Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wlasnie mi sie przypomnialo .... ze Metaxa nie napisala nic jak tam jej rozmowy o prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a co to znaczy że \"Misiek nie może chociaż raz robić za kierowcę\"? Tak się składa niestety że zawsze on robi za kierowce i juz się zdązyłam przyzwyczaic..dlatego tak mi ciężko...:O A co to znaczy półfirmowa? Hmmm będzie wypad do lokalu z szefami, Anglikiem i Miśkiem - czyli ludzie z firmy ale nie wszyscy i nie w firmie. ;) Zzzzimno...jak mi sie nic nie chce. A metaxa ani o facecie ani o pracy.Niedługo całkiem nie bedzie z nami gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka - jakos myslalam ,ze to Ty zawsze bylas kierowca na takich imprezach i dlatego tak napisalam :) .Nie wiem czemu mi sie jakos tak skojarzylo ... Chociaz jak teraz pomysle, to w sumie zawsze pisalas, ze cos tam popijasz :D . Zacmienie umyslu, wybacz 🌼 Gozdzik, w sumie to masz racje... czasem wystarczy tylko obecnosc... Podobnie mam z R. Nawet jak nieraz wraca pozno w nocy z wyjazdu, to przyjezdza do mnie (zamiast do siebie) ,zeby tylko moc przy mnie zasnac :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała co znaczy \"rozbrykałaś\" w twoim rozumieniu tego słowa?:classic_cool: nasze \"stosunki\" są na takim samym etapie jak były a co myślałaś:P tylko tak mi się jakoś dzisiaj zrobiło w jego towarzystwie miło;) milej;) Druga nie wiadomo gdzie zniknęła to fakt, Metaxa ściemę wali,jak pytania jej dotyczą i są w jej mniemaniu:P niewygodne to spada i pojawia się jak już tematyka się zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha dobre, ale z Metaxą, to trafiłaś w dziesiątkę, też zauważyłam takową zależność. \"Rozbrykałaś\" w moim mniemaniu na tę chwilę, oznaczało, czy poszłaś już dalej w kontaktach... :P :D ps. no i miło mi, że się w końcu do mnie uśmiechasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem się zastanawiam nad tym co piszesz... tzn. o Twoich relacjach z meżem... niby wspólne imprezy, wesoło, a jednak czegoś Ci brakuje... co się stało? a czy znam życie... różnie z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało?pewnie to co większości związków po wspólnych wielu latach,normalność,przewidywalność,rutyna?pewnie tak, niejeden mądry już o takich relacjach tomy napisał... tak to jakoś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Wy jesteście przenikliwe, no, no, kto by pomyślał! ;) - i kto to mówi? (z podtekstem do goździka nr1 :P) wyobraźcie sobie, że musi być równowaga w przyrodzie - Wy gadacie, ja pracuję :P i to bardzo dużo ostanio - stąd głównie moje milczenie na forum + założyli mi gg w robocie ;) także jeśli już to tam się udzielam. z nową pracą na razie nic, byłam na tej rozmowie, ale jak zobaczyłam \"niby-że-moją-przyszłą-przełożoną\", to wiedziałam, że moja noga tam więcej nie postanie ;) na szczęście nie mam ciśnienia na zmianę pracy, ale tak se tylko poszukam w wolnym czasie :) z prezentami jestem w dupie. za to mam w weekend firmowe xmass, wrzucę fotę w sukni wieczorowej na n-k to mnie zobaczycie w zupełnie innym wydaniu ;) a z facetem to oczywiście był żart, mam wrażenie, że tylko Stała się poznała na ironii, reszta jak zwykle żądna sensacji :D ;) tyle na dziś. zameldowała się i odeszła w sobie znanym kierunku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ Metaxa ,to czekamy na fotki :classic_cool: ;) zeby Cie pocieszyc, to ja tez nie mam zadnych prezentow jeszcze , porazka ... Co roku se obiecuje ze zaczne wczesniej kupowac i co roku jest to samo ... czyli na ostatnia chwile ... ja dzis mam kolejny dzien obijania :O , szkoda mi urlopu , bo tak bym se wziela do konca roku i luzzzzz . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Angel za pocieszenie ;) czuję się wyluzowana jak ta lala ;) ja też co roku mam mocne postanowienie poprawy, ale kończy się jedynie na postanowieniu. Angel, a jeszcze jedno - mam nadzieję, że R. jest równie zachwycony Tobą, jak Ty nim? :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ladne perfumki *cos z bizuterii / niekoniecznie pierscionek z brylantem :P/ np. komplet cos na szyje + kolczyki *sexi bielizne *karnet do spa :classic_cool: lub salonu kosmetycznego np. na masaże *bilety lotnicze na wspolny wyjazd (to se pojechalam :P ;) ) czyli standard :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIOLKA 70
Ja od swojego ukochanego pod choinkę dostanę ..................................dzidziusia .Własnej roboty prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×