Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hej dziewczyny :) Przegląd pogodowy - u mnie też zimno, ale podobno w przyszłym tygodniu już ma byc koło 18 stopni. Co do tematu pierścionków po 9 miesiącach, to zabrzmiało to tak jakby jedynym celem kobiety w związku było wymuszenie pierścionka i zaciagnięcie faceta przed ołtarz. Ja teraz bardziej skupiam się na temacie pracy i mieszkania i jakbym teraz miała planować jakies sluby wesela itp. to by mi się nie chciało. Znaczy z jednej strony -wiadomo fajnie, nie? Bo kolezanki mogą zazdrościć, bo jest jakiś przymus społeczny. No ale pomyślcie same ile to jest roboty, stresu, planowania, organizowania...Na razie wystarczy mi stresu w tej mojej porąbanej pracy, którą nie wiadomo jak długo będę jeszcze miała bo laska za którą jestem na zastępstwie już urodziła. Więc kwestia kilku miesięcy i zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel apropo nakładania cieni do powiek - to kwestia jakości cieni - no i nakładaj na powiekę pokrytą wcześniej podkładem. Kiecka w quelle fajna, ja czekam na bonprixa - okazało się że przyślą mi zamówienie dopiero za 3-4 tygodnie - wyslali mi list z przeprosinami :O Goździk tak się domyśliłam że humor Ci się poprawił przy kupowaniu stanika bo Ci cycki urosły :D Ja przerabiałam to jakis czas temu - wtedy uwielbiałam kupować nowa bieliznę :D Wczoraj na lepszy humor byłam w solarium i w drogerii-kupiłam sobie kapsułki nawilżające, maseczki i balsam. Dobrych kosmetyków nigdy za wiele. Angel-facet ma racje - płaszczyk masz fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, małe sprostowanie do tych 9 miesięcy i pierścionka - nie chodzi o żadne wymuszanie, tylko rozeznanie się w intencjach partnera. Bo jeśli po 9 miesiącach facet nie wie i nie umie się zdeklarować, czy chce na serio być z dziewczyną i budować z nią wspólnie przyszłość, to warto się nad tym zastanowić. Te 9 miesięcy i pierścionek to symbole, nie każdemu zależy na złocie ;) Swoją drogą to nie zawsze dziewczyna wymusza ślub, ale pewnie nie mieści Ci się to w głowie ;) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gozdzik , nie kusi mnie quelle ,tylko jakas nowa fajna kiecka ;) Kawka , cienie oczywiscie nakladam na podklad . Mam roznych marek - Revlona, Yves Rocher czy Inglota . Taka raczej srednia półka :) . a co do slubu ... brac tylko dlatego ,zeby ktos zazdroscil, albo zeby ludzie nie gadali ? No prosze :D Bez sensu troche... A czy slub naprawde cos zmienia i czy nie mozna byc z soba bez tego ;) ? nie kazdemu na tym zalezy , chociaz niektorzy uwazaja ,ze slub to rodzaj nie wiem \"zabezpieczenia\" ? W moim przypadku sie okazalo ,ze roznie to bywa :P , no ale nie da rady przwidziec przyszlosci. Czlowiek jakby wiedzial ,ze sie przewroci, to by sie polozyl :) ;). No i deklaracje czy intencje partnera to jedno ... a drugie ze zawsze mozna zmienic zdanie :P. Nawet przed oltarzem. nadal zimno, chociaz slonce swieci :classic_cool: dzis solarium ciag dalszy, mialo byc jutro, ale jak zwykle, plany sie pozmienialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa dziewczyny to co mówicie to samo życie... Kawa to co z tym uzupełniaczem revlona?? mam dziś od rana erotyczny nastrój,dajcie mi tu jakiegoś śmiałka:classic_cool::P;) żartuję oczywiście:D:D:D lepiej se kawę walnę,zamiast...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dopiero teraz zauwazylam , ze nie ma wszystkich rozmiarow ... no coz... hmm moze i lepiej , mniej zamowie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie niezłe ceny są tych ciuchów,ale ja jakoś nie ani quelle ani bonprix być może że kiedyś się skuszę,a być może że nie za to błąkam się po allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka - narazie "tylko" ogladam, do zakupu daleka droga ;) ,chociaz nie powiem, ze mnie nie kusi... Acha - milo Cie tu widziec 🌼 - dziewczyny , poznajcie moja kolezanke z innego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , juz wiem, tylko nie ma specjalnego wyboru ... ide poszukac jakiegos banku ze slabym zabezpieczeniem 🖐️ :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to tak się zastanawiam nad kupowaniem teraz ciuchów,może troszkę sobie odpuścić,i od razu coś letniego tak samo jak z butami,po kozakach szybko się przeskakuje na jakieś klapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Angel, nie sadzilam ze preferujesz taki bazarowy styl, szkaradne te kiecki ktorych linki wkleilas. No ale o gustach sie nie dyskutuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik , wlasnie przypomnialas mi ,ze musze kupic super glue... bo mialam kupic do czegos innego, ale skojarzylo mi sie ze moje japonki wymagaja podklejenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala czytelniczko - nie kazdy chodzi w kreacjach od Chanel , czy Versace na codzien :) , takie kiecki , czy bardzo podobne (tyle ze CZASAMI z lepszych materialow) znajdziesz w Promodzie, Orsayu czy innych tego typu sieciowkach (w ktorych przyznam sie ze kupuje ,bo lubie ), no ale to tez pewnie dla Ciebie za niska półka ? :) No i chyba mamy inne pojecie bazarowego stylu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, ja po prostu wpisuje nazwy firm \"z galerii\" i szukam. Im tańsze - wiadomo, że w wyciętymi metkami. Jest na Allegro dużo ludzi, którzy prowadzą typowo outletowe sklepy. Sukienek może być mniejszy wybór, ale bluzki, tuniki, bluzy jak najbardziej;] Wczoraj zamówiłam dwie bluzy firmowe, z przesyłką zapłaciłam dokładnie 99,80;] Za tyle to nawet jednej takiej bym w sklepie nie kupiła. Dziękuję Angel za prezentację mojej osoby;] Witam wszystkie Panie🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Gozdzik, Ty naprawde potrzebujesz chlopa... Chyba cierpisz na syndrom niedopchniecia hmm? :-P Angel wyrazilam tylko swoje zdanie, takie kiecki kojarza mi sie od razu ze stadionem i vietnamczykami ktorzy je sprzedaja, zgadza sie ze w promodzie czy orsayu mozna znalezc podobne badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syndrom niedopchniecia :classic_cool: ciekawe okreslenie :D a nie wiedzialam ,ze takie kiecki mozna znalezc na stadionie - czesto tam pewnie bywasz Stala czytelniczko, ze wiesz co mozna tam kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
No wlasnie dlatego tam nie bywam ze sa tam wlasnie takie kiecki droga Angel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala czytelniczka
Prosze bardzo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×