Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

jeszcze mam czas.....odwolac ;) no dooooooooobra, a tak zbaczając z tematu ;) to jakie macie plany na weekend ? i dlaczego Metaxa sie nie odzywa ? chyba musze maila z linkiem do forum jej podeslac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany na weekend...Nuuuuda - płynę promem do Szwecji na grand prix żużlowe :P:P:P Angel to ja czekam na maila z pikantnymi szczegółami - pozycje, ile razy itp :P hahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a to chyba nie mój mąż?hahahahhahahah;):D życie jest przecież pełne niespodzianek;) Metaxa?nie wiem...nie odzywa się a co weekendu to nie wiem jeszcze,coś się wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się - jestem, żyję, dycham ;) nie mam ostatnio czasu zajrzeć, sorki :/ Angel, a od kogo tyle smsów???? tylko nie mów, że od tego żonatego... czy od R.??? pogubiłam się deko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge :D ;) R. oczywiscie przed chwila dzwonil z pytaniem czy sie dobrze wczoraj bawilam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... pojechalas wtedy (podobno) po calosci :P ;) , ja zamierzam sie teraz w weekend tak znieczulic ... (z dala od domu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym ośrodku?fajnie się zapowiada,też by mi się coś takiego przydało,lekka zmiana klimatu otoczenia i ludzi:P a tak to trzymam kciuki za pogodę w piątek,wtedy to gdzieś się pojedzie rodzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie , fajnie , tylko mam nadzieje ze bedzie pogoda, bo mamy grila w planach ;) i sesje zdjeciowa w plenerze (bedzie z nami fotografka- moja kolezanka - ktora robi cuuuuuudowne zdjecia :D ) a jakby co ... to jest tez parki linowy, koniki , silownia, jakies spa chyba :D , oczywiscie dodatkowo platne :O ... no ale.. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeehehheheheh wydawalo mi sie ze Kawka dzis to napisala :D upsssss no niewazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bywam na żużlu, u nas w Zielonej Górze to szał jest. Ty z Warszawki to nie zrozumiesz jak u nas sie kibicuje :) Pełno fanatyków. Wielu mi pozazdrości, a ja jadę głownie żeby kawałek świata zobaczyć - bo jednak w Szwecji nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... nie wiem czemu ale jakos mi dziwnie po tym tekscie "Ty z Warszawki to nie zrozumiesz jak u nas sie kibicuje" . po pierwsze jesli juz to z Warszawy (a i tak ja stad nie pochodze :P ) , "Warszawka" kojarzy mi sie negatywnie ... a po drugie.. wyobraz sobie ze czasami ludzie stad rozumieja ludzi z innych miast :P ;) a zapytalam po prostu z ciekawosci... i sama bym chetnie zobaczyla kawalek Skandynawii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ale po co od razu odbierasz to negatywnie, po prostu wiem że ludzie przyjeżdżają z innych miast, idą do nas na żużel i są w szoku. Chodźby ten aktor co występuje w filmie 39,5 - przyjechał i jak z nim rozmawiano to mówił że sobie nawet nie wyobrażał że tak można żyć żużlem. A Warszawka to zdrobnienie, dlaczego odbierasz negatywnie...? Równie dobrze mogłam to napisać o Poznaniu czy innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka , po prostu tak sie przyjelo ,ze "warszawka" jest po prostu okresleniem dosc ironicznym .... a nie zdrobnieniem . Jakbys stad byla to byc zrozumiala :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam rozumieć że ludzie z "tamtąd" (Warszawa) mówią Warszawka o swoim mieście mając na myśli coś negatywnego? No faktycznie nie rozumiem, bo u nas nikt sie nie wypowiada negatywnie o swoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie chodzi o to, ze jest to negatywne, tylko moze bardziej ironiczne i snobistyczne ;) no ale niewazne :) pamietaj o fotkach ze Szwecji ;) , chetnie se moze narazie tylko poogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×