Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a ja dzisiaj mam urlop...z resztą i tak niezauważyłyście że mnie nie ma :P Taki już mój los :) Angel - kwiaty przepiękne...oby nie miał karty stałego klienta (wiesz co mam na mysli) U mnie dzisiaj ksiądz po kolędzie chodzi...Zjarałam mięso na obiad..i w ogóle kijowo..wszystko mnie wkurza...Misiek cały dzień w Berlinie...ech.Jedyny plus dzisiejszego dnia to to że sie wyspałam. A co do prezenta - być moze zagląda nawet tu pod innymi nikami, może mokka to własnie prezent? Kto ją tam wie... Stała - jakie konkretnie kursy wybrałaś? Zdrówka wszustkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba otworze kwiaciarnie..... ;) witam Was w ten piekny sloneczny dzien :) , wczoraj niezle nas zasypalo ,a dzis od rana ladna pogoda..... zdradliwa troche.... bo jeden zakret (moja wina, za szybko chcialam skrecic ) pokonalam prawie bokiem .... :O (cala jezdnia sucha , tylko na tym zakrecie zostalo troche wczorajszego sniegu) cale szczescie nic ani z przodu ani z tylu nie jechalo.... od razu adrenalina mi sie podniosla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie ani grama śniegu. Tylko wstrętny deszcz.Dzisiaj chłodniej. Katar mnie dopadł i cos zaczęło łapać..ale od razu wziełam aspiryne ze sporą dawką kofeiny i czuje sie lekko jak nacpana :D:D:D Wczoraj wieczorem jak ksiądz sobie poszedł a Miśka nie było z nudów zrobiłam sobie pazurki u nóg :D:P Ja juz powoli przeglądam sexowną bielizne na allegro - co by Misiek miał ładny prezent w hotelu w Rzymie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , wczoraj znow dostalam bukiet.... i nie wiem juz co mam o tym myslec ..... ? naprawde chce mi robic przyjemnosc , czy kreci cos na boku i chce zagluszyc swoje wyrzuty sumienia ? (moja podejrzliwosc jest stale obecna ;) ) ale tak mega zaskoczona to jeszcze nie bylam .... a to tylko dlatego ,ze zawsze wieczor , w ktorym R. wraca do PL, spedzamy razem ... wczoraj jednak musial cos zalatwiac (bo planowo mial wrocic w poniedzialek, ale wrocil dopiero wczoraj, i dlatego te plany nam sie pozmienialy...) , wiec tylko zobaczylismy sie na chwile - no moze godzine - po poludniu i musial wychodzic ... za dwie godziny wpadl jeszcze na chwile... z kwiatami ... odebralo mi mowe na 5 minut. a on sie tylko glupio spytal , czy mi sie nie podobaja , skoro nic nie mowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , nie lubie takich zartow :P i hmmm chyba dzis przerzuce te kwiatki i poszukam ... jedne wczoraj musialam wyrzucic (z zeszlego tygodnia) , bo juz wazonow mi zabraklo.... a jak to bylo w tamtych ? 😭 ;) nieeeeeee , nie ma szans raczej chyba w najblizszym czasie :P to raczej Kawka powinna sie przygotowywac na niespodzianke w Rzymie ❤️ moze obstawimy ? ja jestem zdania ,ze dostanie tam pierscionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...Angel powiem szczerze że nawet bym chciała.... ale wole sie nie nastawiać bo zamiast sie cieszyc ze tam byłam będzie mi przykro że nie dostałam pierścionka.... A nie wiem czy mój Misiolek wpadł na taki pomysł żeby mi go dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat był już ruszany,ja też myślę że dostanie;) blisko te walentynki,znów będzie wkoło inwazja zawstydzonych młodzieńców pędzących z różami do wybranek serca,pluszaki w serca,kartki w serca,lizaki serca,etc. etc. różowa inwazja, e to mnie raczej ominie szerokim łukiem,było minęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) znowu kwiaty... hmm... nie zadręczaj mężatek z wieloletnim stażem :O ;) u mnie lekki mrozik i jakieś nikłe oznaki śniegu, no i pięęęęękne słoneczko - to tyle o pogodzie Kawa, zauważyłam wczoraj, że Ciebie nie ma, ale choroba mi troszkę zaćmiła umysł ;) więc działałam z opóźnieniem co do Twojego pytania, to 2 kurys językowe - niemiecki i angielski, ten pierwszy raczej na przypomnienie, a drugi na podszkolenie a dwa pozostałe związane z komputerem, jeden dot. księgowości, a drugi jakiś wyższy poziom komputera (nie pamiętam dokłądnie nazwy), ale czy coś z nich wyniknie to się okaże później, bo językowe mocno oblegane są, ale będę dobrej myśli a jaki kolorek chcesz kupić tej bielizny na wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Wy już zdążyłyście temat zmienić... Walentynki.... Goździku, o ile mnie pamięć nie myli, to przecież kręci się koło Ciebie pewien wielbiciel, więc powinnaś cosik z takowej okazji otrzymac od niego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kupilam MEGA WIELKA KARTKE walentynkowa dla R. zastanawiam sie czy cos do tego jeszcze mu dokupic , czy nie ? Wlasnie Stala, dobrze piszesz, przeciez Gozdzikowa ma swojego Smialka .... hmm chyba nie skonczyl jeszcze swojego uwodzenia ? ;) Kawka, tzn. powiedzialabys TAK ? ;) :P (tylko blagam ,zadne podroze poslubne do Paryza .... tam jest "trojkat bermudzki" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiadomo, czy Śmiałek jest z tych, co lubią to święto, znam takowych, co nie obchodzą tego.... więc wszystko jest możliwe :O ja już też pisałam, że ten wyjazd Kawkowy może się tak zakończyć, ale lepiej zaczekajmy, aż Kawka wróci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka kartka?Angel ty zakochana wariatko;) słowo 'uwodzenie' bardzo mi się podoba:D a jak już Kawa powie tak itd. to będziemy ją biedaczkę molestować,żeby nas zaprosiła na weselisko;) i ja też jestem za czerwoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechby sprobowala nas nie zaprosic .... dwa lata , prawie dzien w dzien mamy ze soba kontakt i nawet nie chce myslec o tym, ze kolejne wesele nas ominie ;) :P , bo uznamy ,ze go wcale nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel a co to za pytanie czy bym odpowiedziała TAK? To chyba retoryczne pytanie hahahhaha a bielizna hmmm nie wiem cze czerwona - stereotyp walentynkowy podobają mi sie te: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=300273119 a może coś z jajem? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298623467 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=300272391 żeby jeszcze tylko takie cycki mieć ja te panie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: super te rzeczy... mi najbardziej podoba sie pierwsza koszulka i ostatni kociak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×