Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość aniamania
didey sądzę że wiek nie gra roli - każdemu może coś przeszkadzać niezależnie od wieku, chociaż oczywiście inna jest skóra 30 latki a inna 40... ja mam 40 i skórę pod oczami niestety nie najlepszą - od ponad 20 lat używam soczewki kontaktowe a co za tym idzie - wiadomo, codzienne wkładanie i zdejmowanie - czyli naciąganie skóry - robi swoje. Masz rację - skonsultuję się chirurgiem - sądzę że najlepiej to oceni... Co do robienia botoksu to teraz nawet stomatolodzy wykonują te zabiegi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka75
hej, mam do Was pytanie drogie forumowiczki gdyż wstrzyknęłam sobie poraz pierwszy w życiu botoks - 3 dni temu , jakie powinnam miec na dzień dzisiejszy efekty? od siebie mogę dodać,że zawsze myslałam,że opisywane efekty uboczne to bujdy ale głowa bolała reszte dnia ! innych efektów nie zauważyłam do dzisiaj - proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Kasiu:Tyle ile dziewczyn jest na forum, to tyle opinii na ten temat. Każda z nas pierwsze objawy działania botksu zauważyła w różnych dniach od momentu ostrzyknięcia. Ja dopiero na 7 dzień,a całkowity efekt zrobił się książkowo-po 14 dniach. Ale dziewczyny z tego forum,pisały ,że prostowanie zmarszczek zauważyły już się na 3 dzień. Jak więc widzisz, nie ma na to prostego przepisu.To tak jak przy antybiotyku.U jednego człowieka zadziała po 6 godzinach i czuje się lepiej,a drugi musi zażyć 2 tabletki,żeby organizm zaskoczył. To sprawa bardzo indywidualna. Jedyny wspólny objaw po botoksie jaki miałam wspólnie z tobą, to okropny ból głowy.Ale to było wtedy jak lekarka wstrzyknęła mi za dużo tego środka(wtedy brwi się nienaturalnie podniosły i znieruchomiały jak beton :), bo następnym rezem ,ale już u innego lekarza takiech objawów nie było.I tu znowu kłaniają się umiejętności lekarza:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka75
dziękuje didey za informację, piszesz,że brwi Tobie znieruchomiały a czy normalne jest,że ja mogę cały czas ruszać czołem i brwiami tak jak przed ostrzyknięciem?? zastanawiam się czy nie dostałam za małej dawki, proszę odpisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasienki
ja mialam botox na czolo i kurze lapki po 3 dniach nie moglam zmarszczyc czola i ruszyc brwiami co troche mi przeszkadzalo ale tak podobno powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva.......poznań
helo kochani, darkana:) wiesz że mi teraz brakuje tego botoxu, juz mi minelo i brakuje mi tego zparalizowanego czoła:) i jestem gotowa znów sie poddać temu zabiegowi .....tylko w mniejszej ilosci:) dziewczyny która poleca Poznań???? czytałam własnie oklinice piekna na ul .grunwaldzka.....czy ktos tam był?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
Witam miłe Panie Do Darkanna Mam pytanie jak często robisz mezoterapie,czy to prawda że co trzy miesiące trzeba powtarzać ponownie 3,4ry razy? to byłoby często i drogo.Może powinnam zastosować kwas byłoby taniej i efekt ładny jak piszą dziewczyny? a mogłabyś polecić twojego lekarza i gabinet. Dziękuję.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Kasi. Kasiu, za pierwszym razem ,kiedy pani doktor ostrzyknęła mnie zbyt mocno,rzeczywiście nie mogłam ruszyć brwwiami,ale przy drugim razie ,kiedy botoksu było mniej , lwia zamrszczka była unieruchomiona,ale nie na tyle, żebym czuła okropną maskę na twarzy. I chyba o to chodzi,by po ostrzykiwaniu, nasza twarz wyglądała NATURALNIE !!!Bo jak się uśmiechamy, mówimy, to osoby na nas patrzące muszą widzieć, że nasza twarz rusza się cała,a nie tylko wybrane jej części.Reasumując: po dobrze wykonanym zabiegu, nie tylko my same musimy widzieć zmianę na lepsze , ale i muszą ją dostrzec również nasi znajomi.Kiedy usłyszysz : "ale ładnie wyglądasz,jakoś tak młodziej" :),to tylko się w duchu uśmiechnij i,a zazdrosnym koleżankom powiedz np: wypoczęłam, mam dobrego męża i jestem szczęśliwa,stad mój dobry wygląd.:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka75
do Didey zaczęłam wreszcie coś czuć!, tak jakby zesztwniało mi czoło ale nadal nim w pełni ruszam-czy to z dnia na dzień się Tobie pogłębiało? czy jeżeli doktor powiedział,że pełen efekt jest po dwóch tygodniach to za dwa tygodnie będzie pełen efekt i będę "piękniejsza"? :) wierzyć w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Spokojnie czekaj, niecierpliwa kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ponawiam pytanie. Czy tydzień po botoksie można wybrać się na solarium? Jezeli są przeciwskazania to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Możesz korzystać z solarium,ale słyszałam,że botoks nie lubi przegrzewania i jeżeli będziesz korzystała z solarium dość często, to czas dzialłnia botoksu może się skrócić (z 6 miesięcy do 4).Może lepiej posmarować się samoopalaczem.Polecam firmy Ziaja: tani i tak nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didey, ja chyba jednak chciałabym żeby mi szybciej puściło...jestem bardzo niezadowolona z faktu, że mam unieruchomione czoło (wraz z brwiami). Natomiast mam do Ciebie pytanie. Pisalaś , że mialaś kiedyś też taki efekt maski (nie mogłaś ruszyc brwiami itp.). Czy inni to zauważyli, że coś jest nie tak? Kurde, jadę w przyszłym tygodniu na międzynarodowe targi (gdzie będę brała czynny udział w konferencjach czy spotkaniach) i obawiam się, że każdy, kto zobaczy, że smieję się tylko dolną cześcią twarzy będzie wiedział "ona zrobiła sobie botoks" :/ Może jestem przewrażliwona ale napisz mi jak to było u Ciebie. Inne kobietki, ktore mają podobne doświadczenia też proszone są o wypowiedzi. P.S. Mam mały problem z tuszowaniem rzes, ponieważ zawsze przy tej czynności unosiłam brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas hialuronowy
szukam chętnej do wypełnienia kwasem hialuronowym. kraków.jedna ampułka na moje bruzdy koło ust to zbyt duża ilość.płaci się za cała ampułkę, więc by ograniczyć koszty , szukam koleżanki do podziału . bo nie ma sensu zapłacić za całą ampułkę i resztę wylać. moj lekarz już mnie w ten sposób ostrzykiwał botoxem. zrobiłysmy sobie z koleżanką czoło i oczy, ale na bruzdy botox nie nadaje się. acha. koszt w takim przypadku wyjdzie troche ponad 300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas hialuronowy
nie wiem czy mogę nazwysko podawać tutaj tak oficjalnie. musiałabym chyba zapytać lekarza o zgodę. w każdym razie trafiłam do niego z polecenia, bo koleżanka mówiła , że zrobił jej bardzo starannie i dokładnie, i że po nakłuciach nie wynikają żadne dziwne niespodzianki, bo widać, że wie jak się nakłuwać , w które miejsca, i jak podawać . to jest ważne. faktycznie tak jest . poszłam na ten botox z koleżanką i też jesteśmy zadowolone, czego dowodem jest to , że chce isć do tego samego lekarza na kwas hialuronowy. jeśli jesteś chętna na zabieg kwasem to Ci podam mój adres e-mail i się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas hialuronowy
mój email jutta/małpa/greenmail/kropka/net jutta@greenmail.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeronka
kurcze, trochę mnie przestraszyłyście z tym drętwieniem. Też planuję sobie zrobić zabieg w najbliższym czasie, dowiadywałam się mniej więcej co i jak, ale o tym drętwieniu jeszcze nie słyszałam... Chcę sobie wstrzyknąć w lwią zmarszczkę i kurze łapki, ewentualnie bruzdę nosowa-wargową, ale to raczej sobie odpuszczę. A co bardziej polecacie: juvederm czy restylane? A jeśli juvederm, to który? Bo słyszałam, że są jakieś 2, 3, 4, ultra. Nie wiem jeszcze czym się różnią, ale może powiedzie z którego najlepiej korzystać? Pewnie i tak lekarz poradzi, patrząc na moją cerę, ale nie zaszkodzi zapytać;) A właśnie, była może któraś z Was na takim zabiegu we Wrocławiu? Macie kogoś sprawdzonego? Mam parę typów, ale jeszcze nie podjęłam decyzji. I jakie mniej więcej ceny są takich zabiegów? Póki co mam mniej więcej rozeznanie i czy ok.600 zł za lwią zmarszczkę i tyle samo za kurze łapki to dużo, mało czy ok?:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas hialuronowy
ja cztery wkłucia między brwiami, i po dwa na każde oko zapłaciłam łącznie 250 złotych. tak jak napisałam, poszłam z koleżanką i na nią poszło resztę ampułki. na taki zabieg potrzebujesz zazwyczaj 25 jednostek. w ampułce jest100, więc resztę się wylewa. widze że lubicie przepłacać dziewczyny, bo przecież możecie się zebrać we dwie, albo we trzy osoby. ponawiam więc pytanie. kto jest chętny w krakowie na kwas hialuronowy ? acha. na dolną częśc twarzy nie stosuje się botoxu, dlatego nie rozumiem dlaczego twój lekarz ci to zaproponował. botox może zmienic wyraz twarzy. w te miejsca stosuje się właśnie kwas hialuronowy . botox tylko na górne partie- czoło , kurze łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo_kansa
Faktycznie 600 zł to trochę duża, z kolei 250 za to wszystko o czym Kwas Hialuronowy pisała to moim zdaniem bardzo mało. Wcześniej nie słyszałam o czymś takim, żeby umawiać się na zabiegi w 2, 3 osoby, ale jeśli faktycznie jest tak, że wystarczy tylko część, a resztę preparatu się wylewa, to to jest dobry pomysł:) Nie wiedziałam o tym. Z tego co wiem to najlepszy i najpopularniejszym preparatem jest juvederm. Głównie te wszystkie preparaty różnią się gęstością i trwałością. Ale nie zawsze możesz stosować juvederm, to zależy od części ciała. Np. na szyję albo dłonie stosuje się inne, np. właśnie restylane. Jest jeszcze surgiderm, ale o nim niewiele wiem. Jednak faktycznie najlepiej zorientowany będzie lekarz. On dobierze konkretny preparat pod konkretny zabieg. Zaproponuje Ci, powie jakie są zalety i wady, a Ty podejmiesz decyzję. Oczywiście, jeśli lekarz będzie dobrze zorientowany. Jeśli Jeronka szukasz gabinetu we Wrocławiu, to mogę Ci polecić gabinety stomatologiczne Tarabuła na ul. świętego mikołaja. Moje koleżanki tam miały zabiegi i dzięki temu sama też tam poszłam na usuwanie lwiej zmarszczki. Użyto juvederm ultra, podobno ma utrzymać się do 12 miesięcy, więc nieźle. Jestem jak najbardziej zadowolona, więc mogę Ci ich polecić. No i zapłacisz mniej niż 600 zł:) Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamera
Najtanszy i b. dobry botoks robi doktor dermatolog w Warszawie-Rembertów w Medidermie.Robilam juz kilka razy botoks czola( nadpotliwosc i lwia zmarszczka miedzy brwiami) za 400zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena standard
400 zł to standardowa cena w wiekszości gabinetów ja polecam doktora Widerkiewicza, http://www.esmediqua.pl/ 15 lat doświadczenia mowi samo za siebie :) lekarz jest sympatyczny ,przed zabiegiem wszystko dokaldnie tłumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka75
poproszę aby panowie doktorzy się tutaj tak nie reklamowali :) co do mojego botoksu chyba zaczął działać czoło się nie rusza, podnoszę jedynie brwi, ciekawa jestem cz to już cały efekt bo niektóre zmarszczki zostały... a panie w TV po botoksie mają takie fajne zupełnie gładkie czoła jak nastolatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja placilam 900
i ostatni raz tam poszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena standard
kasienka chyba trochę przesadzasz nie jestem zadnym doktorem wypowiadam sie także w wątku o przedluzaniu włosów czy uwazasz ze doktor tez sobie włosy przedluza? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena standard
apropo botoxu ja mam wstrzykniety w tzw "lwią zmarszczkę" a raczej zmarszczki bo miałam dwie :-0 Treaz nie mam zadnej :D jestem bardzo zadowolona nie mogę sciągnąc brwi do siebie ale nie sa tez sztywne moge unosić i lekko nimi na boki poruszać a po zmarszczkach zostały tylko wspomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pamiętacie jak narzekałam kilka dni temu na sztywne czoło? Czoło jest cały czas nieruchome (botoks robilam 2 tygodnie temu), jednakze moge minimalnie ściągać brwi (o unoszeniu nie ma mowy). Chyba zaczynam sie przyzwyczajać do tego czoła, nie odczuwam juz tak efektu maski. I podoba mi sie to gładziutkie czoło :) Jak do tej pory nikt mi nic nie powiedzial, że cos jest nie tak z moją mimiką więc może nikt nic nie zauważył :P (a tak balam się, że będzie sztucznie). Pozdrawiam Majka_B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Alik do Darkanna ja miałam wstrzykiwany botox w styczniu (600zł! kurze łapki), pózniej w marcu mezoterapia, podczas drugiego zabiegu dostałam niesamowitego uczulenia, wyglądałam jak Mongoł (a mam smukłą twarz!), nie przesadzam, prawienie widziałam na oczy, tak spuchłam, nie poznawałam się w lustrze, unikałam moich dzieci, z obawy, że się wystraszą mamy. To był jeden z najgorszych tygodni w moim życiu... nie winię pani dr, bo pierwszy zabieg odbył się bez komplikacji, dlaczego na drugi tak zareagowałam? na szczęście teraz jest ok. i mam nadzieję Alik, że u ciebie też już to lepiej wygląda. Tak jak napisała jedna internautka: ty widzisz to jako szczegół, wszyscy widzą całą twoją twarz. Będzie dobrze!Teraz też boję się botoxu, a "ten styczniowy" już puszcza (w tak krótkim czasie, za taką cenę?!) dlatego staram się polubić moją długą zmarszczkę przy prawym oku, w nadzieji, że jest "niewidoczna " dla wszystkich (ciekawe jak długo). Darkanna, cieszę się, że w twoim przypadku mezoterapia daje efekty, z których niestety ja nie mogę skorzystać... Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania21sl przesledź sobie drzewko wpisów na forum gazeta.pl link poniżej. Ja zachęcona wpisami skorzystałam z usług dra Pawła Wnuka i jestem bardzo zadowolona z wypełnienia zmarszczek na czole kwasem hialuronowym. Koleżanka była u niego na botoksie i też jest bardzo zadowolona. pozdrawiam http://forum.gazeta.pl/forum/w,237,82787705,82787705,zabiegi_z_kwasu_hialuronowego_lub_botoksu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×