Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

jak dla mnie - PIERWSZA ! jest boska :classic_cool: :) druga mniej boska, a do trzeciej trzeba miec niezly bufet ;) ,zeby ladnie sie ukladala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe Angel,bufet?co wy macie za określenia:O:D:D:D Metaxa gdzie jesteś?myślisz że jak rano udało ci się rzucić niezły tekst o lachonach,to już możesz sobie bezkarnie odwalać dziś cały dzień samowolkę z dala od nas?he?a hXX nie możesz:classic_cool::D:D:D:D ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, \"bufet\" to nie moj tekst :P , zerknijcie pare stron wczesniej :P ;) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, zaromansowałam się na gg z moją licealną miłością :D a że poruszył wątek, co to on by mi nie zrobił i gdzie, jakby mnie teraz spotkał...... - no same rozumiecie, że takiej opowieści nie mogłam zostawić rozpoczętej ;) ale jakie Wy lachony ostatnio żwawe jesteście i wesolutkie! no, no, nie poznaję koleżanek! :D chyba wiosna nieuchronnie nadciąga :) goździk, z tym opalaniem i wywalaniem cyca to u mnie zaplusowałaś :D normalnie uśmiałam się jak norka do monitora :D Angel, nudzi Ci się na chorobowym?????...... o kurfa... masz net i Ci się nudzi??.... nie wierzę! :P - a\'propos wpis Kawy przeczytałam jako \"przemaluj Zuzę\"...... ;) Stała - ja bym Ci koloru BORDO nie radziła. to taki odpowiedni na berety dla emerytek, a na moje oko jeszcze parę lat możesz się wstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przemaluje Zuzi :P , ostatnio obcinalam jej grzywke (nic nie widziala na oczy ) , wiec mnie unika :classic_cool: , nie wiem czemu ? :P hmm i lubie BORDO ... o Boze ........ nieeeeeeeeee .jestem emerytka :P mam net i mi sie nudzi.... no bo jakos KIEDYS jak mi sie nudzilo, to wchodzilam na czat... no ale teraz jakos mi glupio... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ja bordo też nie trawię...ale o gustach dyskusja daremna;) oo zaplusowałam u Metaxy... i wzruszenie ścisnęło me gardło i polały się łzy me czyste:P rzęsiste...:D:D:D:D:D nie wiem czy wiosna czy co ale ja ostatnio to mam o tak: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D etc. etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, ja widzę jedno wytłumaczenie - jakby to wprost powiedział mój kumpel z roboty: "widocznie Cię ktoś dobrze wy*uchał" :D - sorry za wulg. ale tak to jest jak się pracuje w męskiej branży.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeee , czat to nie dla mnie jednak chyba juz ;) Ci faceci pisza tylko o sexie :D :P ide na spacer z Zuza , to moze mi dobrze zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, skoro nie TO to CO?? ;) Angel, jakoś kiedyś Ci to widocznie nie przeszkadzało :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubię bordo i jest mi w nim do twarzy.Kwestia gustu. U nas emerytki chodzą w granatowym, więc to moze kwestia regionu :P Goździk przyznaj sie z kim kiedy i w jakiej pozycji...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, goździk, przybij piątkę - w sensie, nie że ja nie lubię na indianina (chociaż chyba też ;)), ale też TE dni... Kawa, granatowy spox kolorek, więc to widocznie faktycznie kwestia regionu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo źle goździk, bo to całkiem modny kolor ostatnio :P ja lubię granat, szczególnie do jeansów i w połączeniu z białym. tak... wakacyjnie jakby :) ale bardzo mam mało granatowych ciuchów. ale bluzkę bordo też jedną mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy że taki styl a'la marynarski trochę? e,nie to jednak nie ja...bordo też nie... już wcześniej to żółto zielone szaleństwo proponowane na wiosnę, bo na lato to już nie bardzo,wiadomo jak z takimi kolorami,wszystkie robaczki świata byłyby na moich ciuchach:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w jakich kolorach chodzisz? ja dziś dowaliłam taki fiolet, że ludzie odpadli :) ale dawno nie chodziłam w tej koszuli, poza tym wiosenniej jakby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe wściekły fiolet,a co tam raz nie zawsze:D ja?aż musiałam się zastanowić;) brąz,beż i podobne krem,kawa z mlekiem, zielony wszelkie odmiany od czystego po khaki,pomarańczowy czysty i w odmianie jasno przybrudzonej,biały czasem,czarny rzadko...i to chyba tyle,wszystko inne sporadycznie,raczej nie niż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czyli takie klimaty Stałej ;) ja to blondzia i po latach chodzenia wyłącznie w czerni, "a właśnie że" przerzuciłam się na kolory :) pogadałabym dalej, ale lecę do dentysty. hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego \"borowania\" ;) , czy cokolwiek co tam bedziesz miala robione :P odebralam wyniki ... od gory do dolu - idealnie w normie... hmmm niby dobrze ... no ale w takim razie co jest nie tak ? chociaz w sumie czuje sie lepiej niz 3 tyg temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, może po prostu masz przesilenie i osłabiony organizm. to by się zgadzało - to przeziębienie teraz... no bo w ciąży na 100% nie jesteś? ;) ps: zasnęłam u dentysty. tego jeszcze nie grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×