Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

PICHTOWY ANTYBAKTERYJNY KREM NAWILZAJACY

Polecane posty

Mam pytanie, czy ktoras z Was go stosowala? Chcialam go kupic ale nigdzie go nie ma... Chcialam zamowic na necie, ale cena przesylki jest wieksza niz samego kremu. W jaki sposob go dostalyscie? Aby byla jasnosc: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=8369 o tekrem mi chodzi, bo sa jeszcze dwa inne, w sloiczkach, dla cery dojrzalej na noc i na dzien. Ten jest w tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozecie pisac w jakim miescie go kupilyscie? Ja tez na niego poluje w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze on w kazdym miescie jest bardzo latwo dostepny, ale pod warunkiem ze poszukasz go w sklepie z ziolami bo jesli jak na razie chodzilyscie tylko po aptekach i nic nie znalazlyscie to sie nie dziwie bo ja na poczatku tez tak robilam i juz nie widzialam szans na zakup poki nie zaszlam do zielarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promo - ten krem jest np w sklepie ARNIKA na ul Conrada - tylko taki w sloiczku nie w tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomiku, dziekuje Ci serdecznie. Chodzi mi co prawda o tej w tubce, ale jesli maja w sloiczku, to pewnie sprowadza mi ten w tubce:D:D 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja specjalna
sprawdzałąm a zielarskich kilku, nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiekkk
ale ten w słoiczku, to jest chyba do cery dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pichtowy
a wiecie moze gdzie w Centrum,lub na Pradze jest jais sklep zielarski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipical
no wlasnie tez bym byla zainteresowana kupnem na Pradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipical
agula gdzie mieszkasz i czy masz ten w tubce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewarnetta
sprawdzilam adresy aptek Cefarmu w Wawie-Grochowska 207,Waszyngtona 71/73,Samolotowa 2,Ostrobramska 75c/Promenada,mam nadzieje ze komus troche pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pichtowy
tewarnetta jestes cudowna,dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewarnetta
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scemka
ja kupiłam ten krem ale na noc bo innego nie było, i na pudełku pisało tak. Krem na noc PRODERMA profarm przeznaczony jest do pielegnacji cery zarówno młodej jak i dojrzałej. DZIAŁANIE: * ODMŁADZAJACO-likwiduje zmarszczki,zawiera niezwykle cenny hormon młodości AJ(u)G-1 oraz naturalne kompleksy fitocydowe *ANTYBAKTERYJNIE-oczyszczajaco,skutecznie walczy z trądzikiem i wpływa korzystnie na wygląd skóry; *ODŻYWCZO_uzupełnia niedobory witamin i mikroelementów *ENERGIZUJĄCO-rozluźnia napiete mięśnie i likwiduje uczucie ciągłego zmeczenia używam tego kremu od 4 dni i widzę dużą poprawę, to dobranoc wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te w słoiczkach dzialaja tak
samo jak ten w tubce - sklad jest taki sam - tylko rozszerzyli oferte. i te w sloikcahcpisze wyrazne ze do cery mlodej i dojrzalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niestety pogorszyl stan skory.A myslalam ze bedzie taki fajny jak opisywalyscie.ale widovcznie dla kazdego cos innego:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaO
mi niestety tez =( zamowilam przez neta. Jak zaczelam stosowac krem to zaczelam pic skrzyp,moze to on tez oczyszcza i dlatego te nowe pryszcze,musze odstawic narazie te ziola i zobaczymy, a ja juz sie rozmazylam ,......:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×