Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

czesc Wam 🖐️ dzis prosto po pracy jade do rodzicow (mam Zuze w pracy :D - spi na fotelu obok ;) ) , a jutro spowrotem z mama do Wawy na zakupy wyprzedazowe (i niezmienny podzial rol : ja kierowca, ona sponsor ) ... w sumie to nic mi nie trzeba... no moze ostatnio chodzi mi po glowie jakis czerwony blizniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee ani jeden ani drugi :P w sensie bluzeczka + rozpinany sweterek :P Moja Zuza przestala byc grzeczna :), wlasnie chciala zrobic salto w powietrzu - w domu wskakuje na oparcie kanapy lub fotela (sa szerokie) i lezy....tu chciala zrobic to samo z frzeslem.... :O ale odbila sie tylko od tego oparcia i wrocila na \"siedzisko\" Ale to jej tez sie znudzilo - lezy u mnie na kolanach teraz , przed chwila chodzila po biurku (mam b.duze ;) ),ale mi zaslaniala klawiature i wzielam ja na kolana..... jeszcze tylko 5 h takiej \"pracy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e o sweterem ci chodziło, a ja myślałam że zaczynasz wariować z powodu braku męskiego ramienia i z desperacji pomyślalaś o bliźniakach, taki głupi z mojej strony żart;) to masz niezłe przeboje w robocie z ta twoją zuzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee tam desperacji nie mam .....poki co :classic_cool: myslalam ze spadne z krzesla ,bo znow byly lokator przyslal mi maila. W ostatnim mailu do niego napisalam na koncu \"zegnaj\" (chcialam byc mila :classic_cool: ) .....wiecie co mi odpisal ? :D :D :D :D :D :D \" sama sie zegnaj\" (oczywiscie poza standardem ze wiedzial ze pomysle ze on klamie.... ) myslalam ze padne ... ;) nie odpisuje mu juz ... niech sie buja.... i ZYCZE MU zeby kiedys trafil na taka osobe, ktora mu nie odpusci tych jego klamstw (tak jak ja .... w sumie to nie chce miec z nim wiecej nic do czynienia..... jak go gdzies kiedys spotkam przypadkiem to udam ze go nie znam.... :P ) i bedzie na tyle odwazna zeby mu jakos zaszkodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity...ale mam pracy...zawrót głowy.. jeszcze dzisiaj ksiądz wrrrrrr chetnie bym po pracy położyła sie spać..ale przez ksiedza nie da rady :O Mama terrorystka religijna każe ksiedza wpuscić... Dzisiaj w pracy była sałatka - jedyny pozytyw dnia dzisiejszego Chciałabym miec w pracy yorka...fajna zabawa..jak chomik ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Angel,jak już ktoś chyba kiedyś tu pisał:niektórzy faceci nigdy nie dorastają... moja mama też terrorystka religijna(cóż to za urocze określenie;)) więc kwestię kolendy staram sie dyskretnie przemilczeć;) ogólnie jakiś pieprznięty ten dzień,same problemy w pracy, trzeba będzie jutro to zapić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczyna w gardle \"drapac\" .... pieknie..... mam nadzieje ze to nie angina ropna.... :O (ostatnio miewalam 2 razy w roku.... zima i latem - od klimy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie dolek , mam nadzieje ze sie nie powiekszy... ;) mam łopate do zakopania tej Twojej doliny gozdzik ,ale nie wiem czy dorzuce :D Moglby ktos dostac przypadkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło widzieć Cię uśmiechniętą Goździku :D jak już zakupisz te pończoszki, to napisz ile za nie dałaś, też mnie korci, aby nabyć takowe :) a ten bal, na który się wybierasz, to firmowy czy tzw. prywatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w \"normalnym\" sklepie z bielizną takowych nie dostałam, po pracy jadę do firmowego sklepu gatta z duszą na ramieniu,bo jak nie będzie to muszę zrezygnować z tej sukienki...😭 dam znać oczywiście jeżeli będą jaka cena, bal karnawałowy prywatny jak mówisz,normalny spodziewam się fajny bal,znamy 2pary,stolik na 4pary, o 19.00 zaczynamy:D:D:D i naprawdę humor mi wraca,nie chcę zapeszyć ale ale zaczynam dostrzegać tzw.jasne strony życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wiesz pomału do przodu, dziś mam zamiar wyrwać się na disco :D tak mnie coś naszło... zachciało się kobitce po trzydziewstce potupać nóżką :P moja córcia własnie przed chwilą naciągnęła mnie na pomalowanie pazurków :O niezła z niej kobietka rośnie a jak udał się bal Twojej córeczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew Witam kobity. Weekend u teścia spędziłam.Troche zmęczona..Taka pogoda koszmarna ze odzywają mi się zatoki. W piatek miałam tyle roboty że nie miałam nawet kiedy się podraprapać. Dzisiaj mam całe biuro dla siebie bo kadrowa wzieła sobie urlop. Czyli mniej więcej mozna powiedzieć większy luz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis byla w pracy o 8.30 juz :D ;) chyba wyjde wczesniej po prostu.... :P w sobote bylam z mama na zakupach wyprzedazowych (ja kierowca, ona sponsor ;) ) . Fundnela mi sweterek (-30%) , bluzke (-40%) i spodnie (-50%) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ... i tez nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak samemu siedzieć w biurze...Puszczam sobie swoją myzuke mp3 :D Angel fajnie, ja ostatnio nic sensownego w sklepach nie widzę. Byłam tylko na wyprzedaży w Reserved i dla Miśka zrobiliśmy zakupy. Obejrzałam w domu swoje zeszłoroczne zdjecia z czasów solarium...ale byłam opalona buuuuuuuuuuuuu Znowu mnie korci zeby pochodzić..ale te zmarszczki :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik jak po balu ??? zyjesz ? ;) PREZENT .... GDZIE FOTY ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się dołączam do grona ziewających...;) więc tak bal super,wybawiliśmy się,było naprawdę fajnie i planujemy jeszcze w lutym powtórkę tylko teraz zmiana miejsca, Kawa a propos solarium to była dziewczyna CZARNA,bez przegięć wyglądała masakra wśród tych wszystkich białasów,młoda dziewuszka ale twarz strasznie stara,przegięcie okrutne,ja tam nie mówię jak ktoś chce niech chodzi,ale nie żeby się tak zrobić... pończochy bez koronki kupiłam cena szokująca - 5,90zł (+ 2zł za parking;)) za 2pary!! ale ale,no właśnie do góry nie ma koronki i to jest o.k. ale za to w prezencie są wzmocnienia na palce:O a ja buty mam z przodu wycięte,załamka,więc już z dwojga złego wybrałam odznaczającą się koronkę,bo takie wystające wzmocnienia to u mnie nie przechodzi...porażka, a i miałam wczoraj kolędę;) hahaha w niedzielę;) Stała,malowanie paznokci córki to rzecz normalna i oczywista,przywykniesz uwierz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy ja swojej córce bede malowała paznokcie.....chyba bede za stara hahahhhaaa Jakieś ma dzisiaj zmienne nastroje..Generalnia jakiś smutek i odrobina melancholii...Moze przez ten Varius Manx który słucham..? Umówilam sie na wizyte u innego lekarza..U tego u którego sie umówilam w piatek odwołalam bo mi znajome powiedziały że to rzeźnik. I teraz mam wizyte dopiero na 30 stycznia....W moje urodziny... Hieh (zapisać sobie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×