Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Wenezuella
Mam 45 lat, botoxem zrobiłam sobie czoło i kurze łapki, i wypełnienie bruzd okołonosowych. Efekt jest super. Po wypełnieniach, miałam delikatne opuchniecie i zaczerwienienie, ale na dobra sprawę, już po godzinie bez obaw, po zamalowaniu podkładem mogłam wyjść na spotkanie. A naczytałam się tu, że i tydzień widać mocne ślady. U mnie po 2 dniach skóra była gładka. Zaznaczam, że robił mi to chirurg plastyk, i ja mu nie mówię, gdzie On ma mi się wkłuwać, tylko co chcę osiągnąć, a resztę to On ma wiedzieć, bo co to byłby za lekarz, gdybym ja musiała mu sugerować, gdzie się ma wkłuwać i jaka dawkę stosować. Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenezuella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna sprawa
botox fajnie wyglada na tkz lwiej zmarszcze ale... Pod oczami ze zmarszczek poziomych zrobily mi sie... POZIOME... i jezeli ma sie tendencje do opadania powiek , to tragedia skora staje sie wiotka i opada... nie wiem ale ja pod oczami pomimo poprawki marszcze sie znowu. a zmarszczki mam teraz poziome , takze u mnie zadna rewelaka mam 34 lata i nie mialam wcale mocnych zmarszczek tylko przy usmiechu. zrobilam to zeby sprawdzic.. Niestety mam tendencje do opadania powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna sprawa
botox fajnie wyglada na tkz lwiej zmarszcze ale... Pod oczami ze zmarszczek poziomych zrobily mi sie... POZIOME... i jezeli ma sie tendencje do opadania powiek , to tragedia skora staje sie wiotka i opada... nie wiem ale ja pod oczami pomimo poprawki marszcze sie znowu. a zmarszczki mam teraz poziome , takze u mnie zadna rewelaka mam 34 lata i nie mialam wcale mocnych zmarszczek tylko przy usmiechu. zrobilam to zeby sprawdzic.. Niestety mam tendencje do opadania powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Witam dziewczyny:) Pytał mnie ktoś o dr Noszczykową z Warszawy.Przyjmuje,a właściwie to prowadzi klinikę Melitus Warszawa, ul Gwiaździsta 5B lok. 23 Polecam sprawdzony lekarz,ale nie tani,jeli ktoś kieruje sie względami finansowymi Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graga
Hej dziewczyny jestem z okolic Szczecina ,czy będzie ktoś tak miły i poda mi namiary na dobrego i sprawdzonego lekarza .Chciałabym wstrzyknąć sobie botox na kurze łapki,proszę podajcie mi w przybliżeniu w jakie okolice się oszczykuje ,czy kurze łapki są w całej okolicy od oka zewnętrznego do kącika wewnętrznego.Plisss pomuszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graga
Mam pytanie czy ktoś robił w SzczeciniePlisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szczecinie masz dmytrzaka
i baczewska przyjezdza raz na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szczecinie masz dmytrzaka
i baczewska przyjezdza raz na dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
Ta,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
Tak,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
Tak,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
Tak,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
do Graga Tak,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
do Graga Tak,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
do Graga Tak,ja robilam w Szczecinie,pisalam juz strone wczesniej na ten temat i jak sie skontaktowac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Hej dziewczyny,wróciła może któraś od dr.Kęckiego bo ja sie do niego wybieram i chciałam zasięgnąć opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Hej dziewczyny,wróciła może któraś od dr.Kęckiego bo ja sie do niego wybieram i chciałam zasięgnąć opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIS 32
Dziewczyny czy któraś miała robiony botox w ART & MED w Krakowie u Kasprzyka???i czy ten lekarz jest godny polecenia? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam BACZEWSKIEJ
poprawia , poprawia, efekt zaden do tego starsznie boli jak ona robi. mam gozej niz mialam. Nie wiem co ona wstrzykuje bo mi zmarszczki wokol oczu nie zniknely porobily sie pionowe. Powieki poopadaly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona1
Witam wszystkich. Ja robiłam sobie botox w Zabrzu u dr Radłowskiej gabinet \"Felicita\". Bardzo miła i fachowa obsługa, efekt super przez 5 m-cy. Teraz idę na kolejny zabieg z wypełniaczem. Nic nie bolało, nie wolno się było schylać przez 2 dni. ale efekt był naprawdę fajny. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Melbi A kiedy się wybierasz do Kęckiego? Może pójdziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPEROWA SPRAWA
2 tygodnie temu zrobiłam botox w Sulencinie, jestem zadowolona, bo twarz jest duzo młodsza. Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPEROWA SPRAWA
warto zrobic , twarz jest duzo młodsza, robiłam w Sulęcinie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
jestem po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
jestem po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45-latka
a wiec tak-mialam zabieg 5 dni temu i jestem b.zadowolona. Mialam wstrzykniete w okolicach oczu,efekt byl juz zauwazalny na drugi dzien.Po zabiegu ok 2-3 godz pozniej mialam zawroty glowy i czulam sie bardzo dziwnie ale moga pojawic sie takie objawy,na nastepny dzien czulam sie juz normalnie.Zrobily mi sie dwa male siniaczki ale to jest sprawa wrazliwosci skory na uklucia.Prawdziwe efekty sa po dwoch tygodniach,lekarz powiedzial zeby nie przegladac sie ciagle w lusterku tylko pozwolic zadzialac botoxowi.Czuje sie z kazdym dniem gladsza i po przebudzeniu jak spogladam rano w lusterko(trzeba myc zeby,nie? ha,ha) zauwazam,ze nie wygladam horrorowato i juz nie musze czekac az sie skora naciagnie po odbitej poduszce :-). Nie ma sie czego bac.Zabieg nie boli-jak uklucie komara.Lekarz smaruje biala mascia okolice gdzie ma byc wstrzykniete i po wchlonieciu prawie nic sie nie czuje. Na dodatkowe pytania chetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45-latko a ile płaciłas i w jakie miejsca Ci wdtrzykiwał ten botox,no i oczywiście w jakim mieście.Bo ja jestem z Katowic i nadal nie wiem gdzie mam isc zeby mi zrobili ten zabieg porządnie.A chcialabym jak najszybciej,bo juz nie umiem patrzec do lustra ...tak czuje sie staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Gdzie mogłabym wstrzyknąć botox w Lublinie ?Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny gdzie mogę wstrzyknąć botox w Lublinie? Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×