Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ło matko świnta Kawa, Ty nałogu! metaxa i co, myślisz, że tak się wywiniesz, jak żeś już tu zajrzała tak z rana, to dawaj szczegóły, co to za kawiarenki wczoraj były, hę? :D a tak poza tym, to witam panie pięęęknym słońcem 🌻 Goździku, żyjesz po balu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też słoneczko pięknie świeci, od razu żyć się chce :) Stała, kawiarenki to taki przebój Anny Jantar - znasz? ;) no właśnie, ciekawe jak tam gwoździk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa mnie powala z tym piciem od rana w poniedziałek;):D a ja się wybawiłam w sobotę,superowo było,bawiliśmy się dopóki zespół grał i przed 6.00 jechaliśmy do domów:D jak dostanę zdjęcia to wam wrzucę u nas też od rana dużo witaminy S=słońce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik pewnie ma jeszcze kaca ;) :) dzis sie zmobilizowalam i kupilam Wyborcza z dodatkiem Praca ... wieczorem czeka mnie lektura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dawna używam l'oreal ideal balance,ale ostatnio pani mnie zaskoczyła informacją,że go wycofują,będą wprowadzać na jego miejsce coś nowego,a oni jako przedstawiciel nie wiedzą jeszcze konkretnie kiedy i mam czekać i pytać:O beznadzieja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywam Loreala (to moja ulubiona marka podkladow ,tuszy czy blyszczykow) , ale Infallible :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawie się po prostu weekend przesunął :) jak my w weekend piłyśmy, to ona musiała się oddawać obowiązkom pracowym, no to więc teraz odrabia ;) a Ty Angel co w weekend robiłaś? bo R. chyba w podróży z tego co kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote pojechalam do rodzinki (musialam im zawiezc jedne dokumenty) , jak wracalam do Wawy wstapilam do jednej kolezanki , R. wrocil wieczorem , takze sie nie nudzilam w niedziele ;) . Metaxa , R. zreszta jest ciagle w podrozy ;) . Dzis przed poludniem pojechal do Gdanska ,wraca w nocy , w srode leci do Syrii , pozniej do Jemenu , po drodze kilka panstw i pod koniec lutego do RPA :classic_cool: Szef mu obiecal , ze bedzie mial mniej wyjazdow niz przed swietami (baaaaaaardzo czesto wyjezdzal) , ale z tego co widze, to ma ich wiecej ... , no ale od lutego dostanie podwyzke, wiec , nie ma co narzekac :) . W sumie ja tez bym nie narzekala - zwiedza sobie swiat przy okazji pracy - i to jeszcze mu za to placa . Tylko ze mi jest ciezko .... troche , czasami :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo czytałam że niepodkleśla zmarszczek mimicznych jak inne i ogólnie fajne opinie. A wiecie ile prawdy jest w tym liftingu. Pic na wode, ale ma filtry i ponoć świetnie matuje nie włażąc w zmarszczki a ja mam na czole małe i jak jest kiepski fluid to mi tam włazi i wyglądają jak wieeeeeeeeeelkie zmarchy fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to jak go poprosisz o łyżeczke z każdego kraju (sa takie łyżeczki co sie zbiera ) to bys miała niezłą kolekcje :D Kolezanka kiedys zbierała takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przywiozl mi muszelke (z plazy wlasnorecznie znaleziona) - z Bulgarii. Z poprzedniego wyjazdu tez cos dla mnie ma (sam powiedzial) , tylko jakos zapomina wziac to jak przychodzi do mnie ... chyba sie musze sama pofatygowac i odebrac osobiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowane z sąsiedniego topiku: "Kiedy miałem 14 lat, miałem nadzieje, ze kiedyś będę miał dziewczynę. > Kiedy miałem 16 lat- miałem dziewczynę, ale była beznamiętną. > Wiec zdecydowałem, że potrzebuje dziewczyny z uczuciami. > Gdy miałem 18 lat, spotykałem sie z dziewczyna bardzo namiętną. > Była jednak zbyt uczuciowa, o wszystko płakała, łatwo się denerwowała. > Ciągle groziła samobójstwem. > Postanowiłem, ze muszę znaleźć jakąś "stabilną". > Gdy doszedłem do 25 lat, znalazłem dziewczynę stateczną, ale było to > strasznie nudne. Wszystko dawało sie przewidzieć, nie cieszyła się z > życia. > I to życie stało się przygnębiające. > Musiałem wiec poszukać dziewczyny, z którą można by przeżyć coś > podniecającego. > W wieku 28 lat znalazłem ekscytującą dziewczynę, ale nie mogłem za nią > nadążyć. Wciąż się spieszyła, nigdzie nie zagrzała miejsca. > Ciągle z kimś flirtowała. Z początku było to zabawne i ciekawe, ale to > był związek bez przyszłości. > Wiec postanowiłem znaleźć dziewczynę z ambicjami. > Kiedy miałem juz 31 lat, spotkałem mądrą, ambitna dziewczynę, stojącą > twardo na ziemi. I się z nią ożeniłem. > Ale niestety ona była tak ambitna, ze się ze mną rozwiodła i zabrała > mi wszystko, co miałem... > Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z dużymi cyckami..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ! ja od 30 minut :D takze jestem wczesniej o godzine ....no ale akurat wczoraj musialam wyjsc godzine wczesniej wiec luuuuuuuuz ;) poza tym nie wiem, ale moze bede musiala jeszcze dzis jechac do Gdanska , wiec nie wiem ,czy np. nie wyjde stad o 10 czy 11 ;) . Sie okaze . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyjechałam wczesniej z Miśkiem, bo on do Poznania musiał jechac... Chyba mi brakuje magnezu bo ktoś tutaj znowu mnie wkurrrrrwia na maxa.....Mam ochotę wsadzić jej ten długopisik w ten gruby tyłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×