Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Rudy ;) Zawsze miałam odcień wpadający w bordo, a teraz będzie wpadający w rudy. Mężulek już zaczął do mnie mówić "wiewiórko" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ech...szkoda ze nie chcesz jasnych pasemek na brązie... Super byś wygladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
mówiłam o tym, że moje kochanie też mnie namawiało, prawda? Ostatnio mówie mu "pójde do fryzjera, spróbuje zrobić jakiś balejage (czy jak to sie pisze :O )", a on na to "kochanie ja sobie nie wyobrażam Ciebie w innym kolorze włosów. Zostaw tak na razie jeszcze" :O Zrozum chłopa...:O Tej która temu podoła Nobel conajmniej by się należał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie staram sie nie zwariowac .... ciezko mi to przychodzi..ale nie chce sobie pozniej powiedziec ze nie probowalam..... Dorota - a czytalas cala moja historie ? wcale nie zachowuje sie zgodnie z podrecznikiem ... niestety ... :( .. tak szczerze mowiac zrobilabym wszystko ... zeby z nim byc... chociaz wiem ze nie warto ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel ile to już dni?strasznie cię chłop przetrzymuje, serca nie ma?...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🌻 goździku. Jak tam Twoje po weekendowe plany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
przed-weekendowe zapowiadają się o.k.:classic_cool: Ale teraz myśle o tym,że przede mną urodzinowa imprezka mojej córki, dla kolegów przedszkolaków, jestem przerażona. Póki co szukam pomysłów na stronkach www.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk zaproś mnie prosze :D:D:D Uświadomiłam już męża, że jeśli będziemy mieli dziecko to jego urodziny nie będą wyglądały tak, że dorośli będą jeść i pić, a dzieci bawić się razem. Każdy dostanie czapeczke, trąbke i baloniki i będzie jazda :D A co? Niech dziecko ma troche radochy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik .. ostatni raz rozmawialismy w nocy ze srody na czwartek :( , potem byla klotnia, on sie rozlaczyl, napisalam mu co mysle... i cisza.... w niedziele mu sie przypomnialo ze tego nie dostal ... ja wczoraj mu napisalam czy chce to na maila i ze chce normalnie porozmawiac.... on mi dzis rano odpisal ze woli na maila .. to mu wyslalam ...... - to tak w skrocie.... on rzeczywiscie jest bez serca ... :( ..bal sie zadzwonic dopoki tego nie przeczyta ? moja kolezanka twierdzi ze sa dwa wyjscia.. 1. nie wiedzial co mu tam napisalam i chcial to najpierw zobaczyc... 2. nie zalezy mu w ogole ,ale byl ciekawy ..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrrota
czytałam... myslę, ze to co teraz robisz jest ok... zrobiłaś to co powinnas... powiedziałaś, że chcesz rozmawiac i teraz czekasz na "znak" czy druga stona jest warta tego, zebys czekał! oj...ja wiem ze stojac z boku latwo jest to pisac...ale dobrze robisz! mocno trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel, ja też trzymam kciuki mooooooooooooocno🌼 Ja małej organizuję imprezkę tylko dla przedszkolaków, organizacja z tego co się orientuję jak przed weselem:P Chcę stanąć na wysokości zadania,zaproszenia już mam ściągnięte z netu:P,poszłam na łatwiznę:P, z grubsza zarys wszystkiego mam, ale nie wiem jeszcze ile dzieci moje dziecko sobie zażyczy,żeby mi domu nie roznieśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel ja oczywiście też jestem z Tobą ;) 🌻 Goździk jedno dziecko potrafi dać w kość, ale jak będziesz miała na głowie 10 to dopiero będzie zabawa :D Fajne są takie przyjęcia dla dzieci ;) Zaproszenia, dekoracje, zabawy... Nigdy takich nie miałam :O Pierwsze urodziny na które pozwolono mi zaprosić znajomych to była 17-tka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent,było i minęło,i nie wróci na szczęście teraz przed tobą nowy etap w życiu🌼 Zaprosiłabym cię,gdybyś mieszkała bliże na imprezę maluchów,ale w charakterze opiekunki,do malowania buźek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Bardzo chętnie, bardzo chętnie :D Byłam na wolontariacie w świetlicy socjoterapeutycznej- byłam tą panią co się bawić lubi :D Z miłą chęcią zaopiekowałabym się jakimś dzieciaczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
No to szkoda,że nie jesteś gdzieś "pod ręką"...Przydałabyś mi się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi tez przydalaby sie taka \"imprezka\" ... jakas odskocznia ... fajnie masz gozdzik .... i kolejny raz Wam dziekuje ..za to ze jestescie ..i jeszcze mnie stad nie wywalilyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
Angel, olej gada. U mnie poskutkowało ;) Chwilowo cofnęłam mu status "ex" ;) I słówko do Doroty - mam identycznie! ;) z tym przyznawaniem racji ;) ale pracuję nad sobą, bo też widzę spektakularne efekty "słodzenia" ;) heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
To też jakaś metoda... Być może uda się go pokonać własną bronią. Z przyczyn bardziej nieokreślonych mam gorączke :O Chce do łóżka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
zostałam wybrana na ochotnika i dalej siedze w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie narzekać, to przecież normalna godzina pracy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaa :D 50 minut temu miałam być w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja dzisiaj siedze do 17..17:15 fryzjer...koło 20 bede dopiero w domu .. Czuje sie zmęczona..Czytam zołzy i zauważam ze bardzieje jestem zołzą niż miłą kobitką. To pocieszajace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
jade na miasto..moze upatrze jakieś buciki...albo zajrze do reserved :D :D do jutra kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ buty zakupiłam wczoraj ;) Dziś farbowanie... O ile nie padne wcześniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
jeszcze chwila :O Będe twarda :O Nie wiem po co tu siedze... Nikt nie dzwoni, robota skończona, ale nie moge firmy zostawić pustej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
moja droga kobietko,to się nazywa SZTUKA DLA SZTUKI:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja myśle, że to się nazywa kara, tylko nie wiem za co :O Grzeczna byłam 😭 Wyżale się mężowi dzisiaj :D moze przytuli i pogłaszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
No nie wątpię,że to masz jak w banku:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×