Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

chyba jeżyki? :P ;) wszystkiego NAJ dla wszytkich Babć, Agnieszek i Babć Agnieszek ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) czytałam was na samym początku, gdy prezent zapytała o... to niesamowite, że ten topik tak długo się utrzymuje-gratulacje:) nieżle się zgrałyście:) ale mam pytanko, czy macie kontakt z prezentem- jak jej się mieszka w Paryżu?-natknęłam się na was dziś i jestem po prostu ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , moze i jezyki :D :P , wiedzialam ,ze cos mi nie pasuje ;) czesc Mokka - niestety prezent nas olala :) , i nie wiadomo do konca ,czy naprawde wyszla za maz, i czy naprawde wyjechala do Paryza , bo prosilysmy ja o fotki ze slubu i wtedy zniknela ;) chcesz do nas dolaczyc ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy skopiowac link i wkleic go do paska ;) jest piekny..... ❤️ to w ramach \"rekompensaty\" ,ze musial zostac daleeeeeeeko (wraca jutro :D , chyba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to szkoda, że nie macie kontaktu z prezentem- w sumie wydała mi się wiarygodna... czy chcę się przyłączyć-jesteście już zżyte ze sobą, więc nawet nie bardzo wiem w jaki sposób...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miłego dzionka dziewczyny, ja znowu uziemiona :O jakaś cherlawa w tym roku jestem ale na pocieszenie, zapisałam się na cztery kursy na ten rok, może na któryś się załapię :) mokka1 - prezent odeszła z topicu i w zasadzie zostawiła po sobie taki raczej niesmak, dlatego uważamy, że mogła to być wielka ściema, ale równie dobrze możemy się mylić :) a co dołączenia do nas, to nie widzę przeciw wskazań, to że jesteśmy zżyte, nie powinno Ci przeszkadzać, po prostu zacznij pisać z nami, a zobaczysz sama, że szybciutko i Ciebie to wciągnie :D po drodze \"ukażemy się\" nawzajem poprzez wymianą fotek i będziesz już nasza ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że jest piękny, chociaż nie mam szansy go obejrzeć - za nic mi się nie aktywuje ten link, choćbym nie wiem jak nie wklejała. Być może dlatego, że w ogóle nie mam konta na tym serwerze - i po prostu nie wpuszcza mnie z zasady. ;-) Miłego dnia! :-) Stała, zdrowiej! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Stała kuruj się,wirusy krążą w powietrzu,i ja coś na ten temat niestety wiem:O Druga,no to możemy sobie podać zimną dłoń;) ja też tego za gnoja otworzyć nie mogę;) no i tak w ogóle to witam wszystkie:D śnieg u nas pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pada deszcz ...od niedzieli non stop :O mokka , zacznij od paru slow o sobie ;) Stala, o jakich kursach piszesz? kurs masazu i te sprawy ? :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki 😘 Angel, Ty jakaś niewyżyta jesteś... kilka dni R. nie było i już taka zgłodniała? :classic_cool: u mnie też padał i pada deszcze, to pewnie stąd te cholerne wirusy kursy z urzędu pracy, stwierdziłąm, że mój zawód, że się tak pochwalę mgr ekonomii, z naciskiem na finanse, jest jakby zbyt popularny i muszę cosik jeszcze sobie dorzucić do wykształcenia, póki co chce przypomnieć sobie języki, a w ogóle, to marzy mi się pójść w stronę informatyki, ale na studia to już za późno, może podyplomówka jakaś jedynie mi też za chiny nie chce się otworzyć link z kwiatami Angelkowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, super kwiatki :) i super komentarz Stałej :D LOL :D co do prezentu to jakieś jesteście przewrażliwione - czemu niesmak zaraz? loozik, chce to pisze, nie to nie. u mnie też pada śnieg, takie wieeeelkie płatki :) superowo :) a ja organizuję spotkanie mojej klasy z LO i mam z tym kupę śmiechu :) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehee , moze sie go zapytam ile zaplacil ? :classic_cool: :P znajac zycie pewnie ma "karte stalego klienta" w tej kwiaciarni ;) o 13 dzis koncze prace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:) Angel, to życze wszystkiego NAJ:) a bukiet naprawdę robi wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×