Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

alkohol taa ale w weekend, hm zauważyłam ostatnio,że mam tendencję do pieruńskiego się obijania:O przesilenie wiosenne czy cuś ( cy-cuś ) ;) niedobrze trza się spiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady :D wlasnie przed chwila poraz pierwszy zostalam zaczepiona doslownie na ulicy przez obcego faceta :classic_cool: najpierw oczywiscie nie wiedzialam o co mu chodzi :D , a pozniej zrozumialam ,ze mnie zaprasza na kawe..... grzecznie odmowilam , ale jakos tak od razu sie lepiej czuje ;) . Powiedzial,ze moj facet to musi miec szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze mu powiem , o ile do mnie oddzwoni w koncu :) . Bo dzwonilam rano , jak juz przyjechalam do pracy (przypomnialo mi sie cos ;) ) i nie odebral... Czyli albo nie slyszal (jada z kolega z pracy samochodem do Czech - wyjazd sluzbowy - "wersja oficjalna" ) , albo nie jedzie tam z kolega z pracy ,tylko z kolezanka :P ;) , albo w ogole nie jedzie do Czech . No ale ten numer (z kolezanka ) raczej by nie przeszedl.... bo kiedys by musial do mnie zadzwonic .... Nie bylo (jeszcze) takiego wyjazdu,ze nie mielismy ze soba kontaktu... No ale po raz pierwszy sie zdarzylo, ze jedzie gdzies samochodem [mysli intensywnie] . Mam chyba zbyt bujna wyobraznie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie tak napisalam ,zeby sprawdzic Wasze reakcje :P :D sa takie jakie byc powinny :classic_cool: spokojnie, jeszcze nie zeswirowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no to Wam życzę Drogie Baby w ch*j Miłości, że tak powiem poetycko :P ;) dostałam życzenia od EX... :classic_cool: aha, i protestuję, że Angel marudzi jak stara panna - ja nie marudzę w połowie tego, co Angel :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza R. to chyba bede musiala sie w koncu wybrac do lekarza... gardlo mnie znow zaczyna bolec :O Metaxa , jak bylo na szkoleniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda, niczego nowego się w sumie nie nauczyłam. no ale przynajmniej pospałam godzinkę dłużej :) miłego wieczoru i lecę na fitness & dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa, czas leci ....a za 3 dni kolejna nasza "miesiecznica" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,jaka jest u ciebie pogoda? bo u mnie około 1 stopnia,ale cieplutko,słońce,pięknie:D a rozmawiałam przed chwilą ze znajomym z gdańska i usłyszałam,że u nich sypią wielkie płatki śniegu i leży już z 5cm śniegu,zatkało mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko, blekitne niebo i sliczne biale chmurki :classic_cool: temp. troche ponizej zera, ale narazie nie wychodze na dwor, wiec mi za bardzo nie przeszkadza :) w prognozach mowia cos o deszczu (przy takiej temperaturze bedzie fajnie na ulicach :O ) lub o deszczu ze sniegiem ale mam nadzieje ,ze sie mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, goździk dobry koment ;) Angel, jakto ostatni dzień w pracy? urlop masz czy rzucasz robotę? ;) spaaaaaaaćććććććć.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że są. sezon na sprzedaż kozaków już dawno skończony. widzę, że tu coś spokojnie dziś... macie laski na rozruszanie.... ;) www.fun.from.hell.pl/2002-06-21/Technique_11.gif www.fun.from.hell.pl/2002-06-21/Technique_4.gif www.fun.from.hell.pl/2002-06-21/Technique_1.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, chciałabym!!... prędzej Wasz, bo to Wy macie Ryśków na stałe, ja jedynie na dochodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×