Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klusek

pęknięta gumka

Polecane posty

Gość klusek

mam pytanie jak to jest jak pęknie gumka. nigdy nam sie to nie zdazylo (i mam nadzieje ze sie nie zdazy) ale chcialabym wiedziec. czy to coś sie czuje podczas stosunku jak pęknie?? czy po stosunku widać ewidentnie ze jest ona pęknieta?? i co mogło byc przyczyną że mogła pęknąć?? (ostry sex, złe założenie) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekiedy czuc ze peknie.. tak jest rozerwana..przyczyna np. zła produkcja .. dziurka.. złe załozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
a zdarzyło ci sie to kiedyś czy wiesz ze słyszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdażylo mi sie osobiscie ale mialam na szczescie 2 zabezpieczenie globulki a wtedy moj jeszcze na szczescie nie zdazyl we mnie skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
AsiK87 a jesli moge jeszcze zapytac to wtedy jak pekła wam gumka mialas dni plodne czy raczej nie płodne?? czy same globulki (po peknieciu) daly Ci takie zabezpieczenie ze nic sie nie stalo?? (czy tez "uratowaly" to tez dni nieplodne)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaaaaaaaa
jak pęknie - to czujesz ! - trach i już - no i wtedy bieda. Na szczęscie w awaryjnych sytuacjach jest postinor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaaaaaaaa
jak pęknie - to czujesz ! - trach i już - no i wtedy bieda. Na szczęscie w awaryjnych sytuacjach jest postinor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 157cm
A może peknąć tylko tak troszeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bongo Bongo
ja nie poczułąm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarasadi
AsiK87 on poczuł, że pękła i wyszedł ze środka przed wytryskiem czy wyszedł przez przypadek np podczas zmiany pozycji i zobaczyl ze gumka jest peknieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz.. poczulismy ze pekła i szybko wyszedł wtedy mialam dni płodne ale wtedy nie zdazył skonczyc we mnie.. i ale było duzo tego płynu wiec globulki mnie uratowały na szczescie .. miałam schizy.. i dlatego juz takich akcji nie chcialam.. i biore tabletki juz prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
157 cm ......... jesli kupisz nie w aptece to zdazaja sie dziurawe :) moja kolezanka przez to ma dzidzie:) a ja co kupiłam w aptece i pekła.. a raczej założona dobrze była bo to 1 raz nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
ale jak dziurawe??? bylo widac po stosunku ze byla dziurka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta gumka pekla całkowicie byla rozerwana mozna tak pow.. dziurki niekiedy nie da sie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monayka
no wlasnie tak sie zastanawialam nad tym, mi nie pekla ale mojej przyjaciolce tak to mowila ze pekla zupelnie, cala rozerwana byla. nie wiem co tu sie stresowac, wiadomo gumki na bazarze sie nie kupuje tylko w miare mozliwosci w aptece.. grunt to nie kupowac u starych babc w kiosku bo one czasem same przekuwaja gumki igla (!) a jak sie rozerwie to isc po postinor, drogo bo drogo ale pewnie.. a pekajace gumki zdarzaja sie naprawde rzadko.. chyba kazda z nas musi przez to raz w zyciu przejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
ja podziekuje:)- wole nie przechodzic:) ja kupuje zawsze w marketach (durex) szczelnie zapakowane z dobra data waznosci. chyba dobrze co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka111
ja stosowałam durex i za którymś razem pękła (moze była źle założona) i od tego czasu biorę pigułki, żeby niepotrzebnie się nie stresować. Pęknięcie oczywiście widać (była rozerwana na końcu), ale ja tego nie poczułam i musiałam wziąć tabletkę po (kupiłam u ginekologa nie pamiętam nazwy ale jakaś inna niż postinor i tańsza na szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukass000
Witam ) Sluchajcie potrzebuje pomocy Kochalem sie dzis ze swoja dziewczyna i pekla nam gumka przed wytryskiem kiedy zauwazylem ze gumka jest peknieta natychmiast przerwalismy stosunek.. Czy mam powod do obaw ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Raczej tak. Ale nie martw się na zapas. A jeśli już pojawi się nieplanowana ciąża to szukaj pomocy tutaj https://wszystko-o-aborcji.pl/ . Tabletki poronne to skuteczne rozwiązanie. Nie potrzebujesz recepty żeby je zamówić. Rzuć okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyszłość pomyślcie o innej formie antykoncepcji, np: kontroli dni płodnych u dziewczyny. Jest wiele różnych testerów owulacji, ja osobiście polecam wam ten afrodyta. Sama stosuje i wiem kiedy są moje dni płodne. Jest on tani, poręczny i łatwy w obsłudze- nie potrzeba dodatkowych odczynników itp, itd... Ja kupiłam go przez stronę sklepu naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dobra wulkanizacje gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_Ewelina

Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne

Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%)

Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%)

Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii)

Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%)

WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą (najpierw otwierasz-sprawdzasz co zawiera przesyłka i dopiero płacisz)

Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim

GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu

Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawiasz się, czy jesteś w ciąży?'

Napisz lub zadzwoń: www.kobietawpigulce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka

Ja polecam kapturek antykoncepcyjny FemCamp + Contragel green i wszystko działa jak w szwajcarski zegarku 😆 prezerwatywy czasem pękają... nam się 2 razy zdarzyło było widać po fakcie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×