Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

\"A co do starszego sponsora - to sory, ale nie ja zadawałam się ze starym facetem a potem nie popadłam w skrajność i nie rzuciłam się na duzo młodszego od siebie dzieciaka...\" Kawa, o kim piszesz ? ,bo az mnie to zaciekawilo ... Prezent byla ze starszym facetem ... ale u niej nie bylo drugiej opcji .... hmmm wspolczuje Twojemu Miskowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to laski, nie skumałyście? ;) Kawa oczywiście pisała o mnie! ma zapewne w jednym paluszku wszystkie nasze historie miłosne - ale w sumie co się dziwić... ;) \"każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma\" :D Kawa, akurat tym razem sama zaczęłaś \"pogrywanie\" jakimiś docinkami o sponsorach, więc sobie oszczędź, bo też już chyba wiesz, że te Twoje uwagi spływają po mnie jak po kaczce. Poza tym jeśli chodzi o \"studjowanie\" to może raczej sama trochę bardziej postudiuj ;) i ogólnie wyluzuj bardziej, tak jak Ci dziewczyny radzą. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skumalam , bo nie pamietam o czym pisalysmy tydzien temu , nie mowiac juz o 2 latach wstecz ;) no ale niewazne :) jestem po kolejnych dwoch rozmowach kwalifikacyjnych - tzn. prawie dwoch- jedna wczoraj , ale raczej nic z tego nie bedzie - kobieta mnie zaprosila na rozmowe, mimo tego ,ze nie spelnialam wszystkich wymagan ....ale tak jej sie "spodobalam" ,ze powiedziala ,ze bedzie sie starala przepchnac mnie na kolejny etap rekrutacji .... a dzis rano mialam miec druga - mialam miec, bo pojechalam do tej firmy i okazalo sie ze koles jest na urlopie i (chyba) o mnie zapomnial ... Napisalam mu takiego maila , ze sie zdziwi :classic_cool: :P Kolejna rozmowa w pon. rano ... i poki co ostatnia :O z zaplanowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co,no ja też mam całkiem całkiem pamięć mimo mojego dość zaawansowanego wieku:D i ja tego nadal nie kumam, że stary facet a potem dużo młodszy,hm... no dobra witejcie babiszony:D (ha która zgadnie jaki mi rym natychmiast przyszedł do głowy do słowa babiszony ojojoj,upał chyba źle na mnie działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przychodzi mi do glowy przymiotnik ... wygwiazdkuje go pewnie :P : "pierdolony" ? ;) hmmmm ale mi dalas zadanie na kreatywne myslenie ... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie powiesz ,to dopiero sie obraze :P a humor ? jestem tuz przed okresem i tykam ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem czemu tak mam moze dlatego ze mam juz naprawde ostatnio dosc tej mojej pracy ? :O mialam jechac do gdanska na weekend , ale jakos mi nie wyszlo ... :/ i chyba bede siedziec w domu ... poza tym troche kiepsko sie czuje dzis ...jakos mi slabo ... jestem tu do 14 i znikam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, bij zabij, ale nie wiem o jaki Ci rym chodzi :D tia, już piątek dzisiaj.... a jeszcze rano dałabym się pokroić, że środa... czas tak szybko mija, szok...... nastrój git majonez ;) prawie jak na wakacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to goździk skąd? Pani Basi na youtube nie widziałaś?? :D chyba nawet wklejałam linki swego czasu, koniecznie poszukaj :D miłego weekendu :) a co do rymów to jakoś nie mam weny ;) byś powiedziała, a nie tak nas trzymasz w niepewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×