Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

oooo, dzięki Angel :) 🌻 swoją drogą to u Ciebie / u Was akurat też może się pozmieniać na przestrzeni roku - ostatnio przeczytałam takie fajne zdanko, które mi się spodobało: "Jeśli po 9 miesiącach nie masz na palcu pierścionka zaręczynowego - nie trać czasu. RUSZAJ DALEJ". I co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszam dalej :D ;) tzn. ruszylabym sie ,ale mi sie nie chce jakos ... a co ma powiedziec Kawa na ten temat ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawie też się pewnie nie chce ;) u nas póki co klimaty raczej nie-pierścionkowe, trzeba będzie chyba "ruszyć dalej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty ......... a ja juz mialam nadzieje na uczestnictwo w jakims egzotycznym slubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, co do egzotycznego ślubu to ja wcale nie mówię NIE :D ale nie uprzedzajmy faktów, dowiecie się wszystkiego w swoim czasie, Moje Miłe Panie ;) gwoździk, a Ty żadnych atrakcji nie szykujesz? ;) jakieś śmiałki, romanse? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe to możemy sobie podać rękę;) bo ja ostatnio to też prawie o niczym innym w robocie nie myślę:O;) pogoda przybija,ogólnie doliniarski nastrój trochę mi się humor poprawił po wczorajszym zakupie stanika, ale z drugiej strony zanim do tego sklepu doszłam to w butach miałam już kałużę no może po kawie?może nie pomoże no ale i nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po kawie :) ja dzis (znow) ide na solarium :classic_cool: bo jest mi zimno , chce wiosny .... nawet zalozylam dzis wiosenny zestaw ;) czarne jansy + fioletowa bluzeczka, a na to RÓŻOWY sweterek . Ale ni chuja , nie pomaga ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze sobie jakas bielizne kupic , bo w obwodzie prawie wszystkie staniki sa za luzne... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. ;) jak malujcie oczy ? pytam ,bo mi sie cien nie trzyma na powiekach dluzej niz pare godzin ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zakupy bieliźniane zaliczałam,i jak narazie wystarczy:) mam wszystko piękne nowe koronkowe a no cyc mi urósł;):D teraz tylko strój mi został do kupienia,bo ostatnio na basenie cycek chciał mi ze stroju wylecieć:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w tym wieku :D ;)))) jeszcze cyce rosna ? :D ;))) kurcze , fajnie :D :classic_cool: no dobra gozdzik, jesli codziennie nie malujesz, to moze od swieta ?? ;) (ostatnio zaszalalam z fioletowo-rozowym cieniem :classic_cool: , chociaz zawsze malowalam na bezowo-brazowo ;) i musze przyznac ze nieglupio to wyglada :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosną rosną zgłupiały na starość:classic_cool: a tak serio to kwestia wreszcie dobrze dobranych staników,odpowiednie wyeksponowanie i te sprawy, tak że jest dobrze:) no ok od święta maluję,ale co Ci będę dużo mówić,ważne że efekt jest na wejście a po jak piszesz kilku godzinach to już jest mi zazwyczaj wszystko jedno:D nie biegam nie sprawdzam jak oko wygląda, więc Ci chyba nie bardzo pomogę a może to kwestia właśnie tej zmiany kolorów?w neutralnych tak się nie rzucało w oczy jak się troszkę rozmazało,a teraz przy takiej konkretnej kolorystyce to od razu widzisz,że jest troszkę niewyraźnie:) nie daj się zwariować,eksperymentuj ale nie sprawdzaj co 5 minut czy cień jest nadal tam gdzie go położyłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak nie robie, nie sprawdzam co pare minut ;) ale to tak smo jak przy lakierze do paznokci ... nutralny kolor sie nie rzuca w oczy, ale konkretna czerwien czy bordo musi byc zawsze perfekcyjnie nalozona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klawiatura "zjada" mi literki ostatnio :O najczesniej samogloski. To cos znaczy ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ NO :P mi odbija ???? hmm moze troche ale kurde BEZ PRZESADY ;) Snieg znow pada :O a rano to byla masakra jakas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój szef ma pomysły o rany,padam,jak to dojdzie do skutku dam znać w przyszłym tygodniu:O;) w sumie nie wiem czy dobrze czy nie śnieg dalej sypie,pogoda kijowa a że mi od soboty zostało trochę wina,to wieczorem gorąca kąpiel i winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co ? obijanie sie... jak zwykle :P ;) mam LENIA GIGANTA ostatnio , i nic nie robie , ani w domu ,ani w pracy. Chociaz w domu to przydaloby sie posprzatac troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie samo podejście jak Ty;) no nie wiem jak Ty,ale ja zamierzam się zmobilizować przed świętami i dom wysprzątać na glanc łącznie z oknami, tylko tak patrzę na kalendarz że do świąt to już blisko i biorę pod uwagę opcję,że mimo dobrych chęci mogę się nie rozpędzić i jednak nie zdążyć posprzątać:D ale czy będę przez to mniej szczęśliwa?nie sądzę:classic_cool:;) jak ta pogoda tak się będzie kręcić to święta w kozakach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×