Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

heheheeee , na pewno cos znajdziesz w szafie :D ;) a jak nie , to w sklepie :) ja tez sie dzis kiepsko czuje mimo slonka za oknem (a ostatnio marudzilam ,ze nie ma slonka ) i wez tu czlowieku dogodz kobiecie :P mam jakies dreszcze , raz mi zimno , raz goraco , to raczej nie grypa, bo gardlo mnie nie boli ... tylko troche cycki , ale to za wczesnie na okres ,bo planowo powinnam dostac kolo 03.02 :O i tak w ogole ,to musze odpoczac... urlopu chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. i to nie jest tak ,ze jestem przepracowana , bo nie jestem :classic_cool: jestem po prostu zmeczona, ( tylko nie wiem czym ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga:D:D:D nie no nie zamierzam inwestować w kieckę,zagrzebię się dziś w czeluściach mojej szafy,poprzymierzam co tam znajdę,łyknę 50tkę na zapęd i w tany;):D obawiam się,że opcja p.t. pójście w niczym rozwaliłaby całą imprezę:classic_cool::D Angel cycki cię bolą?bo się dajesz miętolić to potem bolą:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza - jak łykniesz 100tkę, to opcja pójście w niczym nagle wyda Ci się bardzo atrakcyjna. :-D :-D :-D Angel - albo "zmęczenie wiosenne", albo..."jak nic jesteś w ciąży" :classic_cool: :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na zmeczenie :P , bo jestem zmeczona ... dodam jeszcze problemy ze snem :O no masakra , starzeje sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano kalarepy :D co ja tu czytam...!!! jedne mówią o bolących cyckach (swoją drogą Goździk super podsumowanie o tym mietoleniu :D ), inne udają, że są tutaj jakby najstarsze... a jeszcze inne uciekają od odpowiedzi na temat pelikana, ups tzn. na temat Wiadomego... :P :D normalnie zostawić Was na chwilke nie można 🌻 Goździku, a może pójdziesz w tej z wesela? ładnie w niej wyglądałaś :) a fotki suuuperowe, oplułam monitor ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Stala , jasne ze z mezem :D , przeciez raczej nie ze Smialkiem ;) (chociaz kto wie ... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas oczywiście, fryz zobaczysz na zdjęciu;) Stała widzę,że się zaraziłaś tym balem...no gdybyś tylko mieszkała bliżej;) byłby numer gdyby śmiałek też tam był;) lepiej nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, tyle się u mnie dzieje, że żyję życiem innych :O może i byśmy się pobawiły a moze nie, kto wie czy moje towarzystwo by Ci odpowiadało :P... co do w/w pana... znaczy że jesteście z tego samego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D Widzę że sporo mnie ominęło hahahahhaha A sprostuję - cycki bolą dlatego że są ZA MAŁO miętolone, a nie odwrotnie. Przekaz to R. :P Taaa albo ciaża, albo menopauza, albo okres Ci sie przesunie. Obleciałam całą galerie grunwaldzką no i najfajniej było w KFC hahahaha zjadłam kubełek kurczaczka mniam. No dobra - kupiłam bluzeczke z reserved przecenioną na 32zł. Nic poza tym ciekawego nie było. Sporo szajsu z badziewiastego materiału w kosmicznych cenach..No ale za to teraz sukienka moja z reserved jest za pół ceny, wiec jak nie macie co włozyc na bale karnawałowe polecam zakupy bo sa poprzeceniane kiecki sylwestrowe. Metaxiorka jasne że zauwazyłysmy że ZNOWU NASZ OLEWASZ i nawet nie raczyłaś poinformowac nas wczesniej o szkoleniu :P Ech zaraz czekają mnie zakupy w tesco, a jutro wyjazd do tesciunia na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi! a bo znów zarobiona jestem ostatnio, siedziałam dziś w robocie do 18.30 - nieźle przy piątku, co? poza tym organizuję spotkanie z moją klasą z ogólniaka (będzie moja pierwsza miłość ;) ) a dziś miałam w planach balety z takim pewnym Ryśkiem, lecz plany pokrzyżował nam niejaki prezydent ogłaszając żałobę narodową. no i zobaczymy co w takim razie z baletami - może pominiemy tę część programu i od razu przystąpimy do następnej, hehe ;) no, to miłego weekendu - o ile ktoś tu jeszcze zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Metaxa no to czekamy na sprawozdanie poimprezowe. Mój weekend został zakłocowy i brutalnie przerwany zawałem jednego kierowcy i trzeba było szybko wracac od teścia na firme po dokumenty, numery telefonów zastępczego kierowcy...zadymka mała była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.... to był jakiś pechowy weekend dla tirowców w takim razie, bo mój szwagier - też tirowiec - miał poważny wypadek. No to Kawa nie zazdroszczę weekendu. Mój weekend udany bardzo, szczegółów Wam oszczędzę, ale działo się :) Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×