Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

niestety, ale o balu mogę pomarzyć, a przyczyna bardzo prozaiczna brak funduszy zarówno na sam bal jak i na kreację :O co do wypowiedzi Rybki... to patrząc od strony moralnej na działania Goździkowej - jest to jak najbardziej złe, ale myślę, że jest to sprawa jej sumienia nie chcę ani jej negować ani jej przyklaskiwać - akurat zżądzeniem głupiego losu jestem jakoby i z jednej i z drugiej strony... i jeszcze jedno, kiedyś bym ją zlinczowała jeszcze na początku tego, jak zaczęła pisać o Śmiałku... teraz wiem, że życie lubi płatać figle, jakże okrutne i zaskakujące zarazem, nigdy nie wiadomo co nam przyniesie przyszłość, można być jak najbardziej poprawnym człowiekiem, a mimo to przychodzi czas, że poglądy nam sie zmieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ide na zaden bal, bo niestety u mojego faceta nie da sie zbyt dokladnie okreslic przyszlosci ;) , ani tej blizszej ani dalszej . On nie wie , gdzie (w sensie w jakim kraju) spedzi najblizszy weekend (no ten to juz wiadomo,ze czesciowo w Bulgarii ;) ) , tak wiec nawet nie mysle o kupowaniu biletow na impreze np. za 2 tygodnie . Raz nawet tak sie zdarzylo (ale to bylo juz wyjatkowo ) , ze rozstalismy sie rano - przykladowo o 8 , a o 10 on do mnie dzwoni, ze jedzie na lotnisko :classic_cool: , o czym sie dowiedzial o 8.30 ;) . Probuje wlasnie wyciagnac kolezanke na jakies piwko (mam ochote sie napic :classic_cool: - oczywiscie nie w tej chwili) , ale cos sie miga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypraszam to sobie.... nie kibicuję śmiałkowi kiedy ją przeleci. :P Raczej jestem obserwatorem życiowej sytuacji. Poza tym tak sobie mysle że jak w związku jest wszystko wporządku to raczej nie mamy ochoty na wdawanie sie w romanse z innymi.Morał taki - trzeba dbac o swój związek o każdej porze dnia i nocy. Ja w sumie nigdy nie byłam na balu karnawałowym.Zawsze bawie sie w sylwestra, a potem juz raczej nie ma okazji ze tak powiem. Znajomi wiekszosc zagranicą.Na jakis płatny bal samemu tez sie nie chce i szkoda kasy.. 3dniowa żałoba narodowa ogłoszona heh....A dlaczego nie ogłaszają żałoby jak giną inni zwykli ludzie? Oni są gorsi od żołnierzy? Wkurza mnie to bo giną tez policjanci, górnicy, zwykli ludzie w wypadkach samochodowych którzy tez są do czegoś potrzebni w tym kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:) Kawa we Wrocławiu proponuję odwiedzić Galerie Grunwaldzką- jest duzy wybór sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda,że nie mieszkacie bliżej mnie,wyciągnęłabym was na bal, i nie byłoby zmiłuj że nie;) jak będą jakieś w miarę ludzkie zdjęcia,to wam wrzucę po weekendzie a tak w ogóle to kafe nadal świruje z postami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza - no ba! Pewnie, że myślę! W tramwaju nr10, przed 9 rano! 😘 Ja nie mam zamiaru oceniać żadnych zachować czy poczynań, broń Boże! Doskonale wiem, że życie jest dramatycznie nieprzewidywalne, czego doświadcza moja rodzina obecnie. :-0 Tak tylko, samo mnie naszło, jakby to było, gdyby odwrócić role. :-P Ale żadnej moralności nie będę tu określać, komentować, oceniać, itd, itp. Każdy ma swój rozum i koniec końców odpowiada za siebie. :-) Wiadomy nie cierpi imprez. I nie tańczy w ogóle. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno mi :O ja chce goraca herbatke - (ostatnio sobie kupilam pomaranczowa Liptona -pycha :D ) i pod kocyk !!!!! (nakupilam sobie gazet i dzis bedzie \"czytelniczy\" wieczor ps. nie widze ostatnich postow ,wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.2. wlasnie rozmawialam z mama ;) za tydzien ida na bal karnawalowy ... przypadkiem dowiedziala sie ,ze bedzie tez tam moj ex-maz :classic_cool: ... jak moj ojciec troche wypije, to moze byc ciekawie.... ;) (nie cierpia sie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zaraz tam, że dupa :-P Jako dziecko i młodzież tańczył dużo, nawet w jakimś zespole - trudno mi to sobie wyobrazić, znając jego dzisiejszy gwałtowny sprzeciw i opór w tej sprawie. A teraz nie - i koniec. Jakieś zahamowania. Nadrabia...inaczej. :-P Angel, przypomniałaś mi, żeby kupić gazetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabia inaczej... nonono, to nam sie Rybka uzewnętrzniła :classic_cool: Goździku, jak będziesz miała ochotę na wiadomy temat rozpisać się, to ja jestem dobrymn słuchaczo-czytaczem :) - znasz mojego maila, zresztą może pora założyc sobie gg???? Angel, a może Twój tata w jakiś fachowy sposób na tej zabawie załatwi, aby ściągnąć dług z Twego byłego? mokka1 co tak skromnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Druga nie ściemniaj:classic_cool: nam możesz opowiedzieć;) podpowiem ci: temat ornitologiczny;):D Stała,dziękuję ci bardzo😘 dobrze wiedzieć że w razie w jest się gdzie wygadać🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech okazało sie że jedziemy jutro z rana. Czyli biore urlop. Mokka kochana dzięki za namiar na galerie grunwaldzką. Zerknęłam juz na stronke netową - świetne miejsce i naprawde dużo sklepów. Myślałam jeszcze o dominikańskiej, albo Arkadach, ale czas bede miała raczej ograniczony - jakies 2-3 h. oka lece papappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z połykiem?? goździk!!! :P :D ;) na szkoleniu byłam dwa dni, miło, że zauważyłyście ;) Stała, nie gadaj, że masz mój nr GG - i co się nic nie odzywasz? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozwydrzylyscie :classic_cool: zostawic na moment forum ...ehhh :P ;) a temat ornitologiczny z nowym watkiem (polyk/przelyk) powraca :D hmm co do mojego exa - partnerke mial juz w dniu rozwodu - tzn . na drugiej rozprawie, bo na pierwszej slyszalam , ze jeszcze mnie kocha :classic_cool: pare miesiecy po tym okazalo sie ze spelni sie jego marzenie i zostanie tatusiem :) , po jakims czasie byl juz podwojnym tatusiem :D (poszlo mu jak z platka , a ja tak sie opieralam :P ) moj Tata jest mysliwym-hobbysta , wiec nie wiem ,czy nie wpadnie na pomysl zeby np. wziac ze soba jakas bron ? ;) (zartuje oczywiscie , ale jednoczesnie sie boje ,ze niekoniecznie moze miec udana zabawe :O ) dzis wyjelam ze skrzynki pocztowej zawiadomienie o terminie zgloszenia sie do \"bieglego psychologa\" :O :O :O :O wlasnie w sprawie uniewaznienia malzenstwa :O 01.02. mnie ta \"przyjemnosc\" czeka .... za ktora musze zaplacic !!!!! 😠 250 pln :O , no ale pozniej , to juz \"z gorki\" :) . Czas najwyzszy, bo sprawa sie toczy od listopada 2006 .... Kawka , udanych zakupow :) Metaxa- na poprzedniej stronie zauwazylysmy ze Cie nie ma ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co to za szkolenie było Metaxa,że po powrocie od razu o połyku nawijasz:classic_cool: dobra nie z nami te numery dawaj zdjęcie szkoleniowca:D a że Stała posiada numery i namiary do kogo się da to dziwne nie jest,był już temat Stała=james bond ruszany,Drugą w końcu przecież na n-k znalazła bestia;) Angel nie myśl już o ex-ie kij mu...w mrowisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie zamierzam - ale i gadać o tym nie będę :classic_cool: Tu też wiosna. Mam totalnie rozwalony organizm przez te zmiany, zawsze źle reagowałam na przedwiośnie. 😭 Jak tam wybór kreacji na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, ale chciałam mieć perwersyjnie chorą satysfakcję z usłyszenia tego wyznania. :classic_cool: :-P Pójdziesz w niczym czy idziesz dziś zapolować? ;-) Jedna i druga opcja są kuszące... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×