Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość GIGIgirl
Inka35,Lara dziekuje :-) Lara,pozwolilam zanotowac sobie Twoj nr tel, tak na wszelki wypadek gdybysmy kiedys zdecydowaly sie na wspolny zabieg, jestem 'za' ;) chcialabym wypelnic cieniutkie 2-4 linijeczki pod oczami to jest malenstwo i pewnie cala ampulka restylene to bedzie za duzo(?) po botoxie jestem juz pelny tydzien i czekam na pelny efekt - czyli po 2 tygodniach, juz dzis moge powiedziec ze z nia na dzien wygladam na coraz bardziej wypoczeta, 2 lata juz mi sie cofnely na obliczu, ludzie to widza, facet moj twierdzi ze swiezo wygladam, wieczorem nie mam 'zmeczonych' oczu, mam teraz takie..sexy-lisie spojrzenie ;D Lara - jesli bedziesz robic restylen to moze wpisz sie tu wczesniej, ja tu bede zagladac;byc moze wybierzemy sie razem :) jesli chodzi o termin to zdecyduje jak ocenie efekt botoxu po kolejnych 7 dniach, mysle jednak ze za miesiac - dwa(?) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
DZIEWCZYNY!!!!Już jutro idę na botox,cholera-trochę się boję!!Ale czytając wasze wypowiedzi tutaj zaczynam być pełna wiary i optymizmu,mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze,bo jak nie to przez pół roku będę tak nieznośna,że mój facet stwierdzi ,że czas znalezć inną kobietę!Trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
To nic strasznego...potem sie człowiek czuje tak fajnie...jest piekniejszy :) Mam tylko nadzieje, że wybrałas sprawdzone miejsce, bo są oszuści. Ja robiłam w Botox Express i ABSOLUTNIE ODRADZAM... Zanim się zdecydujesz na miejsce poczytaj sobie ten topic...To jest naprawdę skarbnica wiedzy, która tutaj jest zawarta dzieki doświadczeniu :) A tak ogólnie to powodzenia :) i napisz jak było 🌻 A co bedziesz robiła i w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta32
Aja robiłam botox na czoło i opadły mi powieki ,wyglądam strasznie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta32
byłam i powiedzieli mi że mam zwiotczałe powieki -i nie utrzymuje jedrnego czoła no i musze wstrzyknąć wszedzie (gada bzdury co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
do ZYTA 32 Wyczytałam, że po botoksie może się zdarzyć opadnięcie powiek i brwi, ale ono ustępuje po 2 tygodniach. Napisz, ile dni jesteś po botoksie czoła, bo jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGI i inne dziewczyny tez botoks będzie ci sie trzymał z pól rfoku wiec tak szybko sie nie skontaktujemy ,ale nr trzymaj Po botoksie moga opadac powieki - który lekarz ci to robił ? Przeciez widział skórew i mięśnie - nie martw sie to przemija choćź tego nie doświadczyłam i mam nadzieje nie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Do Ewita1000 nie masz sie naprawde czego bac, zabieg absolutnie nie boli a zaobaczysz jak ciesza efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
DZIEWCZYNY JUŻ JESTEM PO!!!!Nie było tak żle ,trochę znieczulenia i przeżyłam.MIU MIU gabinet jest sprawdzony a oprócz tego czytałam wasze wypowiedzi przez ok miesiąc czytałam też inne informacje na temat BOTOXU ale na tym forum to rzeczywiście masz rację jest ogromna skarbnica wiedzy,tutaj można się wiele nauczyć na niestety cudzych błędach.Robiłam we Wrocławiu w COSMETDERM.Robiłam czoło,i oczy,ale tylko tzw.zmarszczki słoneczne pod okiem nie bo jeżeli będę miała szczęście to te pod oczami same się wygładzą,ale jeśli tak się nie uda to za dwa tygodnie mam przyjść jeśli będę chciała i pani doktor zrobi mi pod oczami za darmo.Mam jednego małego siniaka koło oka i trochę boli mnie głowa ale teraz czuje że już przestaje ,jestem juz ponad pięć godzin po zabiegu i na razie wszystko jest ok.Efekt ma być po dwóch tygodniach widoczny ale wydaje mi się,że te bardzo drobne zmarszczki pod oczami już się wyprasowały.Sam zabieg rzeczywiście nie boli jest tylko nieprzyjemny i myślę że jeżeli będzie widoczny efekt to warto go powtarzać.POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
Hej Dziewczyny!!!To znowu ja mam pytanie do tych,które miały botox już kilka razy i są zadowolone-czy blokada mięśni następuje zaraz po wstrzyknięciu botoxu ,czy to się dzieje stopniowo do dwóch tygodni?Bo na razie to nadal mogę robić wszystkie miny i marszczyć się tak ,jak dotąd...GIGIgirl jak było z tobą?Dziewczyny napiszcie jak to dokładnie jest bo ja zaczynam wątpić w skuteczność działania MOJEGO BOTOXU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
do Ewity1000 Mnie się kurze łapki wygładziły po dwóch dniach. Na drugi dzień coś widziałam , ale niezbyt wielka to była różnica. ( robiłam tylko kurze, bo czoło jest dobre ) Tak zupełnie żeby nic się nie marszczyło, to nie jest. I dobrze, inaczej wyglądałoby się sztucznie. Ja z pewnoscią botoks powtórzę w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja robiłam botox już 3 razy. Mam robione całe czoło, bez kurzych łapek, bo nie muszę. Jestem po 30-tce więc zmarszcki mimiczne bez botox-u miałam już widoczne. Ja efekt zauważam od razu po wstzryknięciu Nie jest to efekt końcowy, ale minimalnie widzę różnicę. na efekt końcowy trzeba poczekać do 1 tygodnia, z tym że z każdym dniem czoło jest coraz bardziej wygładzone i nie ma sztucznego efektu. Botox robię w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Ewita1000, jestem juz 10 dni po botoxie i efekty sa widoczne po 2-3 dniach (to te pierwsze) a teraz jestem zadowolona bo po kurzych lapkach ani sladu (choc byly niewielkie i to raczej o te linie pod oczami mi chdzilo) natomiast linie pod oczami juz sie wygladzily chociaz jeszcze troszke je widze ale to pewnie tylko ja ;) generalnie jestem zadowolona bo wygladam i czuje sie o kilka lat mlodsza i napewno powtorze zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
GIGIgirl ja kurze łapki też miałam niewielkie i tak jak ty mam po dwie linie pod oczami,one mnie najbardziej drazniły a oprócz tego lekkie worki pod oczami(to po mamusi),które chyba trochę jakby zmalały.Czy robiłaś botox pod same oczy też ,czy tylko na kurze łapki? Te moje zmarszczki ogólnie nie były za głębokie ale mnie denerwowały,szczególnie te pod oczami(kreski),i to na nich najbardziej mi zależało, żeby zniknęły ale na razie jeszcze są.Może jestem zbyt niecierpliwa...GIGIgirl ile masz lat,jeśli można spytać bo wygląda na to że mamy podobny układ zmarszczek ale ty zrobiłaś botox szybciej i już widzisz efekty ciekawe czy u mnie tak też bedzie.Czy mimikę twarzy masz nadal taka samą ,możesz się marszczyć bo ja,jak napisałam wyżej mogę.INKA35 napisała,że to dobrze bo wtedy jest naturalnie i z tym sie zgadzam,bo nie chciałam osiągnąć efektu maski.Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te dialogi i sama nie wiem co myśleć :| ide na botox dzis o 20:00 boję się makabrycznie, różne są opinie i mam lekki metlik w głowie. Mam do zlikwidowania kreskę między brwiami i kurze łapki. Napiszę jakie mam odczucia po zabiegu. O nic nie pytam, bo za późno, trudno - decyzja podjęta \"świat należy do odważnych\" 1,5 miesiąca temu zrobiłam sobie usta, bolało, ale jestem zadowolona - kredki na bok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
DO AGI0506 USTA BARDZIEJ BOLA NIZ BOTOX!!!Tak mi mówiła pani doktor,która robiła mi botox bo myślała że mam usta zrobione,ale ja je mam po mamusi tak jak worki pod oczami(HI HI !!).AGA życzę powodzenia,mam nadzieję że wybrałaś dobrego lekarza,napisz jak się czujesz,ja robiłam wczoraj i na razie minimalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Botoks wcale nie boli, czuje się tylko ukłucia. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w usta bardzo szczypie, ale da się to znieść, bo ból trwa krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Słuchajcie dziewczyny! jest już nowy kwas hialuronowy który ma w sobie środek znieczulający. Nazywa sie Juvederm Ultra. stosuje go juz doktor Kęcki z Brzegu koło Opola. Może zrobie sobie nim usta podobno to jest rewolucja. Dam znać jak będzie po wszystkim. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkich, zabieg miałam w piatek, jest to taki ból,że da się wytrzymać. Sama juz nie wiem, podobno efekt jest po 4 dniu. Tak naprawde jeszcze tego nie widzę, troche uniosły mi się brwi, zobacze co powidzą moje koleżanki jutro w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie botoks
twarz jest sztuczna,miesnie sparalizowane,moja ciotka to sobie zrobiła wyglada jak manekin,sztuczna fujjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!a teraz załuje ze nie ma złotych nici-jej kolezanka zrobiła i jest bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie przesadzi w botoksem,to pewnie,że twarz jest sztuczna,np. tak jak u ewy minge,własnie chodzi o to,żeby znalezc dobrego lekarza,który zna się na rzeczy i potrafi powstrzymać zapędy klientek dążących do \"perfekcji\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) podobno widać zmianę, tak orzekły moje koleżanki z pracy, dzis jest 3 doba a podobno po 4 widac efekt a po 2 tyg. jest rewelacja - zobaczymy. Boje sie tylko żebym po 6 miesiącach nie wyglądała gorzej niż przed kilkoma dniami... A mam jeszcze pytanko - tataj czytam, że piszecie o cenach np.600, 800, 1000 czy wiecie jaka jest cena za 1 ampułkę - ja płaciłam 400zł. i robiła mi zabieg dr Iwona Minkiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
aga0506 prosze napisz gdzie robilas botox, w jakim miescie i jaki gabinet(?) wpisalam w google nazwisko tej pani dr ale nie znalazlo nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajaja
znalazłam w googlach :P cos takiego : MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA WSZYSTKICH Dr Iwona Minkiewicz ul. Medyczna 22 m 1 Płock tel. 694-950-202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGIgirl :) ja sobie robiłam w okolicach Warszawy, Pani dr jest z wawy, a robiła mi w gabinecie kosmetycznym w Chotomowie. Zaczęłam dostrzegać różnice na + :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGIgirl :) ja sobie robiłam w okolicach Warszawy, Pani dr jest z wawy, a robiła mi w gabinecie kosmetycznym w Chotomowie. Zaczęłam dostrzegać różnice na + :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
dzieki aga 🌼 ja jestem z Krakowa ale ..moze kiedys jak bede w okolicach .. ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×