Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowe ciastko

brać tabsy czy nie??mam dylemat.....nie wiem co zrobić!!!

Polecane posty

nie wiem co mam zrobic.wlasnie mam przerwe w braniu tabsow.we wrzesniu planuje do nich wrocic.ale boje sie konsekwencji.ze bede miec klopoty z zajsciem w ciaze, z drugiej strony boje sie ze teraz zajde, czego na razie bym nie chciala.tak za 2 lata luzz.zyje w stresie, niedlugo bede musiala podjac decyzje a nie wiem, moj facet mowi ze sobie jakos poradzimy beda gumki..ale my i gumki=bejbik murowany:) mamy spory temperament..i nie tak malo lat bo po 24 ale wiadomo, ze tabsy sa wygodniejsze.. naprawde nie wiem co zrobic?nie biore od 2 miechow i czuje sie rewelacyjnie, schudlam momentalnie, nie puchne, nie mam nastrojow!!duzo jest za i przeciw braniu.czy ktoras tez ma taki dylemat???no i jak tu postapić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka 25
mam ten sam dylemat zaczynac od przyszłego miesiąca czy nie, sama nie wiem zrobiłam przerwę po 2 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
POWIKŁANIA, KTÓRE MOGĄ WYSTĄPIĆ PRZY STOSOWANIU DOUSTNYCH ŚRODKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH: · sprawy zakrzepowo - zatorowe, · zatorowość płucna, · udar mózgu, · zawał serca, · ostre zaburzenia widzenia, · zakrzepowe zapalenie żył, · nowotwory: rak piersi, rak szyjki macicy, · guzy wątroby, · schorzenia wątroby, · zastój żółci, · zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, · silny wzrost ciśnienia krwi, nadciśnienie, silne bóle głowy, · trądzik, · zmiany skórne, łojotokowe, · brunatne plamy na twarzy, · zwiększony apetyt, · zmiany w masie ciała, · nieregularne krwawienia, · możliwe zaburzenia głosu w sensie jego wirylizacji, · uczucie napięcia w piersiach, · zmiany w obrębie gruczołów piersiowych, · ból i wydzielina z brodawki sutkowej, · zaburzenia popędu płciowego, · depresyjne nastroje, · uogólniony świąd, · wzrost częstości napadów padaczkowych, · ból oczu przy stosowaniu szkieł kontaktowych, · nudności, wymioty i inne zaburzenia żołądkowo - jelitowe, · układowy toczeń rumieniowy, · pląsawica. Podane przeciwwskazania i możliwe skutki uboczne pochodzą z ulotek i broszur producentów środków antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tabsy byly az tak szkodliwe i nie mozna po nich by zachodzic w ciąże (co za kompletna bzdura) to juz dawno by je wycofano i koncerny produkujące je dawno by zbankrutowały! wiadomo ze zawsze sąjakies skutki uboczne nawet jak bierzez witaminy to po nich tez moga byc ale bez przesady, milony kobiet stosuje tabletki! wazne tylko jest to zeby byly odpowiednio dobrane do organizmu kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×