Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no niezla imprezka widze byla :D Ale przystojniakow mialas na imprezce, fiu, fiu ;) Jak mi (kiedys) R. zgra zdjecia (glownie widoczki) na kompa (i nie \"zapomni\" o tych, ktore ja robilam ) , to w koncu Wam go pokaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wiedziała,że wolisz podziwiać mężczyzn,zamiast oglądać jak się bawię,wysłałabym inne zdjęcia;):P ale impreza była super:D a jak u was Angel?w nowym roku jeszcze lepiej niż w starym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na zdjęciach wygląda niekulawo! :-D ;-) Angel, no właśnie, pojechaliście na tę słowacką stronę, ale sam Sylwester to już sam-na-sam przy kominku, czy jakaś ogólna imprezka? :-) U mnie było standardowo i nie mam zdjęć do wysyłania. :-P Poza tym jakoś mi nie do śmiechu ostatnio. Moja siostra świruje i zaczyna mówić o rozwodzie. Mąż chyba nie spełnia jej oczekiwań. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo - znaczy spokojnie i niewybuchowo. Oglądałam se fajerwerki o północy na balkonie. :-) Ja wiem, że świata się nie zbawi. Tyle, że moją rodzoną nakręca chyba jej niedawna znajoma, która zaczęła jej \"uświadamiać\", że nie jest traktowana jak księżniczka - a która to sama ma podobne odczucia w małżeństwie. No i moja młodsza doszła do wniosku, że chyba nie chce dalej. Dla ścisłości - ani ona, ani małżonek nie zmienili się w ciągu tych lat, które są razem. Nikogo też nie mają na boku. Jak to określiła mała, \"chyba nie kocha juz męża ślepą miłością i chyba jej się nie chce już naprawiać\". Bo z kolei mąż taką chęć wyraża. :-0 Tak to jest, jak się gówniarze biorą za małżeństwo... :-0 Eeeee... A ja mam jutro badania i trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas imprezki nie bylo :D - tzn . byla dwuosobowa ;). Bylismy u siostry R, ale ona wraz z rodzina wyjechala do Holandii , wiec mielismy caly dom dla nas :) . Bez kominka ,ale i tak bylo dobrze :classic_cool: . Czy jest lepiej ? hmm juz samo to ,ze spedzilismy tyle czasu non stop razem i jeszcze zyjemy swiadczy o tym,ze nie jest zle :D . Jest dobrze ...a moze i lepiej , bo mielismy czas na wszystko... tylko dla siebie .... ❤️ I tez ogladalismy fajerwerki z balkonu :D Gozdzik szt 1 - bawiliscie sie cudnie , oczywiscie widac to na fotkach (nie tylko facetow :D ;) ) Gozdzik szt 2 - mam nadzieje ze badania wyjda dobrze 🌼 ...a siostra..no coz ... jej zycie, jej wybory .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :-) Wyniki badania nie są jednoznaczne, coś jest na rzeczy, ale nie wiadomo co, nie wiadomo czy do wycięcia i o jakim charakterze i mam przyjść \"na kontrol\" za dwa miesiące. To tak na dobry początek roku. :-0 Teraz muszę się zdobyć na optymizm i pozytywne myślenie, że to nic. I jeszcze najlepiej ćwiczyć afirmację i codziennie powtarzać sobie mantrę \"jestem zdrowa, jestem zdrowa, jestem zdrowa, ... (itd)\" :classic_cool: Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeść :-) no dziewczynki wszystkiego najlepszego !! Rybencjo - wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Nie martw się na zapas bo to Ci nie pomoże. A żeby Was załamać powiem tak - ja chodzę do mojej fryzjerki do domu i pasemka jeden kolor plus podcięcie i modelowanie kosztuje mnie 45 zł :D W górach było cudownie mimo małego pokoju bez toalety w schronisku. Łazienki były wspólne na korytarzu no i brak telewizora.. Towarzystwo wesołe, zgrana paczka w którą cieżko mi sie było wbić (między kobiety bo faceci byli naprawde wporządku). Wszystkie w wieku koło 36-40lat, bez makijażu, ze zbędnym tłuszczykiem i wszystkie na mnie krzywo patrzyły.Jedna tylko była bardzo fajna babka która bardzo fajnie sie bawiła ze swoim meżem. Mi się udało kupić nową kieckę w piątek przed samym wyjazdem w reserved więc byłam cała happy. Łaziliśmy sporo po górach.Widoki przepiękniaste.Full romantico.Śnieg, wygłupy...I przepyszna herbata z cytryną w schronisku po powrocie :-) No a wczoraj odebrałam mojego psa od Teściunia, który wytęskniony prawie nie spał i nie jadł.No ale juz go powyprzytulałam, wycałowałam i teraz odsypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziewczyny, kochane jesteście 😘 ❤️ 🌼 :-) Jak wychodziłam dziś z domu przed siódmą, to termometr wskazywał -12 stopni. Jak to na wschodzie. :-0 Śnieg nie pada i jest przepiękne słońce! :-D :classic_cool: Słucham zatem Trójki, która dziś nadaje w dużej mierze ze słonecznego Rio de Janeiro. Pomyślcie - słońce, +34 stopnie, ocean, plaża, palmy... Nic dziwnego, że w takim miejscu jest zaskakująco mało przypadków depresji. :classic_cool: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam...fajnie jak jest zimno i mozna wejsc do domu ubrać ciepły sweter i papucie i wypić grzańca albo herbate z cytryną... Jakby cały czas grzało słońce i był upał to by nam to bokiem wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to trzeba sobie wyobrażać z zamkniętymi oczami - i nie otwierać ich dostatecznie długo... ;-) Chyba sobie kupię sobie dziś jakąś płytkę z sambą. Dobrze wpływa na nastrój. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam bladego pojęcia - a wysyłałaś mi zaproszenie? ;-) Bo wszystkie akceptowałam. Znaczy, wszystkie wysłane do końca grudnia, bo od 1.1.08 nie oglądałam konta, bo nie miałam jak. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi aż ty pięknie siebie opisujesz;):P znalazłam! w radiu gadają,że przez wiatr odczuwalna temperatura tu -17stopni:O Druga a jak twoje życie uczuciowe w nowym roku?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie masakrycznie zimno :O wraz z nowym rokiem przyszla do nas zima .... sniegu malo, ale mroz jest :/ samochod (bo bylismy moim na Slowacji) wyglada jak po jakims rajdzie Paryz- Dakar , ale przeciez nie pojade na myjnie, bo jutro drzwi nie otworze (nie mam garazu :O ) , wiec jezdze czarnym (w dowodzie rej. : srebrnym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×