Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

JUTRO ROBIE BOTOX W WARSZAWIE W GABINECIE A.SANKOWSKIEGO BOJĘ SIĘ JAK JASNA CHOLERA TRZYMAJCIE ZAMNIE KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEGM
Nie masz sie czego bać ,ukłucia jak po komarze jak chcesz możesz znieczulic buzię emlą ale min 40 minut przed zabiegiem ,efekt bardzo fajny nie daj sobie tylko podać botoxy nad górą wargę ,jest lekki paraliż wargi i to jest denerwujace.napisz po pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Fotka Trzymam kciuki za udany botoksik, nic się nie bój, lekarz znany i fachowiec więc na pewno Ci nic nie spartaczy!!! Bądź dobrej mysli i napisz nam jak będziesz juz po. Ja jeszcze chyba w tym tygodniu sobie skocze na kwas hialuronowy pod oczy, bo ten letni mi juz schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Fotka Trzymam kciuki za udany botoksik, nic się nie bój, lekarz znany i fachowiec więc na pewno Ci nic nie spartaczy!!! Bądź dobrej mysli i napisz nam jak będziesz juz po. Ja jeszcze chyba w tym tygodniu sobie skocze na kwas hialuronowy pod oczy, bo ten letni mi juz schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ PO WSZYSTKIM MAM CZOŁO - BOTOX BRUZDY NOSOWE I PRZY USTACH TE KONCIKI OPADAJĄCE I WYPEŁNIŁ MI JESZCZE POKICZKI ABY SIĘ LEKKO PODNIOSŁY BO ZNIKAJĄ SINCE POD OCZAMI I POWIEKI SIĘ PODNOSZĄ I LEPIEJ SIĘ WYGLĄDA TE POLICZKI BOLAŁY MIMO ZNIECZULENIA JUTRO WIĘCEJ NAPISZE BO IDĘ SPAC RANIUTKO POJECHAŁAM AUTOBUSEM --- PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST OK JESTEM PO WSZYSTKIM LEKKO OPUCHNIETAI SINIACZKI MAM SPORE ALE CO SIĘ NIE ROBI ŻEBY BYC MŁODSZYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
A wiecie, mnie lekarz powiedział że opalanie nie działa źle na botox tylko na wypełniacze i że spokojnie można chodzić na solarium :) jedyne co powtarzał z uporem maniaka, że botox nie lubi alkoholu - i nie tylko tego wewnątrz ;) ale też żebym zrezygnowała z toników na bazie alkoholu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
A wiecie, mnie lekarz powiedział że opalanie nie działa źle na botox tylko na wypełniacze i że spokojnie można chodzić na solarium :) jedyne co powtarzał z uporem maniaka, że botox nie lubi alkoholu - i nie tylko tego wewnątrz ;) ale też żebym zrezygnowała z toników na bazie alkoholu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
A ktoś robił botox w RADOMIU lub w okolicach , może w NAŁĘCZOWIE?? Nic o tych miastach nie znalzłam, a bardzo mi zależy na opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
A ktoś robił botox w RADOMIU lub w okolicach , może w NAŁĘCZOWIE?? Nic o tych miastach nie znalzłam, a bardzo mi zależy na opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera777
do FOTKI Moim skromnym zdaniem i moich przyjaciółek dr Sankowski jest niestety zdecydowanie(!) przereklamowany... Bierze wielką kasę za coś, co inni specjaliści robią za pół ceny. No ale czego się nie robi dla dobrego samopoczucia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera777
do FOTKI52 Moim skromnym zdaniem i moich przyjaciółek dr Sankowski jest niestety zdecydowanie(!) przereklamowany... Bierze wielką kasę za coś, co inni specjaliści robią za pół ceny. No ale czego się nie robi dla dobrego samopoczucia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera 777 Ja z domu wyniosłam przekonanie ,że jak ktoś jest specjalistą to trzeba mu zapłacic i mam takie przekonanie dzięki Bogu miałam kasę na to , może dlatego tak myślę , bałam się że pójdę doZłotych Tarasów i zrobią ze mnie maszkarę to jest tak jak z operacjami np. serca szukamy najlepszych lekarzy -ale dajmy sobie spokój ważne że wyglądam świetnie ---dodam że nie wyglądałam na swoje 53 lata a teraz jest jeszcze lepiej do tego jestem na diecie schudłam 5 kg ważę 61 kg jest super cieszę się bardzo z mojego wyglądu i samopoczucia - tak jaknapisałam jeszcze powiększe sobie usta w tym tygodniu -- dlatego się spieszę bo mąż wyjechał na narty i jestem sama nie musi widziec moich siniaczków pozdrawiam wszystkie kobiety te przed 50 i szczególnie te starsze / pieniądze miałam ,bo nie palę 9 lat / pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
:B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
:B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevlife
hej dziewczyny. chcialam sie podzielic swoimi doswiadczeniami z botoxem. od roku szkole sie i wykonuje zabiegi medycyny estetycznj, zeby naprawde je "poczuc" zrobilam sobie botox trzy miesiace temu ( mam 32 lata)- jestem zachwycona! naprawde polecam ,nie ma sie czego bac! dzien kiedy zaczyna dzialac ,widok gladliego czola i braku "łapek " jest fantastyczny. mysle ,ze bardzo to wplywa pozytywnie na psychike. poczulam sie tak świetnie jak dawno sie nie czulam! To bardzo duzy "zastrzyk" pozytywnej energi :) dodaje pewnosci siebie :) nie robie tu sobie reklamy :), nie znajdziecie mniie :) polecam bo sporawdzilam, teorie i praktyke pozadrawiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
buuu ;( a ja jestem coraz mniej zadowolona -robiłam botox dwa tygodnie temu i zmarszczki jak są tak są -a na dodatek zrobiły mi się z poziomych -pionowe nad oczami , brwi podniosły się o ok 2 cm do góry , tylko czoło blacha ;(( już chyba powinnam widzieć efekt prostowania kurzych łapek ;(( a tu nic /a dodatkowo robiłam peeling chemiczny uzupełniający kurację ;( i też nic .. zero efektów - czy to normalne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
do Aśśka sprawdz na pogodnatwarz.pl tam jest napewno adres i nazwisko lekarzy z Radomia - ja znalazłam dwa adresy, ale robiłam w końcu w Ząbkach - efekt swietny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
DZięki Patrysiunia :) Też znalazłam tych dwoje w Radomiu, dzwonilam, jeden lekarz wcale nie wykonuje zabiegów choć tam widnieje jako specjalista, a drugi zaprasza na płatną konsultacje, czyli wciąż nic nie wiem...mam obawy ,że coś nie wyjdzie,albo efekt zejdzie po 2 miesiącach, jak tu opisują, nie chcę eksperymentować, chyba poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa
Dzięki Patrusiunia :) Zanlazłam tych lekarzy , jeden wcale nie wykonuje botoxu choć na stronce jest jako specjalista, do drugiego można pójść na płatną konsultację. Jednak mam obawy , wciąż nic nie wiem, nie chcę eksperymentować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Aśkaa poprzednio pokręciłam z twoim nickiem ;/ a nie chcesz podjechać do wawy? jeden z tych specjalistów w radomiu przyjmuje też w warszawce ale skoro konsultacja platna to moze wybierz się tam gdzie ja byłam - naprawdę jestem zadowolona ;)) konsultacja za darmo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Aśkaa poprzednio pokręciłam z twoim nickiem ;/ a nie chcesz podjechać do wawy? jeden z tych specjalistów w radomiu przyjmuje też w warszawce ale skoro konsultacja platna to moze wybierz się tam gdzie ja byłam - naprawdę jestem zadowolona ;)) konsultacja za darmo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Aśkaa poprzednio pokręciłam z twoim nickiem ;/ nie ma co eksperymentować w końcu to o wygląd chodzi - jeśli jesteś z tych okolic o których pisałaś to do wawy nie masz zbyt daleko - ja gabinet w którym byłam polecam bo widzę efekty ;) konsultacja jest bezpłatna lekarz bardzo sympatyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Aśkaa poprzednio pokręciłam z twoim nickiem ;/ nie ma co eksperymentować w końcu to o wygląd chodzi - jeśli jesteś z tych okolic o których pisałaś to do wawy nie masz zbyt daleko - ja gabinet w którym byłam polecam bo widzę efekty ;) konsultacja jest bezpłatna lekarz bardzo sympatyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Aśkaa poprzednio pokręciłam z twoim nickiem ;/ nie ma co eksperymentować w końcu to o wygląd chodzi - jeśli jesteś z tych okolic o których pisałaś to do wawy nie masz zbyt daleko - ja gabinet w którym byłam polecam bo widzę efekty ;) konsultacja jest bezpłatna lekarz bardzo sympatyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
Aśkaa poprzednio pokręciłam z twoim nickiem ;/ nie ma co eksperymentować w końcu to o wygląd chodzi - jeśli jesteś z tych okolic o których pisałaś to do wawy nie masz zbyt daleko - ja gabinet w którym byłam polecam bo widzę efekty ;) konsultacja jest bezpłatna lekarz bardzo sympatyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×