Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

cos podobnego swieci ;) tylko nie mruga .... pogoda jest super.... :D , samopoczucie tez.... poki co.. :) RzW .... gdzie jestes ? co u Ciebie ? gozdzik szt 1 ...a jak Twoje sprawy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Angel skoro Ci sie nudzi to pomysl czy znasz dobrego prawnika w wawie od "tych" spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv, nie wiem czy ten moj jest \"dobry\" ale jak chcesz moge podac Ci namiary na tego co byl u mnie..... wiem na pewno natomiast ze jest drogi.... (jak na moj gust) , ale to znajomy mojego ojca .... i nie mialam za wiele do powiedzenia ... a i polecam to forum : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19241 , tu uzyskasz wszystkie informacje ,ktore Cie interesuja... i namiary na prawnikow tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nudy,i kompletny brak mobilizacji jakby mi się tak chciało jak mi się nie chce:classic_cool: kurcze jestem głodna a nie chce mi się nawet wyjść kupić czegoś do zjedzenia;) wieczorem chociaż jest SPACER W CHMURACH,uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak wyszlo ;) dobrze ze nie potrzebowal go nigdy \"zawodowo\" :D Mi tylko \"pomagal\" napisac pozew i byl na 1 rozprawie... kurcze ja tez sie glodna robie.... ale mam chyba jakas kanapke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ten moj pies obronny :P kawa, napisalas o kolderce i zaczelam ziewac...... aaaaaaaa i sloneczko gdzies mi ucieklo..... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zrobiłaś się dziwnie bezpośrednia:P aż się cofnęłam i sprawdziłam drugi raz czy ten ostatni wpis to twój a nie przypadkiem Kawy:P Kawa ma na ciebie \"zły\" wpływ:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
dzieki za to forum Angel, mysle ze nawet "tanszy" bedzie i tak za drogi dla mnie... A wg Ciebie pomoc adwokata byla konieczna czy dalabys rade sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee , ja np. nie lubie (lagodnie powiedziane) jak ktos nie jest szczery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv , poradzilabym sobie pewnie sama ,ale chcialam miec wsparcie na sali sadowej (przed sala byl jeszcze moj tata) , bo nie wiedzialam do czego moze byc zdolny moj ex ...a byl zdolny, nie powiem..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lepiej jest mieć wsparcie prawne, bo niewiadomo jak to sie moze skonczyc. JAk kogos stac to dla swietego spokoju warto o to zadbac. A najlepiej to by było gdyby człowiek nie musiał sie rozwodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Angel jakiego rzedu sa to koszty mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - ja za ta pomoc w pisaniu pozwu i obecnosc w sadzie zaplacilam 2 tys. (po znajomosciach :O ,bo on nalezy raczej do tych "drozszych" ) , ale zycie z ex mezem kosztowalo mnie wiele wiecej .... wiec jakby tu napisac..... oplacilo sie.. :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
rozumiem.. niestety takie sa ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv poszukaj w necie- są strony i fora typowo prawnicze gdzie udzielają darmowych porad prawnych i inne osoby udzielają rad jak przez to przejść i jak pisać dokumenty. W moim miescie np. jest wyznaczony dzien i godziny w jakich ktoś udziela pomocy prawnej za darmo. Zorientuj sie i skorzystaj - moze u Ciebie w mieście też jest taka szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
rozejrze sie dzieki, ale wolalabym podejsc do tematu profesjonalnie, bo te bezplatne porady prawne sa na bardzo podst. poziomie, i przewaznie nie sa to prawnicy, juz korzystalam i dzwonilam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×