Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość madag
aga_botox jesli jestes chetna to w przyszlym tyg.wybieramy sie do Simki na botox jak jestes zdecydowana to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_botox
madag i Maltia dziewczyny dzięki za informację, odwiedziłam już stronkę dr Simki w Studzionce i pewnie się tam wybiorę, tylko jeszcze nie w tym tygodniu, jeszcze raz dziękuję za info i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem mi zmerszczki pod
oczmi nie zeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agol36
żeby był efekt pod oczami,należy zabieg powtórzyć kilka razy w odstępie 3-4 tygodni.Mezoterapia tzw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa36
pod oczami jest widoczny efekt po serii zabiegów tzw mezoterapia...4 zabiegi powtarzane co 3 -4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia 34
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-e-n-a
Witajcie, podczytuję to forum bo chcę zrobić botox.Czy ,któraś z Was może polecić jakiś gabinet w Łodzi, boję się nieznanych lekarzy i dziwnych efektów źle zrobionego zabiegu.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ,szczególnie te po poęćdziesiątce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-e-n-a
Podczytuję to forum, bo chcę zrobić botox.Czy może mi ktoś polecić jakiś gabinet w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasanda
Szkam rownierz dziwczyn do doktora Simki w jak najblizszym czasie.Jestem z okolic Wroclawia mam wlasny transport.Slyszalam tez ,ze doktor Kasia Turczynska jest doskonala i niedroga. Moj e-mail terciafloryda@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasanda
Chetnie wybiore sie w najblizszym czasie do doktora Simki.Mam wlasny transport ,szukam dziewczyn okolice Wroclawia.Podobno doktor KasiaTurczynskaz Sulecina jest rewelacyjna i nie droga?moze ktos sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Ja jadę na Botox do Keckiego do Brzegu.Mieszkam blisko Może któraś chce jechac ze mną ,jest teraz promocja -jak przyjdą dwie na całą twarz to płacą po tysiac. Jeśli by któraś z was chciała to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocię kto Cię
Jadę na Botox do Keckiego do Brzegu.Jest promocja -za dwie klientki po 1000zł za cała twarz.Potrzebuje kogoś do pary.Dajcie znać jak by była któras chetna.Jestem z okolic Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-e-n-a
Poszukuję chętnej do zrobienia botoksu . Mam umówiony zabieg we wtorek ewentualnie w środę w ŁODZI. Przy podzieleniu kosztów preparatu czoło i lwia zmarszczka 500 - zł. OKAZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-a-t-k-a
Czy jest ktos kto jedzie na botox do katowic,chetnie bym sie przyłączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-a-t-k-a
czy jest ktos kto jedzie do katowic na botox,chetnie bym sie przyłączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinja
do N-e-n-y z ŁODZI! No szkoda, że tak późno! Ja tez zŁodzi i chetnie bym z Tobą poszła, ale wczoraj zrobiłam sobie restylane Vital dolna czesc i dwa tygodnie musze odczekać. Czy bedziesz robić botox pierwszy raz? Bo ja się boje, ale u tego dr co mam mazo chętnie bym zrobiła. Tym bardziej, że dr może dać tzw. beby botox-który trzyma krócej i jest przeznaczony dla tych Pań, które robia 1x i nie sa pewne efektu. I na to pewnie sie zdecyduje. Bo jesli bedzie coś nie tak, to szału dostane przez 4 mc oczekując na jego zniknięcie! A gdzie chcesz zrobic botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
witajcie...od dawno obserwuje to forum...jestem ze Szczecina...znam swietna sprawdzona lekarke,ktora robi botox i kwas...bardzo tanio!Robilam miesiac temu i jestem bardzo zadowolona:) Jezeli ktoras z Was jest ze Szczecina i chcialaby sobie zrobic zabieg polecam naprawde!Kontak do mnie gg 6170940...zainteresowanym podam namiary:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
hello...jestem ze Szczecina...znam swietna sprawdzona lekarke,ktora robi botox i kwas...bardzo tanio!Robilam miesiac temu i jestem bardzo zadowolona:) Jezeli ktoras z Was jest ze szczecina i chcialaby sobie zrobic zabieg polecam naprawde!Kontak do mnie gg 6170940...zainteresowanym podam namiary:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinja
do N-e-n-y z Lodzi No szkoda, że tak późno! Ja tez zŁodzi i chetnie bym z Tobą poszła, ale wczoraj zrobiłam sobie restylane Vital dolna czesc i dwa tygodnie musze odczekać. Czy bedziesz robić botox pierwszy raz? Bo ja się boje, ale u tego dr co mam mazo chętnie bym zrobiła. Tym bardziej, że dr może dać tzw. beby botox-który trzyma krócej i jest przeznaczony dla tych Pań, które robia 1x i nie sa pewne efektu. I na to pewnie sie zdecyduje. Bo jesli bedzie coś nie tak, to szału dostane przez 4 mc oczekując na jego zniknięcie! A gdzie chcesz zrobic botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
hello...jestem ze Szczecina...znam swietna sprawdzona lekarke,ktora robi botox i kwas...bardzo tanio!Robilam miesiac temu i jestem bardzo zadowolona:) Jezeli ktoras z Was jest ze szczecina i chcialaby sobie zrobic zabieg polecam naprawde!Kontak do mnie gg 6170940...zainteresowanym podam namiary:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
hello...jestem ze Szczecina...znam swietna sprawdzona lekarke,ktora robi botox i kwas...bardzo tanio!Robilam miesiac temu i jestem bardzo zadowolona:) Jezeli ktoras z Was jest ze szczecina i chcialaby sobie zrobic zabieg polecam naprawde!Kontak do mnie gg 6170940...zainteresowanym podam namiary:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expresja
hello...jestem ze Szczecina...znam swietna sprawdzona lekarke,ktora robi botox i kwas...bardzo tanio!Robilam miesiac temu i jestem bardzo zadowolona:) Jezeli ktoras z Was jest ze szczecina i chcialaby sobie zrobic zabieg polecam naprawde!Kontak do mnie gg 6170940...zainteresowanym podam namiary:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-a-t-k-a
Grinja napisz prosze na co Ci pomógł ten restylayne i ile płaciłaś?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monroue
Witam, Chce sie z Wami podzielc moim doswiadczeniem z botoxem i kwasem hialuronowym. Kilkakrotnie mialam podany botox na czolo i pod oczy, wydawalo mi sie, ze kolejny raz nie bedzie stanowic najmniejszego problemu dla lekarza, ktory mi to robil wczesniej a tu pech!! Tym razem opadly mi brwi-skora na powiekach zwisa jak u babci a pod oczami mam wory.. Rutyna bardzo gubi lekarzy i to jest przerazajace!! Nie pozwolcie by botox podawany byl zbyt nisko nad brwiami, zwlaszcza przy zewnetrznych kacikach gdyz wowczas opadna na bank!! Pod oczami moze zrobic zabieg nad wyraz doswiadczony lekarz, powinien najpierw ocenic jedrnosc skory i zadecydowac o miejscach wklocia..Mnie podano tym razem za duzo preparatu dlatego efekt jest fatalny i wygladam jak stara pijaczka.. :( Moze zdecyduje sie napisac wiecej o tej porazce ale poki co, przestrzegam przed lekarska rutyna i botoxem pod oczami. Jesli juz to moga sobie na to pozwolic kobiety przed 35r zycia z elestyczna skora. Pol dawki w dwoch wstrzyknieciach po oko to maxymalna dawka na jaka mozna sobie w wyjatkowych sytuacjach pozwolic. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monroue
Witam, Chce sie z Wami podzielc moim doswiadczeniem z botoxem i kwasem hialuronowym. Kilkakrotnie mialam podany botox na czolo i pod oczy, wydawalo mi sie, ze kolejny raz nie bedzie stanowic najmniejszego problemu dla lekarza, ktory mi to robil wczesniej a tu pech!! Tym razem opadly mi brwi-skora na powiekach zwisa jak u babci a pod oczami mam wory.. Rutyna bardzo gubi lekarzy i to jest przerazajace!! Nie pozwolcie by botox podawany byl zbyt nisko nad brwiami, zwlaszcza przy zewnetrznych kacikach gdyz wowczas opadna na bank!! Pod oczami moze zrobic zabieg nad wyraz doswiadczony lekarz, powinien najpierw ocenic jedrnosc skory i zadecydowac o miejscach wklocia..Mnie podano tym razem za duzo preparatu dlatego efekt jest fatalny i wygladam jak stara pijaczka.. :( Moze zdecyduje sie napisac wiecej o tej porazce ale poki co, przestrzegam przed lekarska rutyna i botoxem pod oczami. Jesli juz to moga sobie na to pozwolic kobiety przed 35r zycia z elestyczna skora. Pol dawki w dwoch wstrzyknieciach po oko to maxymalna dawka na jaka mozna sobie w wyjatkowych sytuacjach pozwolic. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monroue
Witam, Chce sie z Wami podzielc moim doswiadczeniem z botoxem i kwasem hialuronowym. Kilkakrotnie mialam podany botox na czolo i pod oczy, wydawalo mi sie, ze kolejny raz nie bedzie stanowic najmniejszego problemu dla lekarza, ktory mi to robil wczesniej a tu pech!! Tym razem opadly mi brwi-skora na powiekach zwisa jak u babci a pod oczami mam wory.. Rutyna bardzo gubi lekarzy i to jest przerazajace!! Nie pozwolcie by botox podawany byl zbyt nisko nad brwiami, zwlaszcza przy zewnetrznych kacikach gdyz wowczas opadna na bank!! Pod oczami moze zrobic zabieg nad wyraz doswiadczony lekarz, powinien najpierw ocenic jedrnosc skory i zadecydowac o miejscach wklocia..Mnie podano tym razem za duzo preparatu dlatego efekt jest fatalny i wygladam jak stara pijaczka.. :( Moze zdecyduje sie napisac wiecej o tej porazce ale poki co, przestrzegam przed lekarska rutyna i botoxem pod oczami. Jesli juz to moga sobie na to pozwolic kobiety przed 35r zycia z elestyczna skora. Pol dawki w dwoch wstrzyknieciach po oko to maxymalna dawka na jaka mozna sobie w wyjatkowych sytuacjach pozwolic. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenezuella
No cóż, mam skończone 45 lat, miałam botox na czoło i kurze łapki, plus wypełnienie bruzd około nosowych, jestem juz prawie 2 miesiące po zabiegu i efekt jest wspaniały. Chciałabym jeszcze dodać, że wypełnieniach, na dobrą sprawę już tego samego wieczoru mogłabym wyjsć z domu, spokojnie maskując to podkładem. Po 2 dniach zero śladu wkłuć. A naczytałam się tu , że i tydzień twarz wygląda koszmarnie. Dodam, że robił mi to chirurg plastyk, i ja mu nie mówię, gdzie ma się wkłuwać, tylko co chcę osiągnąć, a jak to zrobić, to ON ma wiedzieć. Ciepło pozdrawiam wszystkie dziewczyny .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×