Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubiona w raju

CIĄZA CZY SKUTKI UBOCZNE....POSTINOR

Polecane posty

Gość zagubiona w raju

Witam :) prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam robic.... wiec 19 lipca 58 godzin po stosunku zarzylam Postinor.... ( i dodam jeszcze ze pechowy stosunek odbył sie w 9 dniu cyklu i 2 dni po zakonczeniu krwawienia miesiaczkowego moj facet nie skonczyl we mnie nie bylo nawet końca bo spanikowalam spadła prazerwatywa ale nie doszlo nawet do przedwytryskow tak mowi moj chlopak ) mimo to zazylam Postinor dla pewnosci bo był to pierwszy dzień płodny wedlug moich wyliczen metoda kalendarzowa ale ta metoda to w sumie zadna metoda....okres powinnam dostac 3sierpnia czyli 4 dni temu i nic :( natomiast od tygodnia bolą mnie strasznie piersi dosc powiększyły sie nie mieszcza sie juz w zadnym staniku ktory nosilam dotychczas :( bola mnie nerki i jajniki i od wczoraj pobolewaja mnie posladki, uda i brzuch ale zawsze przed okresem bolały mnie posladki brzuch i uda nio piersi i nieco sie powiększały.... nio ale okresu ani widu ani słychu......... wiec nie wiem co mam robic zrobilam test ale wyszedl negatywny moj facet tez mnie zapewnia ze w ciazy nie jestem ale..... sie strasznie boje moze okres spoznia mi sie od stresu... a moze dlatego ze dnia 23 lipca czyli 4 dnia po zazyciu Postinoru dostalam krwawienia ktore trwalo 3 dni..... pomozcie mi bo zwariuje!! juz dokladniej nie umie opisac tego wszystkiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×