. i to dużo takiej niż na allegro,fajny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię pyszną wątróbke :D - to apropo zarcia ;) Witam kobitki JA zamówiłam na allegro prezent na Mikołajki - nową bielizne, ale nie wiem kiedy dojdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×