Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

mi tez by mi sie fryzjer przydal ... ale to moze za jakis czas - chce tylko podciac troche , bo juz mam prawie do pasa :classic_cool: , zrobilabym tez se grzywke... ale nie wiem jak bede wygladac ... ,wiec chyba nie zaryzukuje :D Kawka , gdzie jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podsumujmy tłusty czwartek pączków sztuk 4, ale poza tym tylko kawa,w końcu rozpieprzę żołądek/nie rozpieprzę/rozpieprzę/nie rozpieprzę/...;) i dopiero się wczytałam w dzisiejsze wpisy,Stała i głos z zaświatów jest dziś numero 1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Angel, wykrakałaś z tą grzywką... :-P Pani Kasia wczoraj stwierdziła \"a może spróbujemy z grzywką prosto?\" i zanim zdążyłam pomyśleć - ciachnęła. O rany. Wyglądam dramatycznie inaczej, zupełnie inaczej! :-D Lubię wywoływać czasem takie żywe reakcje u współpracowników... :-P :classic_cool: Ciekawe tylko, czy po własnoręcznym myciu też się tak uczeszę. (choć wielkiego czesania nie ma) Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? Jestem wesoły Romek... :D Rybko, gratuluje nowej fryzurki :) może jakaś fotka ;) Goździku, zauważyłam już po raz kolejny Ciebie o porze raczej nie godzin pracy... czy to ma znaczyć, że masz net w domku???? czy zostajesz po godzinach :P dziś mnie krótko będziecie gościć, gdyż stwierdziłam, że jak potęsknicie za mną, t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck, ucięło mi wypowiedź 😠 no dobrze, już mi się nie chce dopisywać, same sobie dokończcie :D :classic_cool: ps. wiadomość dla czyja Monia, jeśli tu wejdziesz jeszcze, to sprawa SiS zakończona definitywnie, topic wykasowany, jakby nigdy nic nie było i trzeba to uszanować :) u Słońca wszystko OK, za trzy miesiące będzie szczęśliwą mamusią słodkiego bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała co tobie się ostatnio na jakieś stwierdzenia bierze...no ja nie wiem;) mam net w domu,a podejrzewałaś że o 21.00,22.00 jeszcze w pracy siedzę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała co ty pieprzysz babo;)a ja to niby ile mam lat,he? oj Stała Stała na piwo jakieś by cię trzeba było chyba wyciągnąć,ale nie ma takich możliwości kurde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam, że wczoraj pochłonęłaś cztery pączusie, a mój bilans jest równy zeru, sama siebie nie poznaje ostatnio co do pracy o tych godzinach... to wiesz.. różne są zboczenia ;) jak samopoczucie? chyba zaczynam się lekko niepokoić nieobecnością Kawy... czy ona, aby dobrze zakończyła dzień swoich urodzin? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kawa zaginęła w akcji,ktokolwiek widział ktokolwiek wie...hm moje samopoczucie w normie,dziękuję:) ale Stała co się z tobą ostatnio dzieje,potrzebujesz poważnie pogadać,przez skórę czuję że wysyłasz jakieś sygnały że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... masz tam jakąś kozetkę, abym się mogła wygodnie położyć...? ;) nie wiem, może i masz racje, chyba muszę odpocząć od netu, za dużo ostatnio się "udzielam", a to z kolei nie wpływa dobrze na moją psyche, u kilku moich koleżanek inaczej się życie potoczyło niż chciały, a ja w tym wszystkim chyba za bardzo biorę sobie wszystko do serca i przeżywam te ich niepowodzenia :O miałam kilka lat temu podobne przeżycia i nie chcę wracać do tego. Doskwiera mu tu brak takiej bliskiej osoby i stad moje przesiadywanie przy kompie, ale przecież to nie to samo... Ostatnio mi metaxa coś napisała na gg i dało mi to do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie twoich koleżanek,to ich życie nie daj się zwariować żyj swoim życiem... gadanie wysłuchiwanie o problemach zwierzanie się ze swoich o.k. ale co z dystansem?... nie wiem co powiedziała tobie Metaxa,nie wiem co się dzieje,samotność?? jak potrzebujesz się wygadać gadaj czy tu,czy z dziewczynami na gg,czy ze mną na maila(dobra dobra już nie komentuj że nie mam jeszcze gg;) ) nie zamykaj się w sobie🌼 e Stała tylko mi tu nie wyleć z menopauzą:P za wcześnie babo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... nie no mam nadzieję, że jeszcze kilka latek mam do menopauzy... :) a nastrój mi się chyba sypie, bo zbliżam się do okresu :O masz racje, dystans, to powinnam sobie nakleić na monitorze i na każdej ścianie od Ciebie do mnie jakieś 233km (sprawdziłam), z piwa, to najlepiej lubię drinka, np. wódka z sokiem z czarnej porzeczki lub Cuba Libre (to pozostałość po znajomości) za kilka m-cy czeka mnie znowu przeprowadzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadzka znowu:O ło matko:O gdzieś bliżej? a jak chcesz pakuj dupę swoją i córkę jak chcesz w samochód czy pociąg,co to jest 233km,mały pryszcz,i wlatuj może być i drink,o jakiejś egzotycznej nazwie cokolwiek zechcesz;) nie żartuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Goździku 😘 pomyślę nad tym, a póki co, to zmykam już, zajmę się chałupą, to i nie będzie czasu na głupie myślenie miłego weekendu Ci życzę, no i pozostałym pracusiom też 🌻 😘 Angel, trzymam kciuki za tą rozmowę z psychologiem, dasz rade :) Kawka, w poniedziałek masz sie pojawić i to z porządnym usprawiedliwieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, Stała, a co takiego co Ci powiedziałam, skłoniło Cię do takich przemyśleń??.... jakaś bez energii jestem dzisiaj, a muszę się doprowadzić do pionu, bo weekend... a może urządzimy jakieś spotkanie topikowe? ;) Angel już znam, a Was też chętnie bym poznała :) tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie rzucasz jakimiś głębokimi myślami,ty to ale musisz być Metaxa;):D spotkanie?a dlaczego by nie,a da się znaleźć jakieś miejsce do którego wszystkie będą miały +- podobnie daleko,albo blisko?hm... no i Metaxa ruszaj się energia pozytyw,plany randkowe weekendowe?to się rozruszasz,posuwania i te sprawy:classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Goździk, bo ja niby mało mówię, ale jak już coś powiem to do rzeczy :) albo wszystkie razem jedźmy na wakacje :D to by się dopiero działo :D spoko, jeszcze mam parę godzin do weekendu, rozruszam się albo dam się rozruszać ;) a Ty jak plany na ostatni weekend karnawału? herbata i kapcie czy lecisz w miasto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych kapci herbat żadnych bujanych foteli,a co myślisz że już wreszcie powinnam?mam się uspokoić?ojojoj;) na balu byliśmy tydzień temu, teraz ja w domu robię małą imprezę na zakończenie karnawału, wiesz z dziećmi to tak nie bardzo da się w miasto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rozmowa z psychologiem ...hmmm :O , jesli te (niecale) pol godziny rozmowy wystarcza mu do napisania opinii o moim exie (o mnie nie bedzie wydawal opinii) , to musi byc naprawde dobry ... przynajmniej mam to z glowy ;) teraz tylko czekam na pismo od nich ,kiedy bede mogla przejrzec sobie akta (i zeznania wszystkich :classic_cool: ) , no i czekanie na wyrok I instancji... potem czekanie czy II instancja nie zmieni wyroku i w koncu sie to skonczy ....... masakra... a Wy tu widze rozwijacie jakies plany poznawcze ;) , Jestem \"za\" :D of course !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, czyli domowe pochlaj party, orgia, gruppen sex - rozumiem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Angel, w kwestii formalnej - jesteś "za" poznaniem się, czy wspólnymi wakacjami? :D ;) Goździk, z Ciebie też niezły prosiak, moja krew :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za "osobistym" poznaniem sie :) , moze jakis wyjazd na weekend ? chyba ze na wspolne wakacje bede mogla jeszcze kogos zabrac :classic_cool: (o ile do wakacji wytrzymamy ze soba :P ) Kawka widze ciagle nieobecna , mam nadzieje ze sie nie obrazila na nas za grupowa skleroze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×