Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość OBOJETNA -
do BBTTTTTT WIESZ ALBO MA SIE KLASE ALBO 7 KLAS TY NAPEWNO MASZ SIEDEM ONI SWOJE TY SWOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thermage
Mam 55lat i zrobiłam Thermage w W-wie, nie jestem zachwycona. Wróce do wypełniaczy i Botoxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Obojętnej
Sądzac po porównaniach jakie stosujesz w swojej agresywnej wypowiedzi to jesteś dosyc stara raszpla. Bo jeśli ktos pamieta siedmioklasową SZKOŁĘ POWSZECHNĄ i stosuje porównania do niej na forum o Botoxie to musiał sie urodziść świerzutko po II Wojnie Swiatowej Czyli masz z przodu 4 albo 5 cudzie ty mój (1940-1950) Wy ludzie starej daty często nie macie ogłady i cierpliwosci dla innych.(MŁODSZYCH) No bo może ta BTTTTTT i troche uparta,może i myli sie i podaje nieaktualne ceny.Ale czy to jest powód do lżenia jej na forum . Możesz tego nie czytać nikt cie nie zmusza. Pomyśl zanim kogos tu znowu obrazisz ty.... NIETAKABARDZO OBOJĘTNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty z kolei
masz problemy z liczeniem,wnioskuje,ze jestes slaba z matematyki hihi bo skoro wnioskujesz,ze ta pani wyzej to rocznik 1940-1950 to z przodu 5 lub 6,a nie tak jak napisalas 4 czy 5,wiec jazda do szkoly a nie na forum o botoxach przesiadujesz. A teraz zegnamy panie BBTTTT I OBOJETNA i wracamy do tematu i o wymianie pogladow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
:) Oj Kobitki wszytskie tutaj jesteśmy bo chcemy byc piekne i zalezy nam na wyglądzie... Nie ma co się denerwować, a już napewno poco sobie wytykać lata...przeciez gdybysmy miały po 18 lat to by nas tu nie było...choc kto wie :):):) Jak jak pisałam zrobiłam i jestem baaaaaardzo niezadowolona (bruzdy koło nosa) kwasem hialuronowym. Zapłaciłam dużo, a jest bez efektu. Okzałao się, że tak duża kwota była za małą dawkę i nie było wystarczająco... a mm ok 40 lat. Czekam ciagle na jaies info w sprawie dobrego gabinetu lub dobrego lekarza w ok warszawy.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucio49
Myśle ,że nie ma złotego środka na wieczną młodość, jednym pasuje botox drugim fale radiowe kazdy organizm reaguje inaczej i nie można negować zadnej z tych metod ,powinnyśmy sie cieszyc ,że mamy mozliwość wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pierwszy botox
od dawna śledzę to forum i dziś właśnie się zdecydowałam na zabieg. Jestem z warszawy, gabinet znalazłam na stronie dermatologia -estetyczna.Cena przystępna, wspaniała obsługa, bardzo miła pani dr. Czekam teraz na efekt, ma się pojawić w niedzielę!!! Złote tarasy zdecydowanie odradzam, również sprawdziłam. Chciałam się osobiście przekonać i rozmowa z lekarzem powierdziła Wasze zadanie o tym "gabinecie". Na szczęście znalazłam inny gabinet i wykonałam zabieg w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga1111
Do Miu1Miu1 Cześć, ale zbieg okoliczności, bo jedną z tych kobiet wściekle wybiegających z \"Botoxexpress\" byłam ja. Lekarz powiedział prawdę, ale nie do końca: 1. w usta wstrzyknięto mi coś co miało być na 2 lata a zniknęło po 2 mies. i oczywiście kosztowało odpowiednio drożej niż \"zwykły\" wypełniacz, czyli 1650. Dodatkowo zrobiłam sobie botox na czoło, moja przyjaciółka też. Mój botox zniknął po 2 mies jej po 1mies. Szefowa Botoxexpres miała się pojawić tego dnia, gdy przyszłam z reklamacją, uprzednio umawiając się na wizytę. Oczywiście mnie całkowicie olała, w trakcie moich wywodów i zażaleń pielęgniarka zadzwoniła do tej baby i wielka szefowa powiedziała, ze łaskawie mogą mi wstrzyknąć gratis 0,5 dawki w usta. Wyśmiałam ich! Nawet lekarz się z tego uśmiał, bo wiedział, że to absolutnie nie wystarczy. Powiedział mi również, że sporo pacjentek wracało z reklamacjami.... Najgorsze jest to, że taki gabinet może otworzyć praktycznie każdy kto ma taką wizję i trochę kasy i robią wszystko bezkarnie, bo jak tu udowodnić, że masz rację....? Ja specjalnie kazałam im zrobić mi zdjęcie ust przed i po, z tym ,zę jak ich zaskarżę to fotki skasują i po sprawie. Teraz mam nowe doświadczenie i będę takie zdjęcia sama sobie robić przed i po zabiegu w obecnośći lekarza i własnym aparatem!!! Przynajmniej będę mieć jakiś dowód, może to coś da... APEL!!!: Dziewczyny jeżeli ktoś Was zrobił w konia to starajcie się o tym wszędzie pisać, na każdym możliwym forum, żeby więcej kobiet oszczędzić przed konowałami. Ja zaraz biorę się do pracy!;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 15 stronie tego topiku chyba jako pierwsza wypowiedzialam sie o Collagena w Warszawie.Chamstwo i oszustwo!!!!!!!!!!!! Jedyne co mozna zrobic to odradzac kazdemu.Zepsuta opinie nie latwo pozniej poprawic.My juz pieniadze stracilysmy,ale moze kogos uchronimy od tego.Wsrod moich znajomych wszyscy wiedza kto to jest Collagena botoxexpress.Najwyzszy czas by ktos w koncu takich karierowiczow jak pani Eryka(tak chyba ma na imie wlascicielka) przywolal do porzadku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
Maga1111 .... nie miałysmy okazji porozmawiać, bo to wszytsko w nerwach było. Ja byłam z kolezanką tez w sprawie reklamacji... Jeszcze ten młody lekarz, który był zachowywał się OK...potwierdzał to co piszesz, że nie w porzadku jest takie okłaymwanie pacjentów, mówił o ustach, które miay byc na 2 lata a zeszły zalewdie po kilku miesiącach. U mnie jeszcze lepszy numer... zrobiłam bruzdy nosowe...efekt praktycznie zerowy. reklamowałam po 1 tygodniu... to był piatek, ten lekarz młody powiedział mi, że absolutnie to jest bez efektu a zapłaciłam 1600 zł...koleżanka miała botox na marsa (zmarszczka lwia na czole) też nie wyszło jak nalezy... Ponieważ nas przyjmowała inna lekarz, Wielka szefowa umowila się z nami i lekarka na niedzielę... jak zobaczylam to stare czupiradło to padłam...baba po 70 z rosyjskim akcentem, w jakiejś sukience-podomce...no koszmar...darła się, że ona tu nic za darmo nie daje i że jak ja chce to ona mi zrobi jak nalezy za kasę...!!!!! No afera straszna. Zadzownilam od razu przy niej do mojego adwokata. Wlascicielka sie zdenerwowala...zaczela sie trząsc...ostatecznie mojej kolezance dostrzyknela 0,5 kwasu, ale powiedziala, ze tylko dlatego, ze ma wyszczekana kolezanke....czyli mnie :) Moja adwokat szykuje do niej pismo o zwrot pieniedzy i odszkodowanie... ja tego tak nie zostawie...sorry, ale nikt nie bedzie mnie robil w balona. Poza tym robiac zdjecie piel;egniarka i lekarka oklamala...powiedzialam, ze nie zycze sobie zdjęć...a Pani, ze robi zblizenie TYLKO tej czesci twarzy, ktora bedzie robiona. Kiedy spotka;lam się tam z Erika Kowalik okazalo sie ze zdjecie jest CALEJ twarzy...jakim prawem???? Poza ym do zdjecie kazaly i mnie i kolezNCE SIĘ UŚMIECHNĄĆ I ZMARSZCZYĆ.... teraz juz wiem dlaczego.... Ten mlody lekarz duzo nam powiedzial o tej Pani Kowalik... Moja prawnik i do Zlotych tarasow napisze, bo nie moze tak byc, ze jakies babsko bezkarnie dorabia sie na oszustwie...jeszcze niby malymi literkamima napisane na karcie, ze jak efekt jest niezadawalajacy to owszem doloza materialu ale za kase....wychodzi na to, ze zebym ja byla zadowolona to u tej pani powinnam zaplacic 3.200 zl.... no chyba żart jakiś... w kazdym razie ja mam zamiar zawalczyc o zwrot pieniedzy i odszkodowanie.... Luna_pienaa...:( fakt, ostrzegałas....przeczytała i w ogóle znalazłam to forum po fakcie.... Faktycznie, chamstwo i oszustwo, trafnie to opisałaś, napisz Kochana dokładnie u kogo byłas jesli możesz...:) Z góry Ci dziękuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
Następnym razem wybierz kogoś ze strony http://www.dermatologia-estetyczna.pl Będziesz szanowana ,wysłuchana i zapłacisz 1 raz!!! Może nie 800 a 1000 ale JEDEN RAZ. BĘDZIESZ MIEĆ PEWNOŚĆ KTO ROBIŁ ZABIEG I JAKIM PREPARATEM. To jest ważniejsze od tzw.ceny wyjściowej którą mami sie nieświadome niczego kobiety a p[otem dopiero wychodzi szydło z worka i płacisz podwójnie Czytam o tej Collagenie i widzę że tam są osiągane szczyty bezczelności i arogancji .Ale dzieki reklamie ta właścicielka zarobi jeszcze na niejednego Mercedesa CLK i odpoczynek na Bali po wyczerpujacej pracy. Przecież codziennie sie zdrowo namęczy z niezadowolonymi pacjentkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GITA
do BBTTTTTTTTTTTTTT W JAKIM GABINECIE PRACUJESZ ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BTTTTTTTTTTTTTTT
Do Gita. Wiem że ty w Collagenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddd
Do GITA... Tobie juz dziekujemy!!!!!!!!! Spadaj babao na szczaw..... Wiesz Twój post jest naprawde mało merytoryczny... myślę, że BTTTTTT ma 100% racji. To są techniki jak zywcem z Collageny...chamstwo i nic więcej..... Mam nadzieje, że zła opinia za tym pożal się Boże wychodkiem Botox expresem pójdzie w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miu miu Robilam w sierpniu ubieglego roku W ZLOTYCH TARASACH,,nazwiska lekarza dokladnie nie pamietam, Borkowski czy jakos podobnie;pani pielegniarka/recepcjonistka powiedziala mi ze jest chirurgiem,mlody lekarz na oko po 30-tce i bardzo mily.Botox mialam tylko na czolo(pionowe i poziome),efekt zerowy,kilka siniakow.Pamietam ze lekarz powiedzial mi ze bedzie dobry efekt bo mam cienka skore. Idac tam(to moj 1 botox) bylam bardzo nastawiona pozytywnie,a tu takie rozczarowanie. STRZEZCIE SIE COLLAGENA BOTOX EXPRESS W WARSZAWIE!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga1111
Droga Miu1Miu1, jestem bardzo, bardzo zadowolona, że chcesz z tymi oszustami wejść na drogę sądową, jeżeli będziesz potrzebowała świadka pisz, a ja się stawie na sprawie!;) Nie chodzi mi nawet o pieniądze, które straciłam i olbrzymie rozczarowanie, ale szlag mnie trafia, że taka wstrętna baba dorabia się na nas. Koniecznie trzeba ją powstrzymać. Świetnie, ze Twoja prawnik zamierza powiadomić o tym zarząd Tarasów! Doktor z Collageny faktycznie jest bardzo sympatyczny i tak naprawdę zdecydowałam się tam robić swoje siebie ulepszenia ponieważ on był tak miły i przekonywający. Tego dnia, gdy wróciłam z reklamacją do niego miałam najmniej pretensji, ale teraz widzę, ze już sporo widział tych reklamacji i nic nie powiedział, więc co mi po jego sympatyczności, na niego jestem również wściekłą. Cholera teraz już nikomu nie można zaufać. Drogie Panie, no właśnie w kwestii zaufania polecono mi lekarza dr. Marcina Ambroziaka, podobno "robią" się u niego znane twarze z mediów, więc chyba jest dobry. Zamierzam przejść się do niego na przegląd 30 latki:) i sprawdzić co specjalista poleca z menu (botox, mezoterapia, lifting:) itd... echh, ciężko jest się starzeć w świecie pięknych kobiet patrzących na nas z telewizora czy czasopism., szczególnie jeżeli wiemy, ze już nie mają 18 lat). Czy któraś z Was korzystała z jego usług? Proszę o info. Pozdr. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Czegoś nie rozumiem .. Macie w Warszawie słynną na całą Polskę dr Noszczyk czy nikt do niej nie chodzi??? Ma bardzo niemiłą (jedną bo druga ok)recepcjonistkę, ale poza tym żałosnym szczegółem, który może sama wyeliminować jest bardzo ok pod każdym względem. Złote Tarasy robią furorę tylko dlatego że są Złotymi Tarasami .. wiadomo o czym mówię..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
Dr.Ambroziak jest najlepszy w Polsce. Zdecydowanie polecam.Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tencozawsze
Dziewczyny, ja mam mieszane uczucie co do collageny,w zloty tarasach Pani dr chirurg dr byla bardzo ok. Botox na czole utrzymal mi sie do 10 mc! botox na kurze lapki krotko bo ok 5-6 mc Mialam straszne bole glowy ktore trwaly ok 2 mc + podkrazone oczy i nie wiem czy to wina produktu i mojej reakcji na niego czy poprostu zle ostrzyknietego produktu. pazatym mialam rowniez wstrzykniety wypleniacz najdrozszy w tym czasie nie pamietam nazwy ale mial starczyc na ok 2 lata niestety - 7 mc i bruzdy sa jakie byly. Powiem inaczej nie wroce tam pomimo , ze botox utrzymal sie tak dlugo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox utrzymal Ci
10 miesiecy????az wierzyc sie nie chce.. A jak dawno temu robilas w collagenie?,moze to bylo za czasow kiedy jeszcze im zalezalo na dobrej opinii.Teraz nie maja najmniejszego szacunku do klijenta,produkty najnizszej jakosci lub z domieszka czegos nie daja zadnych efektow.Szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana22222
czy 22 lata to nie zbyt mlody wiek na botoks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześś
już jesteś za stara na botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
WITAM.Od jakiegos czasu czytam wasze wypowiedzi na tym forum poniewaz jestem zainteresowana wstrzyknieciem botoxu lub kwasu hialuronowego.Mysle raczej o tym drugim bo jest naturalny i bezpieczniejszy wybralam juz nawet gabinet i chcialam spytac czy ktoras z was robila tam tego typu zabieg COSMETDERM WROCLAW DR.MIELECKA DR.LELONKIEWICZ slyszalam ze jest sprawdzony ale chcialabym poznac opinie kogos wiarygodnego kto tam byl bo moje informacje sa raczej z drugiej reki.DZIEKI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga1111
BTTTTTTT dzięki bardzo za opinię. Dam Wam znać jak mi poszło, ale to trochę potrwa, trudno u niego z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
Daj znać koniecznie..Zapytaj go też o Dysport. Podobno teraz robi go częściej niż Botox. Słyszałam dobre opinie o Dysporcie w rękach dr.Ambroziaka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox uzależnia
Uwaga! Botoks uzależnia botoks · botulina · pałeczki jadu kiełbasianego · zastrzyki · uzależnienie · zmarszczki · acetylocholina · neurotoksyna Botoks może uzależniać tak samo jak alkohol czy hazard. Według lekarzy, aż 40% pań, którym wstrzykuje się tę neurotoksynę, by spłycić zmarszczki, kompulsywnie pragnie następnych iniekcji. Po wstrzyknięciu botoks czasowo paraliżuje mięśnie. Ponieważ przestają się one kurczyć, nie marszczy się pokrywająca je skóra, dlatego z kolei "znikają" zmarszczki. Aby efekt wygładzenia utrzymał się, zabiegi należy powtarzać co kilka miesięcy. Wyniki wspomnianych na początku artykułu badań zostaną omówione na spotkaniu Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgów Estetycznych (British Association of Aesthetic Plastic Surgeons). Przeprowadzili je dr Carter Singh (psycholog zatrudniony w Derbyshire Royal Infirmary) i konsultant chirurgii plastycznej z Londyńskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej Martin Kelly. Panowie przeprowadzili wywiady z klientami 81 klinik i porównali osoby, którym wstrzykuje się botoks, z pacjentami poddającymi się mniej inwazyjnym metodom upiększania. Odkryli kilka zatrważających zjawisk. Ponad 50% użytkowników botoksu wykazywało brak kontroli nad procesami naturalnego starzenia się. Blisko połowa pacjentów denerwowała się na osoby krytykujące ich za stosowanie zastrzyków z botoksu. Ponad 50% donosiło, że naprawdę czuje się młodziej, a nie wspominało o odmłodzeniu wizerunku (młodszym wyglądzie). Aż u 40% występował przymus powtarzania iniekcji (zachowanie o charakterze kompulsywno-obsesyjnym). Doktor Singh uważa, że zwolennicy botuliny bardziej obawiają się starzenia i nie umieją, niestety, tego kontrolować. Botoks zmienia fizyczny wygląd skóry danej osoby i ostatecznie prowadzi do poprawy obrazu ciała. Nietrudno się od tego uzależnić... Botoks jest wysoce oczyszczoną i rozcieńczoną postacią toksyny wytwarzanej przez pałeczki jadu kiełbasianego. Działanie botuliny polega na zahamowaniu bądź znacznym ograniczeniu wydzielania acetylocholiny, a więc neuroprzekaźnika zakończeń nerwowo-mięśniowych. Zastrzyków nie powinno się podawać kobietom w ciąży i karmiącym piersią. źródło: BBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitaliga
C taka cisza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBTTTTTTTTTT
Baaaaaaardzo odkrywcze! Niektórzy Panowie lubią takie "kozuchy" z siwymi włosami i zmarszczkami,(co to sie naturalnie starzeją) niewydepilowanymi nogami ,paznokciami co nie znaja lakieru i z wągrami na nosie- takimi czarnymi punktami w zbliżeniu. Tak !...są tacy faceci ALE NIE MÓJ!!!!!!!!!!!!! I całe szcęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianka777
Moim zdaniem tekst "botox uzależnia" myli przyczynę ze skutkiem. Fakty są następujące: Chcę być "piękna", więc nie godzę się na zmarszczki, bo mogę ich nie mieć dzięki dysportowi. Kiedy efekt jego działania zanika, najnormalniej w świecie umawiam się na następną wizytę, bo wiem, jak ładnie mogę wyglądać dzięki temu. Rzeczywiście, po długim okresie podziwiania gładkiej skóry wokół oczu nie mam ochoty oglądać zmarszczek - ot i cała filozofia tego rzekomego uzależnienia ;) Prasuję koszule i bluzeczki, bo nie lubię chodzić w pogniecionym ubraniu; co więcej, robię to po każdym praniu. Czy to uzależnienie? Nie, po prostu wyprasowana koszula wygląda ładniej. Wyprasowane zmarszczki także. Owszem, wśród osób poprawiających swoją urodę, kupujących karnety do fitntess klubu, umawiających się do kosmetyczki czy na serię masaży, będzie STATYSTYCZNIE więcej osób niezadowolonych ze swojego obecnego wyglądu i chcących coś poprawić. Ale to jest oczywiste, bo właśnie dlatego znalazły się tu, a nie przed telewizorem w sflaczałych kapciach i spranych gatkach ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×